Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Ooo neler neler konusulmus mihlamalar tursu kavurmalar valla suan karnimda aclik var gibi ama bisey yemek bu saatten sonra karadenizli değilim ama karadenizde gelin gittim bende sari kiraz tursusu bile yapıyorlar :)(

ahahah tatlim biz daha esimle evlenmeden once gorumcem bana sari kiraz tursusunun henuz olmamiz olmamisini ayiklatti zorla degil tabiki ama ben tamam dedikten sonra birakmak olmazdi aman Allahim o naail bi kokudur pistikten sonra guzel oluyor dediler ama ben ayiklarkenki kokusundan tadamadim :KK16:

Konserve fasülyeyi aldım geldim yanlışlıkla :KK43: bulamadım

ay yaa kotu olmuss valla.komsum kapimi calsa kavurur veririm hemen

Aşerse bile isteyecek kimse yok. Ben ilk hamileliğimde acıbadem kurabiyesi istemiştim gündüz vakit hemde. Eşim paran yokmu git al demişti bana :KK43: hala unutmam
Çok kotu olmuş canm :KK43: Allah var Esim öyle değil normalde usendigi şeylere bebek için usenmez hemen gider alir gerçi erik bulamadi ama çok aradi yazik en son askim siyah erik buldum yeşile boyasam olurmu deedi garibin:)((

ahahah tatlim biz daha esimle evlenmeden once gorumcem bana sari kiraz tursusunun henuz olmamiz olmamisini ayiklatti zorla degil tabiki ama ben tamam dedikten sonra birakmak olmazdi aman Allahim o naail bi kokudur pistikten sonra guzel oluyor dediler ama ben ayiklarkenki kokusundan tadamadim :KK16:

Güzel oluyor canim erik gibi tadi bende bi kere yemistim :))))))

Kayserideyim ben canım burda bilmezlerki

Tamam 70 olunca ararım seni şimdi 106 yım.
Zayıflarken baklavasına iddaya girenler gibi oldum :)

yavrum istersen 70 i gormene gerek yok ozelden ver adresini gonderim suan fazla gonderemem ama bende olandan gonderirim (ayiptir söylemesi dagittim bayaa bendede fazla kalmadi) ama sonra dersen kaynanama söyliyim ne zaman yaparsa gonderirse gonderirim

Ü
yavrum istersen 70 i gormene gerek yok ozelden ver adresini gonderim suan fazla gonderemem ama bende olandan gonderirim (ayiptir söylemesi dagittim bayaa bendede fazla kalmadi) ama sonra dersen kaynanama söyliyim ne zaman yaparsa gonderirse gonderirim
olursa tek loklamık olur ayrıca eşim diyettesin der o yer. hem küçüklü büyüklü bahanelerim olmalı. zayıflayınca diye başlayan cümlelerime sağol canım. 70 i göreyim ilk seni arıycam :)

evet tatlim trabzonluyum esimde giresunlu kaynanam sagolsun tursu recel yapip gonderiyor yoksam bende o maharet yok
bizdede durum taam olarak ayni canm :KK70:

Ooo neler neler konusulmus mihlamalar tursu kavurmalar valla suan karnimda aclik var gibi ama bisey yemek bu saatten sonra karadenizli değilim ama karadenizde gelin gittim bende sari kiraz tursusu bile yapıyorlar :)(
Bizde en favori fasulye :KK70:

Kus lokumu nasil oluyor canm
Canm kucuk kucuk fistkli bunu burda yazdgm icin cok ozuur

Konserve fasülyeyi aldım geldim yanlışlıkla :KK43: bulamadım
Ay cnm ya tuhh

Aşerse bile isteyecek kimse yok. Ben ilk hamileliğimde acıbadem kurabiyesi
istemiştim gündüz vakit hemde. Eşim paran
yokmu git al demişti bana :KK43: hala unutmam
bizimkide bana almadi o yyuzden ruyama bile girdi gittk kaynvaldemle beraber aldik :KK70:

Ben hic duymamstm canm kiraz tursusu ilk kez burda duydm ..

Bende ayni sekilde :)

Çok kotu olmuş canm :KK43: Allah var Esim öyle değil normalde usendigi şeylere bebek için usenmez hemen gider alir gerçi erik bulamadi ama çok aradi yazik en son askim siyah erik buldum yeşile boyasam olurmu deedi garibin:)((
Aayy tamideal baba adayi iste :KK70:

Tamam 70 olunca ararım seni şimdi 106 yım.
Zayıflarken baklavasına iddaya girenler gibi oldum :)
ee bisiyler bizi motive edicek dimi ama :)

diyet sayfasındaki sohbete bak :)[/
QUOTE]aynen bende onu dusunuyorm deminden beri beril bunlari okursa bize cok pis cemkircek :KK70:

Kiraz tursusunu giresun yapar cnm digerleri bilmez hatta sevmez

X