Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

İyi Pazarlar kızlar..

Sahiden şaka gibi! 400 gr. daha gitti..
Cuma sabahı 62,7 olan ben bu sabah 61,5 kiloyum..
Normal midir? Mucize midir? Anlayamadım..
Yaptığım tek şey iki gündür sabah kahvatısında tost yememek.. Bu mudur yani?
Yoksa uzun zamandır sürne gel-git döneminin çözülmesi midir? Kilo geçmişimi yazayım yorum yapın..
Şaşkınım..

15 Mart => 61,6
22 Mart => 61,4
29 Mart => MOLA DÖNEMİ
5 Nisan => 62,7
12 Nisan => 62
19 Nisan => 62,7
ve bugün 21 Nisan => 61,5

Aslında böyle bakınca 5 haftaki kilomdan sadece 100 gr. aşağıdayım.. Çok da mucize değil gibi sanki, ne dersiniz?:44:

Bu super bir haber canim.tebrik ederim.ani kilo kaybi stresten de olur.eger dikkat edersen geri almazsin carsambaya kadar bugunku kilonu koruyabilirsin canim.tabi verirsen bu da ekstra bir durum
Stres bugünkü kilo verişimi sağlamış olabilir kadiscim..
DÜn akşam 22:00 de davetsiz bir misafir ağırladık.. Gecenin köründe de gitti doğal olarak ve ben sabahın ilk ışıklarına kadar bu saygısızlığın sebebini anlayamadığım için uyuyamadım.. Sonuç gitti 400 gram!
Her gece biri gelse bir haftada hedefime ulaşırım demek ki..
Sakın vazgeçme eminecim.. Bak ben süper bir deneyim yaşadım.. Dayandım, vazgeçmedim.. Kilolar sökülmeye başladı..
Çok sevindim tedavinin bitmiş olmasına.. Artık tam gaz aramızda olma zamanın.. Yazı hep birlikte keyifle karşılamak istiyorum ben.. :13:
ayyy canım kurtulmuşsun artı kilolardan ozaman ben geçmiten alıntı yaparak yazmaya başladığımdan daha yeni gördüm bu mesajı..
Ben de bekliyorumdum bu mesajı zaten..

Canim saglik sorunlarin bi bitsin sadece diyete odaklan sen beni sollarsin.benim metabolizma takildi 72 de epey.

İşte kadisim bir üst mesajında da dediğin gibi 72 lerde takılı kaldığın için sonra sökülme oluyor demek ki..
Ne güzel olmuş be kadiscim!
Ne desek boş! Kilo vermek kadar motive eden başka bir şey var mı bu diyet yolculuğunda?
Haftaya hedefini kesin yakalarsın.. Lütfen kaçamak yapma..

Kızlar bir sürpriz hazırladım size.. Ama önce bir kez daha kontrol edip emin olayım sonra yazacağım mesajı.. Nasıl olsa yoksunuz.. Rahat takılabilirim..

Kızlar sürprizim hazır!!
Ay ben neden çok seviyorum böyle şeyleri.. Yoksa benim babam Mr. Excel mi?

Geliyor... Az sonra az sonra..

Kendimi de rezil edecem ama neyse!

Euet canim ekledigin linkte gordum saol canim tebrik ederim
Neyi tebrik ettin şekerim? Sonunculuğumu mu?
wowwww çok güzel olmuşşş
E tabe insan ikinci olunca "wowwww" der..

Bakalım haftaya nasıl dizilecez? Merakla bekliyorum.. İnşallah ben hastaneden çıkmış ve eve dönmüş olurum da tartılabilirim.. Ya da teraziyi yanımda mı götürsem acep?

Benim contalar gevşedi sanırım..

bu hafta sürünücem gibi çünkü kilom artıyor abartmadımdaa anlamadım neden öle oldu.
geçmiş olsun püsküütcüm ne ameliyatıydı ?

bu hafta sürünücem gibi çünkü kilom artıyor abartmadımdaa anlamadım neden öle oldu.
geçmiş olsun püsküütcüm ne ameliyatıydı ?
Hayırdır ne alaka artıyor?
Belki ödemdir, 1-2 güne kadar anlarsın..
Önemli bir şey değil canım.. "Yatçam kalkçam yatçam kalkçam hoooop burdayım!"

günaydın kızlar..

mesajlarınızı okudum ama beynim öyle dolu ki ne yazacağımı bilemedim.püskütüm tablo için eline sağlık canım..

dün tüm günüm berbat moral bozukluğu ile geçti.bugün tapuya gidiyorduk ama ne hikmetse dün ev sahibi döneklik yaptı.bir sürü bir şeyler geveledi..biz kredi çıktıktak sonra cayma olmasın diye karşılıklı senet vermiştik.eşim o senetle adamı tehdit etti.kredimiz hazır.imzalar atıldı.evde mutfak,cam düzenlemesi için ölçüler alındı.kaporalar verildi.bu ev için arabamızı düşük fiyata sattık..ya daha neler neler
dün tüm gün ağladım.şimdi adam vergiden kurtulmak için formül arıyor.eşim adamın yanında.çarşambaya tapumu vericeksin diye tehdit ediyor.eğer cayarsa dünyanın zararını ederiz.bankalarda ki kredi puanımız düşer.

