Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Slm cafe dostları bugün misafir trafiğim yoğundu aebenim orkidelerini ve cam fanuslarını bir haya ettim ve hayalini bile kıskandım ben de çok severim çiçekleri sadece menekşe bir türlü yetişmiyor

yst 6,takım kaptanıydın demek ne çok ortak yönümüz varmışş

berilim hayırdır misafirmi vardı sen de de selini yardıma çağırmışsın kuzumm

hamişimmm her anının tadını çıkar tatlımmm öptüm hepinizi iyi geceler

Meltem ve buse nerdesiniz bakimmmmm yoklama yapıcam bundan sonra

Orkideler sana feda olsun swetim . Resimde ekliyemiyorum cepten tüh . Koyardim mavi bir orkide simdi

Askrhpozitif rabbim
Saglikla kucagina almayi nasip etsin . İnsallah :)

Kızlar resim eklemek hakkaten sıkıntı ya.
Bugün pek gelemedim hastalıklar pazar alışverişi ve akşam yemekli misafir. ..

Ben burdaym ben burdaym ama yatiyorm.simdik coook uykum geldi berilime yardim.edecektm sozde ama be gelene kadar o herseyi yapmis bitrmis :) e becerkli olmak boyle bisy kuzm :))

günaydın cafe dostlarım ay bikaç gündür yogundum ugrayamadım buraya mşallah sohbet ilerlemiş

Ayyy ne güzel Rabbim o günleri göstersin inşallah ya canm bidir bidir konustugu paytak paytak yürüdüğünü inş gostersin rabbm
Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin tatlım annelik duygusu çok gğzel bi duygu
ben burdayım
Günaydın cıtırlar
Yatakla kavga etmeye daha fazla dayanamayıp geldım
Bır caymı yapsam gelırmısımız ki.....
günaydın tatlım
aynen bende çocuklar okula gittikten sonra uyku tutmadı

geldim senle çay içmeye

kızlar sabahları çörekotu çigneyen varmı yararını gördünüzmü yanlış hatırlamıyosam sweetim senin mönünde görüyordum

nette araştırdım bide size sorayım dedim

kızlar sabahları çörekotu çigneyen varmı yararını gördünüzmü yanlış hatırlamıyosam sweetim senin mönünde görüyordum

1 haftadir sabahlari 1. Ks yagini iciyorum busecim :)
Etkisini varmi daha kestiremedim . İlk gunler kilom eksiliyordu bugun haric
Malum corek otu olum haric her derde deva diye bilinir . Tanidik aktar kilo konusu olunca ot cop degilde direk corek otu yagini onerdi . Bayanlarda bir hormonu duzenleyip mutluluk veriyormus vs . İcmek kolay degil ama

Slm canım ben haftasonundan beri yogunum.ufaklığın ihtiyaçları gelen misafirler...dün akşam çat kapı misafir geldi onları ağırladık...eskiden çat kapı gelenler hoşumuza gidiyodu ama şimdi hayır çünkü çocuk var uyuyor falan... Arkadaş ortamlarımız bile değişti artık bekar ve çocuksuzlar bizi anlamıyor...

Mrb canım bende şöyle biliyorum.çörekotu çiğnemeden yutulması gereknen bir şey.çiğnediğin zaman yararlı şeyleri ölüyormuş...

sizinle 2012 de 6. takımdaki bir takım arkadaşımın zayıflama macerasıyla ilgili paylaşmak istediklerim var.
12 ağustos 2011 /219. etap 6. takım
fatoş0808 (135/134/1.0/%0.74 ) yeni üye.hedef :80

2 ağustos 2013/ 320. etap 6. takım
fatos0808 (69.7/ / / %) Bildirim yapmadı.

kaçamakları oldu, sabit kaldığı oldu, 100 gr bil verdiği oldu. izne ayrıldı, kaçamakta yaptı...
100 hafta sürdü ama ödülünü görüyoruz hep birlikte

Mrb canım bende şöyle biliyorum.çörekotu çiğnemeden yutulması gereknen bir şey.çiğnediğin zaman yararlı şeyleri ölüyormuş...
Meltemcim benim
Bildigimde tam tersi . Cignemeden yutulursa oldugu gibi ( afedersiniz ) gidiyor . Çignenmesi sartki icindekiler emile bilsin ..
Swet bu konuda bilgi sahibi sanirim gelince bizi aydinlatir :)

Resimlerinde cok zarifsin meltemcim masallah

Masalah fotosa nicini hatirliyorum ama bukadar kilo verdigini bilmiyordum Tebrik etmek lazim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…