Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

selam kizlar,

püsküüt gecmis olsun canim,ins cabucak topalranirsin.

mevcan hayirli olsun evim güzelim Rabbim agiz tadiyla oturabilmeyi nasip etsin ins

beril köpeginize cok üzüldm canim,ne denirki sözün bittigi yer

black sende ayni benim gibisin galiba ,tam toparldik derken bisey cikip basa döndürüyor bizi malsef.

aeben abla sende kisa zamanda dönersin buralara ins..

masum kilo almissin sanirim,yaptigin sok diyetmiydiki geri gelmis hemen..

gel gelelim bana alerjim fena halde yakalmasi durumda beni vuruldugum igneler bi ise yaramamis malesef hic keyfim yok,kisi hastalikla gecirdik zaten ,yazda böyle gecicek sanirim ama sikayet etmiyorum asla vardir elbet verenin bir bildigi,kahrida hos lütfüda,gelen O ndan gelsin yeterki..

kiz baslangic kilolarimiz bile ayniymis senle

26 nisan da ben 71,5 dim 3 mayısda olamam gerekn 70
umudum var mı yok malesef

hadi gel aramıza tatlım
takıma gelmek istersen 8.takımın kapıları açık canım

geldim kızlar geldim tapumu aldımda geldim

bitti nihayet

rabbim tüm kiracılara ev sahibi olmayı nasip etsin...

hadi hayırlı olsun canım

Merhaba kızlar.. Mesajlarınızı okuyorum.. Kısım kısım da cevap yazayım bari..

Öncelikle merak eden, iyi duygusunu esirgemeyen bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim.
Dediğim gibi ameliyat yolunda gitti. İlk gün yani Perşembe doğal olarak çok kötü geçtim. Ama günden güne hep daha iyiye gidiyorum diyor ve konuyu kapatıyorum. Yapım gereği negatif konuları uzatmaktan yana değilim.

Gelelim kilo işlerine..
Galiba Cumartesiydi emin değilim şu anda.. Nurtopu gibi 3,7 kiloluk bir ödem yapmışım.. Yavaş yavaş onu da atıyorum.

Bu arada bende çok işe yarayan bir üçlü formül uyguladım. Ödem dönemlerinde aklınızda olsun.
1) Her sabah kalkar kalkmaz bir tane probiyotik yoğurt
2) Öğlen bir dilim ananas
3) Akşam bir dilim ananas

...ve tabii ki 3 lt. su.
Aklınızın bir köşesinde dursun şekerlerim..

Normal hayatıma geri dönene kadar diyet yok artık hayatımda haberiniz olsun.. Kıyıdan köşeden arada uğrarım.
Ne zaman normale dönerim fikrim yok.. Şu anda ev içinde odadan odaya yürümek dışında bütün aktiviteler yasak. Kraliçe oldum ayol! Ne güzel bir şey miş böyle nazlı edalı, sabahlığın eteklerini uçura uçura dolanmak..

Gelelim mesajlara..

Mevcancım tebrikler canım!
İkimiz yan yana derken 60 ı ilk gören sen oldun. Süper haber!

geldim kızlar geldim tapumu aldımda geldim

bitti nihayet

rabbim tüm kiracılara ev sahibi olmayı nasip etsin...
Ohhhh! Bir güzel haber daha!
Allah nazarlardan saklasın

Hep huzurla, sağlıkla, iyi günlerde oturun inşallah..

.....mesajların devamı az sonra. Şimdi biraz dolanayım.. Eteklerimi savurayım falan.. Meşgulüm anacım ya!

selammm
bugün çok yogunumm gelemeidm nasılsınız şekerlerr geçmişide okuyamadım öperim hepinizii..

mevcan gozun aydın
puskutten bır haber varmı.ıns.hersey yolundadır.
kızlar kotuyum anlatamam dun kopegımızı caldılar arabadan.sankı evden cenaze cıkmıs gıbıyız.
Hayda!
Daha yeni tanıştık bebeyle.. Dilerim bulunur..
Kolay gelsin aebenim.. Bir gün bir yerlerde karşılaşırız..

Eminecim sevindim toparlamana..
Dediğin gibi dengelemek önemli..
Şu anda zaten diyet aklımdakilerin sonunda bile yer almıyor..
Gün gelip de yeniden başlarsam eğer o gün senin bahsettiğin "denge" yi düşünerek karar veririm.. Şimdi ne söylesem havada kalır..
Oy maşallah! Teyze yerine arkadaş! Süper motivasyon.. Ha'di artık yüzdün yüzdün bu işi bitirdin sayıyorum seni..
Geçmiş olsun mumuşum..

