Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

yok canm ya seni niye istemesinler 4. Takim gayet guzel bi takim gogocum candr belki sen yanlis anlamissndr :)
Goncayla ilgili bi problem degil oda yanlis anladi beni goncayi seviyrm ama grupta yanlis anlasildim ve disladilr beni ben şok bi diyet yapiyrm sagliksiz dediler bende benim icin uygun dedim olay cok buyudu abartildi ben daha oncede 3yildir bi forumda yazdim arkadaslarim oldu ama hic bukadar kimse beni kirmadi

anladim canm herseyin hayirlisi olsun diyelim ne desem inan bilemedm ;/

Bosver ben hala burdayim bi kisi icin buralari birakip gidecek degilim takimlardan kimse beni cagirmadi sağolsunlar zorla kendimi kabul ettirecek degilim arada yazarim sana canm

Bosver ben hala burdayim bi kisi icin buralari birakip gidecek degilim takimlardan kimse beni cagirmadi sağolsunlar zorla kendimi kabul ettirecek degilim arada yazarim sana canm
Lutfen dikkatli bir uslup kullanirmisin.4. takimdaki uslubundan dolayi seni takimina alacak arkadasa uzulurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…