Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Haklisin canm az azda gitse oz gitsin bidaha gelmesin mumkunse bu sefer hic pes etme ve geri alma niyetm yok cunku bu durumu cok yasadm ve biktm al ver al verlerde...

Öyle canim hayat devami ediyor bizlernicin zorda olsa şuan 20 haftalık hamileyim canm o yüzden gerçi hamile kaldigimda 87 kiloya yakindim şuan 78 kiloyum ama almaya baslarim sanirim artik
Sen o kdar kiloyu bide hamileyken mi verdnnn ay supeer ben hamile deglm nasil debeleniyorm yahu bak bidaha takdri ettm.su an :„D
nasil kina gecesii yaptiniiz merakk ettim

Slm gece kuşları misafir gitti
Ben dun aksam gelecktm ama benm.ufakliik agla agla sabaha kadr onnla ugrastmdis cikartiyor sanrm ondan pertm cikti gunduzde uyumuyorlar aksama nasil dayanicam bilmiyorm :)
Hal hatir sorupta cvp alamamak
kötü
nasilsn canm afiyet bal seker olsn latten :) resimde baya zayifsin sen ya :)

Ben dun aksam gelecktm ama benm.ufakliik agla agla sabaha kadr onnla ugrastmdis cikartiyor sanrm ondan pertm cikti gunduzde uyumuyorlar aksama nasil dayanicam bilmiyorm :)
nasilsn canm afiyet bal seker olsn latten :) resimde baya zayifsin sen ya :)
Tessekkurler akilli telefonlr insani manken gosteriyor ayol :) benim kollar zayif zaten basen var biraz bel 89cm basen 108cm gordugun gibi cnm gostermiym kilomu

insallahh verip sabirlersin canimm

bu arafa hamileligin ilk.donemlerinde kilo vermek normal zaten m.etme

evet canım ama 15-16 haftaya kadar devamlı bulantı cektım nerdeyse hıc bısey yıyemedım o yuzden gıttı yemek yemem duzeldıkce gıden gramlarda azalıyor artık:)

Evet bencede gayet fit duruyorsn masallah :) nasil gidiyor haftasnu :)
Napim işteyim bir fabrikada sorumlu olark calisiyrm bu arada diyetimle ilgili nezamn biseyler yazsam boyle kilo veremezsin su kaybidir o diyor herkez haberlerde kizin teki sadece muz yiyerek zayiflamis ben enazindan kahvaltimi tam yapiyorum ogle ve aksam meyve salata yogurtla gecistiriyrm ben tek basima 17kg verdim surda kalmis 9kilo moralimi bozuyorlar

evet canım ama 15-16 haftaya kadar devamlı bulantı cektım nerdeyse hıc bısey yıyemedım o yuzden gıttı yemek yemem duzeldıkce gıden gramlarda azalıyor artık:)
önemli olan sizin sağlığınız canım sen bebeğini sağlıkla kucağına bir halde biz senin yerine kiloları veririz
nasil besleniyorsn canm diyetisyene dilanmi gidiyorsun masallah bi cogu gitmis zaten kalan 9 ds tikir tikir gidicektr eminimki :)

Slm bende lattemi ictim tam gidiyrdum seni gordum nasilsin iyimisin kimlerdensin
kusura bakma canım ben cikmisim sen cevap yazmissin gormemisim yeni gördüm :-( 1.takimdayim ben yeni sayılırım siteye daha
önce uyeydim ama yarışmaya katılma cesaretini yeni buldum sanırım kafamda bitirmedigim icin bu kez kararlı olarak geldim bakalım ne olacak sen nasilsin hedefine cok var mi nasıl gidiyor

ozaman ikimiz içinde hayırlı olsun bende yeniyim 2 gündür forumdayım 4.takımdayım listeye eklemediler henüz ama ben diyet yapıyorum zaten 74 le başladım şuan 72kgdayım hedefim 65kg olmak.

ozaman ikimiz içinde hayırlı olsun bende yeniyim 2 gündür forumdayım 4.takımdayım listeye eklemediler henüz ama ben diyet yapıyorum zaten 74 le başladım şuan 72kgdayım hedefim 65kg olmak.
sende hosgeldin o zaman ben de 73 le başladım kendimce 4 kilo verdim buraya başladığım 69.5 şu an bu cuma 67.7 ydim ama bu hafta sonu biraz fazla yedim gibi hissediyorum havalrdan depresif takılıyorum birşeyler yememek icin film izliyordum o yüzden dalmisim mesajını geç gördüm benim hedefim 59 inşallah kısa zamanda ulaşırız sağlıklı ve mutlu bir şekilde boyun ne kadar canım uzun mu bu arada resimdeki sensen zayıf duruyorsun

benim köpüklü bir kahve icesim var ıstersen sana da ismarlayayim ben film izledim simdi kitap okumayı planlıyorum cok sıkıldım havalardan herhalde sen nasilsin
Ben misir puskulh cayi aliciiim canum ya :)) dun gece uyumadm bu gecede kahveden uyuyamazsam zombi olucam yarn simdi yuruyus yapmaya baslicam :) bi yandanda dizimi bekliyorm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…