Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

saol canımda inan üzülmemek elde deil.iş uzadıkça daralıyorum,daraldıkça bunda da vardır bi hikmet,rabbim neden işimi bu kadar zorlaştırıyor diye düşünüyorum.bide çarşamba gününü bekleyelim ne olacak..

canım o kadar heveslendik.evimin şekline göre mobilya bile baktık.dolapları değiştirmek için ölçü aldırdık.sağa git sola git,yok banka kesintisi yok exper parası derken bir sürü maddi külfet altına girdik.vazgeçerlerse bize 20 bin lira ödemek zorundalar ama inan parasında deilim.1 aydır yaşadığım stresi bir ben bilirim bir allah.

tatlım bak bende de yediklerimi deiştirmekten ziyade sporu artırmak daha faydalı oluyor.gerçi bu haftada spor yapamıycam gibi ama,
bende senin tavsiyenle etkili olan şey akşamları azda olsa bi şeyler yemek.ne zaman eve gidip bi şeyler yesem sabah tuvalete çıkmış oluyorum.

masumcum püsküte katılıyorum.ya yediklerini deiştir,ya spora başla..inan etkisini görürsün..

spora başlsama zaten bi sorun kalmayacak ama zamanım yok spor için malesef
hergün eve git yemek yap yedir çocuklarla ilgilen derken zaten bitmiş oluyorum..

Sen neden yapamıyorsun bu hafta sporrr

spora başlsama zaten bi sorun kalmayacak ama zamanım yok spor için malesef
hergün eve git yemek yap yedir çocuklarla ilgilen derken zaten bitmiş oluyorum..

Sen neden yapamıyorsun bu hafta sporrr

tatlım moralim bozuk eve gidip uyumak istiyorum bugün,yarında izinliyim tüm gün dışarda olucam,çarşamba günü eşimde seminere antalya ya gidiyor pazar sabahına kadar yok,iş çıkışı kızımı ben alacağım için onu evde bırakıp yürüyemiycem.anlıycan bu hafta full akşamları evdeyim.

hem ev işi hem ikizler zor tatlım,sabahları erken çıkıyorsun bide sen evden,taşınınca yaparsın artık sporunu..

canımmmm süpersinnn bütün artıların söküldü gitti tebrik ederim canım darısı başıma inşallah

tecrübeyle sabit tabi çok doğru..alışkanlıklarımız değiştirmemiz lazım kilo vermek için elbette senin gibi yapabilmek mesele Püsküütçüm tebrik ederim seni

Son düzenleme:
canımmmm süpersinnn bütün artıların söküldü gitti tebrik ederim canım darısı başıma inşallah

Hiç sıkma canını eminecim.. Mutlaka yoluna girecek.

Benim de bir haftalık molam neredeyse 4 haftaya mal oldu ama sonuçta yoluna girdi.. Bu da bana bir kez da vazgeçmemenin önemini gösterdi..

Bir de ben buralara daha az takıldığımda kilo vermem ve motivasyonum da etkileniyor.. O yüzden bir şekilde takılmaya gayret ediyorum.. Hatta pasif takımlardan birini açsam mı diye bile düşünmeye başladım.. Yeni arkadaşlara gaz verirken ben de kalan kilomu orada veririm diye.. Burası malum.. Çok ıssız oluyor..

Ama işte emin olamıyorum.. Daha çok zaman ayırmak gerekecek.. Beceremezsem sıkıntı yaparım kendime.. Neyse bir köşede düşünmeye devam edeyim ben..

