Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Afiyetolsun kuzum geçmiş olsun bitanemm önce sağlık kuzum önemli olan bu tamamen iyileşince yine devam edersin diyetine

canim çok sağol aksamlari yatarken soluma yatiyorum yada sagima ama gece uyandigimda kendimi yuzustu buluyorum elimde olmuyor aksamlari dikkat etmeye calisiyorum ama uykuda illa dönüyorum

Selin gecmis olsun bacim iyicemisin ? ..
İyiyym canmm saolasn geldi gecti diyelim :)

Afiyetolsun kuzum geçmiş olsun bitanemm önce sağlık kuzum önemli olan bu tamamen iyileşince yine devam edersin diyetine
Oyle cnm cok ski gitmiycem bakalm berilim yardimci olucak kuzum nasilda korktu ya of ekrandan cikip sarilasm geldi ya zate yokozledm vallahi :))

canim çok sağol aksamlari yatarken soluma yatiyorum yada sagima ama gece uyandigimda kendimi yuzustu
buluyorum elimde olmuyor aksamlari dikkat etmeye calisiyorum ama uykuda illa dönüyorum
he ben sandm surekli oyle yatyorsun o kdar olur canm zaten gobus buyuyince yatamicaksn :)) ya ben bide sey duydm ama ynede yatamiyorm sirt utu .yuzustu yatanlar daha cabk yuzu yaslanirmiis dogrumudr acabaa kormadim degil hani :s

pis cadi ekrana yapistirdi bizi dun

Beril nerelerde misafirimi var Gelmiş geçmiş olsun artık kuzum

Yok canim devamli yatmiyorum sirt ustu yattigimdada bebek baski yapıyor rahat yatamiyorum bilmem ben ilk defa duyuyorum yaslandigini gerçi okuldakkler once evli oldugumu duyunca sonrada yasimi duyunca sasiriyorlar ama :))) gerçi bazisida yasimdan daha büyük gösterdiğini düşünüyor sanirim bakmaktan bakmaya değişiyor :)) yaslanmak güzel ya

Misafir berekettir kuzumm sevilen yere gelir misafir

Baya zor saatler geçirmişsiniz hakikaten inş böyle birşey bir daha olmaz cnm

pis cadi ekrana yapistirdi bizi dun
canm ya bende korktm ama senn korktgna daha cok uzuldm inanki

Beril nerelerde misafirimi var Gelmiş geçmiş olsun artık kuzum
insallah canm bak iyi insanda nasil lafin ustnr geldii yaa :)

kac yasndasn tatlm merak ettn :)

ay benim ev tekke bacim
hatta hayrat kaynanamin bacisinin damadinin annesi bile geldi ya
anaam sen burda neyapyrsn misafrlere ayip olmasn kuzum :))

ben diyetten sandim esim nobette tel actim bana birsey soruyo ben seline yaziyom selin mesajla cevapliyor ben hasana soyluyom
ay cok kotu bir geceydi
selin orda ben burda ekrana caklidik.neyse gecti.
hic sorma ugrastrdim seni nasildaa nasilda korkuttm (

Misafir berekettir kuzumm sevilen yere gelir misafir

Baya zor saatler geçirmişsiniz hakikaten inş böyle birşey bir daha olmaz cnm
ins canm selin degscek artkk bisy takmiycak kafaya

gittiler daha dogrusu herif goturdu yoksa nasil gelirim delüüüüüüüüüü

Ben kaçtım şekerler yarın tartı herkesin yüzünü güldürsün inş@yst38 kayıplardasın kuzum
İyi gecelrcanmm :) insallah :)

istersen senin oglani alirken yaninda esantiyon sende gel

damadim ne ediyor bakiyim
oluurbak bunu sevdm zaten sizden cikmam hee napsn fosur fosru uyuyor dk basi cise gidip geliyirz yatmadan su sut icti bol bol bak bunlsri elife deme utanmasin cocuum aramzda

avatarda resimde kaç gosteriyorum :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…