çok kötüyüm,beynimi toparlayamıyorum.yarında tatiliz kızlar.kızımı gezdirip stres atmak istiyorum.allahtan hep hayırlısını diledim ama son günde yapılana ne denir siz söyleyin.dua edinde atlatalım şu kötü günleri lütfen..

aaaa olacak işmi şimdi bu ya neden öyle bir şey yaptıki mevcan
bencede vermek zorunda yaa hayırlısı olsun sıkma canını diycem ama sıkılacak bir konu

aaaa
şaştım ya
olur mu öyle şey ya
canını sıkma canım her işte bir hayır mutlaka vardır
belki karşına daha uygun daha güzel bir çıkacak
belki bu evde bilmediğin sorunlar var
kalbini ferah ttu canım

yine aynı şey oldu
ctesi 500 gr indim pazar günü 500gr arttı
sonuç ben cuma ile aynıyım 71.5

hafta sonu kilo almadan kaçamaksız atlatmakda güzel ama değil mi
cumaya hedefim olan 71.0 ı görmek ümidiyle

Günaydın..

Mevcancım haklısın üzülmekte.. Her ne kadar kadisin söylediklerine can-ı gönülden katılıyor olsam da biliyorum ki bu üzüntünü geçirmez..
Üzüntü ve sinirini, daha doğrusu..
Ama ben de yinelemek istiyorum. Herşeyde vardır bir hayır.
Belli mi olur belki de çizdiğin bu kötü tablodan bambaşka bir gelişme çıkar..
Sizin için en iyisi neyse o olsun tatlım..

Yaptığım oyunlar işe yaramadı ve eşim kısır yaptı dün.. Öğleden sonra 15:00 civarında yedik.. Akşamı da içine light ton balığı eklediğim yeşil salata ile bitirince kısırın faturası sadece +100 gr olmuş oldu. Yani bugün 61,6 kiloyum.

Deguacım bugün, tarifini senden aldığım mantarlı bulgur pilavını yapacağım. Merakla bekliyorum yemeyi..

Bu haftaki rutin dışı durum nedeniyle dikkati elden bırakmamaya gayret ediyorum. Cuma hedefime hala 800 gr. var.. Hafta sonu çok hızlı kilo verdiğim için terazi bu kadar daha oynar mı emin değillim.. Ancak sabah kahvaltısında tost yemeyi bırakalı kilo verişim hızlandı.. En azından Cumaya kadar tost işine ara vermeye karar verdim.. Demek ki bünye farklı şeyler istemiş, böyle yorumlayabiliyorum ancak..

Durumlar şimdilik böyle..

ben ne yapayım nerelere gideyim ya göbegim midem fırladı yine(
k fleks diyetinemi grisem ne yapsam ben ya

ben ne yapayım nerelere gideyim ya göbegim midem fırladı yine(
k fleks diyetinemi grisem ne yapsam ben ya

Sen de benim gibi yap.. Belki işe yarar.. Düzenli yediğin bir şey varsa yemeyi bırak.. Yemediğin bir şey varsa onu yemeye başla.. Planını en iyi sen ayarlayabilirsin..
Sallıyorum meyve yiyorsan bırak.
Yoğurt yemiyorsan yemeye başla, gibi..
Rutine girince ya da alınca yapabileceğimiz 2 şey olduğunu düşünüyorum:
1- Yediklerimizi içerik, sıralama, miktar olarak değiştirmek. Yemek çeşitliliğine gitmek.
2- Spor aktivitesini arttırmak.

Bu kısır döngüdne ancak böyle çıkılıyor tecrübeme göre..

bunalım vaziyetim devam ediyor.bugünü bi aptallık yapıp patrondan fırça yemeden atlatsaydım..yarın atıcam kendimi dışarı.kızımı stadyuma 23 nisan şenliklerine götürücem.yağmurlu olmazsa ordan lunaparka,sonra hamburger yemeye ve alışverişe.

eşim sıkma canını mütehait sorunu halletti bi kılıfını buldu,çarşamba günü tapudan randevu aldı.çarşamba günü bu iş bitiyor, yine bi aksilik çıkarsa,cayma bedeli 20 liramızı öder bizde kredi hazırken başka ev buluruz dedi.üzülme çarşamba tapuyu alıyoruz desede içimde halen atamadığım bir öfke ve sıkıntı var.allahtan hep hayırlısını diledim ama durmadan çıkan aksilikler canımı çok sıkıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…