Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

sımdı en azından gelenler artar dıye dusunuyorumartık topıgımız ben burdayım dıyor elıne saglık kuzummmm
hadi inşallah hamişimmm ne kadar kalabalık o kadar koyu sohbet afiyetolsun cnm

slm azımlı guzeller nasılsınız bakalım

slm meleğimmmm yakaladımmm

Sweetmm corek otunu yedim ama cok cigneyemedmm cok fna oldm suratimi gormeliydinn suyla yuttm sonra ama ynede az biraz cignedm ins faydasi olur :))

Selincim tek başına çiğnemekte zorlanacaksan 1 kuru erik veya birkaç kuru üzümle de çiğneyebilirsin bitanem benim çiğnemem en az 15 dk sürüyor şifa olsun kuzum

ahaaaa valla yakalandım kaptanım başmelegım vallahı sendende bırsey kacmıyor... sınavlarda gozetmen ogretmen olsan yandık

iyi akşamlar canlarım

Mrb canım bende şöyle biliyorum.çörekotu çiğnemeden yutulması gereknen bir şey.çiğnediğin zaman yararlı şeyleri ölüyormuş...
ay saolun kızlar bende başlıcam Allahın ızniyle sizlerede sorayım dedim
ya inanmıyorum maşallah ne güzel kilo vermiş 2 sene sürmüş ama vazgeçmemiş
teşekkur ederım sweetim senın kullandıgını okumuştum faydası ne çokmuş yarın bende başlıyacam 1 çay kaşıgı 200 taneye eşmidirki?

Son düzenleme:
amin canim amin sabit konu olmasi cok iyi olmus ellerine saglik püsküütümüzün
Sweetmm corek otunu yedim ama cok cigneyemedmm cok fna oldm suratimi gormeliydinn suyla yuttm sonra ama ynede az biraz cignedm ins faydasi olur :))
bende şimdi denedim aman ne acıymışş oo su içtim bende halen acılıgı agzımda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…