Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Slm cafe dostlarııı güzle bir haftasonı dilerimmm

Bi bakayim canim gozumdenmi kactiki tamam kuzum bende linke bakip yatayim kocaman optum kuzum:)

Gunaydin kizlaar )

Tünaydın Selinim

Tünaydın berilimmm tamam kabul ama Selinsiz boğazımızdan geçmez biri yer biri bakar olmaz

Garson bir kahve sek olsun
Günaydın millet

derhalll tünaydın tatlım

sendemi aksamdan kaldin bacim
2. kahvem ama ben hala amele sümügü gibi oturdugum yere yapismis durumdayim.

nereleri gezdin hiperaktif hatun

Az önce ağız sulandırıp üstüne sümüğü eklemesen iyiydi

vvalla haklısın gülüm

Beriil bak simdi canm cekti ya napacaguuk saka saka of cok fenasiin

haklısın Selincim çocuklar olunca zor tabiii hem spor da neymiş akşama dek yoruluyorsun yorma kendini sporla filann hem haftasonu dinlenmek senin de hakkın canımcım

çok hain gördüm kendimiii
dimiki dimiii bend bi sinemaya ataym kendmi bi colalar filan oh oh d amaa bunlari yap.ayp sporumu yaparsam 2 cocuklu citir annr olacagmm bu bence daha bi cezbedicii :))
Yok canim henüz netlik kazanmadi 11 ve 15 haftalıkken erkek ti şuan doktor kiza benzetiyor ama kesin konusmuyor henuz
anladm canmm kiz olabilr o zmaan ay cok guzel :) rabbm saglkla
kucagna almayi nasip etsn bide seni
Takdir ettm cok cok hamilesin islern cok ama ynede takimin icin hala kopmadan devam ediyorsn gercekten supersn tatlm :) muckss :)

tskler kuzum hamiligin ilk başlarında ayriydim cnm bulantilar dan dolayi elinden geldikce paylasim yapmaya calisiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…