Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

hmm tamm canm yarin sabah oyle denym boyle dayanamadm yuttm inanki belki kuru uzumle daha bi cignenebilir :))

Selinim günlük sporlarını yaptın mı bakimmm
yaptm yaptn tatlm 60 dk tempolu yuruyus yaptm 310 kcal :)

amin canim amin sabit konu olmasi cok iyi olmus ellerine saglik püsküütümüzün

bende şimdi denedim aman ne acıymışş oo su içtim bende halen acılıgı agzımda
Sorma vanm.bendede aynisi oldu ama bak sweetm diyoki kuru uzumle dene zamnla alisacagiz yappcak bisy yok

supersın canım artık benden
200-300 gram gıdıyor artık
senden gitmesin tabikiidee dogmdan sonraya sakla kendinii :)

bye canim ama bir ara topikteki menulerime baksinlar

Ben baktım da ne o kuzum kuş kadar sınırlarını süper zorluyorsun hakikaten meleklerimin çoğu karataycı cnmm tşkler önerin için

başlarsan pişman olmazsın kuzumm

Buraya da ugramamis kimsecikler bende ufaktan yatayim bari :)

İyi geceler tatlı rüyalar cnmmm

hmm tamm canm yarin sabah oyle denym boyle dayanamadm yuttm inanki belki kuru uzumle daha bi cignenebilir :))

yaptm yaptn tatlm 60 dk tempolu yuruyus yaptm 310 kcal :)

kuru üzüm veya kuru erik bitanem bravooooo

ooooooooooooooooo tepeden baka baka cosmus burasiiiiiiiii
koskocaman gunaydinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
balböcüklrim sevgi kebeleklerim yarin tartiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ay bugun ac gezmem lazim
ama siz baklava borek yeyin emiiiiiiii hatta allah askina yeyin , ay kuserim yemmessniz, bir dilimden birsey olmaz

denedim canm gercekten bi nebze daha cigneniyor ama kahvaltida zorla yedim bogazmi cok yakti sendede oyle oluyormuu :) bu arada gunaydin tatlm :)

bende yiyeyimmmi

gunaydın fıstıklar

Günaydın kizlar Tarti öncesi son gunumuz bol eksikli geçmesi dileğiyle:))
An itibariyle 78.0 kg olmuş bulunmaktayım yine 300 gr gitmiş bulunuyor yarina azalir mi cogalirmi bilinmez :)
Ben çok sevdim boyle hamileliği yemek yiyorum hem bebis kilo aliyor hem bende veriyorum şükürler olsun :) sastim kaldim bu ise :))
Ve merve dersin basina gider yarinki 2 simav merveyi bekler

Kolay gelsin canm basarilar sana :) ins yarn hepimiz mutlu olalm tartilarda :)

misafir olun gelin bana abene bakmayin persembeleri ödül gunu ilan edin
yasasin kötulukkkkkkkkkkkkk

mervecim basarilar canim bebise soyle uzmesin annecini bu aralar
selin nerdesin kiz sen yolacam bak sabah beri yoksun yine

sweetim firardasin gelmemissin henuz bir seymi oldu bebem.eger aksama kadar ses vermezsen senin takima baklava borek servisi yapacam

ahaha benımde bugun gunum var nasıl kaytarıcam dıye düşünüyordum ki senin içine dogmuş sanırsam... yok walla yimiycem ben önümdeki tabaga baktıkça seni hatırlıcam
gunaydın fıstıklar
tünaydın canım..
denedim canm gercekten bi nebze daha cigneniyor ama kahvaltida zorla yedim bogazmi cok yakti sendede oyle oluyormuu :) bu arada gunaydin tatlm :)

bende yiyeyimmmi
kaptanının sözünü dinle bak yiyin diyorya
Gunaydin gelecegn citirlari :))
tünaydınn
ohh ne güzel hem hamilesin hem kilo veryosun böyle hamılelık dost başına dıyeyim ben her hamılelıgımde en az 12 kg aldım
Allah zihin açıklıgı versın tatlım

hayirrrrrrrrrrrrrrr olmaz gucsuz kalmana razi olamam
ben iskenderin uzerine iyi giderim orda beni hatirla

Kolay gelsin canm basarilar sana :) ins yarn hepimiz mutlu olalm tartilarda :)
inşallah canim hep mutlu olalim

Sağol canim benim dun ve bugün hareketlerini nerdeyse yok denecek kadar az hissediyorum herhalde oda yoruldu devamli uyku modunda
valla benimde ilk hamileliğin sasiriyorum valla gayet iyice yiyorum ama gidiyor çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…