selam kızlar umarım ıcınızdekı cocuk bayram heyecanı yasıyordur bugun.
benım ıcımdekı cocuk yemekten baska bırsey dusunemıyor uzerıne bırde tembellık eklendıgınde dusunun gerısını.ne yapsakta bır duzen kursak bu yeme krızlerıme bılemıyorum.3 ver 5 al hadı yıne 2 gıttı dıye bır kısırdongu yasıyorum artık.buda hıc hosuma gıtmıyor.ıcıme okuzde degıl sankı dınazor kacmıs gıbıyım.uffffffffff moralınızı bozmayım yavvvvv
mevcan herseyde bır hayır vardır dıyecegım bende ama ınankı moralıne bozma.bılıyorum sancılı bır donem ama en azından sıkıntıya gırıp kendını hasta etme.
masummmmmmm spor yapmak aynı yabancı dıl gıbı.nasıl kı konusmaz okumaz yada tekrar etmezsen dılın nankorlugu tatuar ve hafızadan sılınır sporda aynen oyle bır ara ver bır daha ıcınde ıstek olmuyor ve unutuluyor.hadı kır seytanın bacanı ve basla sporuna.sen bana demıyormuydun ıkızlerı uyutup delı gıbı spor yapardım dıyen......
degua kadıs mumu aben hepınıze selamlar umarım hayat maratonunda hersey yolundadır.gecmısı okumadım.buda tamamen bır tembellık..........
puskut yenı bır takım acma fıkrı kulaga hos gelıyor.boyle uzaktan kılo verılmıyor.ne demısler sobaya yakın olan ısınır.ben eskı hırsımı hevesınmı bulamıyorum artık.keske mezun olmasamıydımmmmmmmm.aylardır vermeyı bırak almama ıcın cırpınsamda sonuc hep+ oluyor.
bugun kahve ıcmeyım vermeyınde cunku haketmedım.
bayramınız nese ıcınde gecsın.ayaklarınız sızlerı yeregınızın goturdugu yere ulastırsın

selam kzlar,gelemedim yine ne zamandir kusuruma bakmayin...

püsküütcüm tabloyu gördüm bi ara ellerine saglik ama malesef benim hevesim kursagimda kaldi,bi kac gündür isteahim cok acik bide tartinin pilini degistirince gecen cumaki kiloma döndüm ayni zamanda ilk bahar alerjim basladi üstüne bide sanirim normal nezle oldum ayirt edemiyorum ama ikisi birbirine karismis durumda,su bogazlarim yanmasaaci aci ne iyi olacak :) anliyacagin bende durumlar fena ,umarim cabuk toparlarim kendimi,yoksa baladigim yere dönersem yeniden bu sefer diyeti ebede kadar birakir 200 kilo olurum iste banane :)

mevcancim herkes yazmis ama bende yazmadan ecemiycem,yasadigin cok zor Allah sabir versin sana ,ama diyorsun ya yani hep hayirlisini istedim demekki var iste bi hayir..

insanoglu olarak hep ayni seyi yapiyoruz ,birseyi istiyoruz isterken Allahim hayirlisiyla olsun diyoruz ama olmayincada ettigmizi duayi unuttup niye olmadi diyoruz,en güzeli Hz.alinin duasini yapmak olsa gerek..

Rabbim gönlümüzde olani hakimizda hayirli,hakkimizda hayirli olanida gönlümüze razi eylesin ins..

beril sanirim sende bendensin bu aralar

günaydın kızlar..

dün izinliydim,sabah 9 da evden çıktım akşam 9 da eve girdim.baya baya stres attım ama işe gelince aklıma olanlar geldi ve canım yine sıkıldı.sözde yarın hallediliyor herşey ama ne inancım nede hevesim kaldı inanın..

sabah kahvaltısı dışında saat 4 te büyük boy ince pizza yedim. o kadar acıkmışımki utanmasam bi tane daha yiyecektim.neyseki deli gibi hareket halindeydimde yediğim o koca pizza eridi gitti.

günaydınnnn

bizde dün sışardaydık alışveriş gezme tozma, bugün yine işteyiz sırada 1 mayıs var umarım ozmanda tatil oluruz:)

berilcim , ben yine öyle spor yapmak istiyorum ama fırsat yok cnm işe giridm ben belki kaçırmışsındır sabah 7:30 da çıkıyorum evden akşam 7 de evdeyim ama buna ragmen araya sıkıştırmma laızm sporu ama nasıl? sabah çıksam diyorum 6 da kalkıp hem sabah sporu daha iyidir enerjik yapar insanı ama yetişebilimiyim işe bilmiyorum hem kahvaltı hem duş hem spor ve iki çocugu hazırlamak..