Kendinize iyi bakın kızlar..
Cuma günü merak eder bakarım kilolarınıza..

püskütcüğüm çok sevindim iyi olmana
ama canım sen hafif bi operasyon dedin ama sanırım epey ciddi bi ameliyat olmuşsun canım ya
kendini yorma toparlanmaya bak
ve güç topla canım
diyet ypacak pek bi kilon kalmamakla beraber kendine daha özenli bakman gereken bi dönem

bu arada kızkardeşim gelecek çarşamba günü eylülden beri görmedim ve çok özledim
bir de kızı var dünyalar tatlısı pek keyifliyim ben ve bu hafta sonu kendime yazlık bişeyler almaya karar verdim bennnnn

ohhh ne güzel kardeş gibisi varmı.bende ablamı eylülden beri görmemiştim.haftasonu azda olsa görüp dertleştik ya olsun...darısı size olsun inş.

günaydınnnnnnn

mutlu mutlu işe gelip oturdum neti başına cafemize bi uğrayım dedim ama kimsecikler uğramamış.nerelerdesiniz kızlar..

hayırlı sabahlar olsun
inşallah hepiniz iyisinizdir

püskütümün hafif bir ameliyat dedin pekde açmamışsın , merak etmemek elde deyil .
dedigin gibi ,önemli bişi deyildir inşallah

püskütüm ellerine sağlık canım..

evvet kızlar 2 resim arasındaki 12 farkı bulun

Son düzenleme:
iyi aksamalr kizlar,

püsküüt iyiymissin cok sükür daha iyi olucaksin ins,kücük bi ameliyat dedin ama ,dedigin gibi kücük degilmis sanki..

ben 3 gündür süper gidiyorum cok sükür ,artik iyi gidiyor demeyede korkuyorum ama bu sefer iyi olmaya devam eder ins :)

günaydınn

tartıldım ama isteksiz bir vaziyette.tahmin ettiğim gibi 1 kilo fazla çıktım.

tabiki kilo deil bu, reglim sanıyorum yaşadığın yoğun stresten bir hafta gecikti.dün öğlen oldum ama vücudum ödem dolu.yüzüğüm bile parmağıma gelmedi..

bu haftayı yok sayıyorum 59 lu hedefimi haftaya cumaya erteliyorum..

slmmm

geçen hafta 66.5
bu hafta 66.7

böylece 200 gr daha alaraktan 66 kiloyu vucuduma yerleştirmiş bulunmaktayım iyiceee
midem benden önce gidiyor
ve karnımda buna eşlik etmekte

Mumuşum halam iyi haber verince der ki; hemen dilini ısır, totonu kaşı.. Sen de öyle yap anacım.. Gelmiş geçmiş olsun inşallah..

Mevcan ve masum dilerim haftaya güzel kilolar görürsünüz.

Şükürler olsun her gün daha iyiye gidiyorum ben.. Ameliyat sonrası giydirilen, kan pıhtısının bacak damarlarına yerleşmesini engelleyen şu çoraplardan da kurtulabilsem ne güzel olacak.. Bu havada kaşın kaşın dur.. Hareketlerim ağır çekimden bir tık daha önde artık..
Ev içinde yürüyüş yaparken beni görmenizi isterdim. Elimde kitap salondan yatak odasına beş tur.. sonra dinlen.. sonra beş tur daha..

Bu sabah kıyafetli olarak tartıldığım halde ameliyat öncesinden 100 gr. aşağıdayım. Yani 61,4
Üstelik karnım hala kocaman.. O da gidince ne olacak merakla bekliyorum.. Çok yemek yiyemiyorum.. Azıcık yesem doyuyorum.. Karnım şiş ya bu durum psikolojik etkiliyor sanırım..

Ama şükürler olsun ananas-yoğurt sahiden de mucizeymiş.. 3,7 kiloluk ödem bir haftada buhar oldu gitti..

Pazartesi kontrolüm var. Normal yaşantıma ne zaman dönebileceğim belli olur herhalde.. Ben de bu arada yarışmaya hangi formatta geri döneceğime karar vermiş olurum. Kalan kiloyu daha farklı bir disiplin içinde vermek istiyorum kesin olarak..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…