Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Slm cafe sakinleri :KK3::KK3::KK3: hayırlı cumalar hepimize tüm takımlara başarılar
berilim ben de hepinizi özlüyorum kuzum :KK60:
maşallah süper vermişsin bu hafta :KK9::KK9:

busecim verilmiş sadakan varmış ki okumamışsın:KK19:

Mervişim birini atlatmışsın hadi inş diğeri de güzel geçer sınavının kuzum:KK19:

Selincim seni de tbrk ederim :KK9::KK9:
Tesekkur ederm canmcm bende ancak gelebildim cafecigimize :) sonuclari cok merak ediyormmm :)

Slm fıstıklar :KK3::KK3::KK3:
bir cumayı da atlattık çok şükür:KK70::KK70:

kizlar ne oldu suskunuz bugun sanirim

cuma telaşesi vardı tatlım uğramak ne mümkün:KK51:Tbrk ederim tekrar cnm harikasınız yine:nazar:

sen nerelerdesin bakiyimmm
neden bulusamiyoruz son zamanlarda

haklısın tatlım sabah 5 te kalktım 5,30 da hastahanedeydik tatlım malesef uzmanlık isteyen dallarda randevu alınmıyor biliyorsun:KK51: erken gittik ki işimiz çabuk bitsin annemin kontrolleri için
bu arada snei bir kez daha tbrk ettim uyumadan nasıl bu kadar enerjik oluyorsun tatlım sen öğleden sonra anında attım yatağa kendimi uykusuzluğa dayanamıyorum

bir şey anlatayım da gül :-)öğleden sonra bir güzel uyudum öyleki annem seslenmiş duymamışım tel açmış:KK48: baktım saat 16,47 hava da kararmak üzere ama ben sabah zannediyorum salona geldim hayırdır annem bu saatte rahatsızlandınmı dedim :oops:annem şaşkın tabii hayır kızım akşam oldu acıkmadınmı demezmi :oops::oops: anne ben sabah zannediyorum deyince bastı kahkahayı:KK23::KK23::KK23:

Tesekkur ederm canmcm bende ancak gelebildim cafecigimize :) sonuclari cok merak ediyormmm :)

tbrkler tatlım :KK9:

Ama benim sütüm çekiyor şişecek bir yerlerim

oooo evet haklısın kuzum bunu düşünemedikkk:KK60:

Slm kızlar istiklal marşı sonrası okuldan dağılan çocuklar gibi bildirim yapan gitmiş :)

bugün telaşe vardı tatlım o yüzden ben de bu saatte normalde olmam uyuduğum için kk keyfi yapayım dedim

Şimdiden hepinize iyi haftasonları dilerimm:KK68::KK68:

Yok canim ya bilmiyorum ki sabah çok erken kalktim aslında uykusuzluk tan olmem lazim şuan ama uyuyamiyorum :KK43:

:KK64::KK64: bişeye mi taktın acaba baktınmı sana verdiğim linke cnmcım benim hoşuma gitti değişik olmuş :KK16: istersen slow yabancı müzik aç kulaklıkla dinle ben eskiden öyle yapardım ninni gibi gelirdi:KK19:

gunaydin hanimlar
mutlu bol kacamakli hafta sonlari
aman bosverin ya bugun daha ct.cuamya cok var.sinemaya gidin koca bir kolayla cipsi goturun cikinca bir fast foot mutlaka yapin.eee kosedeki pastaneden bir agzinizi tatlandirin.aaaaa zaman gecti simdi kim gidip yemek yapacak ya yiyiverin bir doner ne olacak
selin sen yeme sakin
yanlis anlamayin arkadaslar selinin midesi agriyorda:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

X