akşam gitsem 8 gibi gidebilirim yemek işini vs hallettikten sonra 9 da gelirim ama bu kezde çocuklar 9:30 da yattıgı için onunla zaman geçirememmm gittigim yerde biraz sakin bir yer 8 den daha gez bi saatte gitmem mümkün degil napcam bilemedimm

offffffffffff bır kahve alayım ama bu kez turk kahvesı olsun.hatta sız dınlenınde ben yapayım.sonrada fala bakayım.
yarın mevcan tapusunu alıp eskı mutlu ve dıyetlı gunlerıne dolu dızgın baslayacak.ev ıcın cıcı aramaktan cok kılo verecek.
masum 3 vakte kadar patronundan sana ozel spor ıznı cıkacak gorunuyor.yakınında bır salonda spor yapıyor gorunuyon bacım.
mumu bu hafta cuma skor sende gıbı.elınde bır kupa var sanırsam en cok kılo sen verecen.
abenım kızılayda gezerken bır elbıse alacan ve ıkı beden kucugunu ıstıyon sankı tezgahtardan.
puskut bır kalabalıklık goruyom fıncanında takımmı partımı ne gorunuyor.pek kalabalıklara gırıyon canım sen yavv
kadısım sende elınde bır kulak cekıyon dur bakıyım bu benım kulagıma benzıyor.ben motıve oldumda sen nıye kaytarıyon dıyon sankı.
yoruldum ya kalan fıncanlar yarın artık.

kızlar ıcımdekı okuz cıflıgıne ne yapayım dıye hala dusunmekteyım.yarın bır lahana dıyetıne gırısecem.hıc soklamamıstım bu bedenı.kader ıste yasarken degıl yerken olduu

yüzümde tebessüm oluştu valla.işim inşallah fallara kalmaz diye dua etmek istiyorum.

şu stresi atlatıp spora tekrar başlamak istiyorum.bunalım mevcanı sevmedim ben

Kararsızım.. Belki bir süre 60-69 kilo topiğine takılırım, bilemiyorum şu anda.. Sadece mevcut motive yetmiyor, onu biliyorum..
Takım açma sorumluluklarının altına da sanırım çok girmek istemiyorum.. Ama belli olmaz bir sabah eser, takımı açıveririm..
Bakalım zaman ne gösterir.. Biraz daha araştırayım sağı solu..

Sahiden mumuşum ya sen de bir istikrar sağlayamadın şu kilo verme işinde..

Duayı çok ama çok beğendim.. Kaydettim hemen. Hiç duymamışım. Teşekkürler..

püsküütüm bu arada takim kurarsan ilk üyesi benim,haberin olsun :)
Eğer olur da açarsam takım kurallarına bakarsın, uyabilecek herkese açık tabii ki..
İnşallah yarın güzel haberler alırsın.
Çok yoğun tempon. Allah sağlık versin.
Benim yarınki ameliyatım iyi geçecek, deseydin bari.. Çıkmamış falda demek ki.. Ya da kalabalık doktorlardır..
yüzümde tebessüm oluştu valla.işim inşallah fallara kalmaz diye dua etmek istiyorum.

şu stresi atlatıp spora tekrar başlamak istiyorum.bunalım mevcanı sevmedim ben
Ben de sevmedim..
off tatlım inan ne düşüneceğimi ne yazacağımı bile bilmiyorum.sözde yarın halloluyor ama nedense içimde hiç bir ümit kıpırtısı yok..
Ohooo tam depresyona bağlamışsın yani.. İçim kıyıldı.

mumuşum.. paylaşım alanına da yazdım kaptanlar fikir versin diye..
Sana sorum özetle şu: Kaptan yardımcısı olur musun? Ben bunalırsam, yetişemezsem destek verir misin?

Bir de şu anda 61.5 kiloyum. Hedefime çok az kaldı. Tabii bu bitince yok olmam anlamına gelmiyor.. Kiloyu korurken de buralardaki mevcudiyetim devam edecek.. Zaten diğer sorumluluklar nedeniyle de burada olacağım. Ancak gönülden bir yardımcımın (ve aynı zamanda kaptan adayının) olacağını bilmek benim için çok önemli ve rahatlatıcı bir düşünce.. Zaten kaptanlık yaptın, işin teknik altyapısına hakimsin.. Ne diyorsun?

püskütüm eskiden bunalıma girince kendimi abur cubura verirdim.şimdi ise zayıflama sevdamdan boğazımı tutuyorum.

çok kafaya taktım bende farkındayım ama inan elimde deil.eşim yarın yolcu gitsin,gelsin hayırlısı ile pazartesi dönüşüm muhteşem olacak spora engelimde kalmayacak.

ha bu arada malum nişan hedefime yaklaştım.60 olamasam bile o azıcık gram beni asla üzmez.

yeni hedefim haziranın ilk haftası ,eşimin kuzeninin düğünü..ve ben 58 olucam

hu hu grup mu açıyorsunuz.eğer cevabınız evet ise benide yazın..vermem gereken 4 kilom var silkelenmem lazım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…