Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

geçmiş olsun tatlım.
umarım kolaydır ve seni yormaz.
kiloyu da bu haftalık unut ameliyat olacaksın çünkü ama abartmamaya bak yeter
ayrıca sen artıları vereyim derken bu kilo artışı nasıl oldu anlamadım ben

Teşekkürler kadiscim..

Mola öncesi kiloma hala dönemedim maalesef.. Bu hafta zaten düzenim çok bozulmuştu.. Dışarılarda hazır gıdalar yemek zorunda kaldım.. Akşam eve geç girdim, çok aç girdim ve irade ol(a)madığı için yedim.. Bu hafta diyet öncelikli değildi hayatımda.. Daha önemli durumlar vardı, neyse düzene girdi sanırım..

900 gr. fazlam vardı bu hafta.. Ancak 200 ünü atabilmişim.. idare et..

Yok yok bu hafta da seremem kendimi.. Çarşambaya 1 kilo gitmiş olacak! Allah utandırmasın, amin.

Kızlar ben kaçıyorum.. Acele bir yere gitmem lazım ve benzinin ışığı yandı dün dönerken.. Şimdi bir de benzinciye uğramam lazım. Pof!
Herkese keyifli bir gün diliyorum..

tebrikler tatlım 1 kilo harika.moral olmuştur hem sana,devamı gelir inşallah

kendime çok güveniyorum tatlım.bide malum aylardır kendimi paralıyorum nişana 60 olmam lazım diye.yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldi.boşlamam bu saatten sonra,yiğenimin nişanı incecik teyze olup kurtlarımı dökmem lazım

olu arada püskütüm.dışarda yenilen bir öğün bile tüm dengeyi alt üst ediyor.şimdiden geçmiş olsun sana,bol bol dinlenmene bak.kilo vermek ikinci planda kalsın şimdilik.önce sağlık

bu arada şimdi bankadan geldim.expertiz evraklarında sorun vardı.1 haftadır uğraşıyorduk.nihayet sonuçlandı ve yüklü borcun altına imza atıldı..allah kısmet ederse pazartesi tapuyu alıyorum.ev benim adıma oldu.çok çalışmammm lazım.allah yardımcımız olsun..

hsyırlı olsun canım
evim evim topiğine bekleriz artıkkkkk

selammm
mevcan cım hayırlı uğurlu olsun cnm saglıkla oturmak nasip olsun..

kızlar evet bir kilo gitti ama ben sevinemedim çünkü az gitti bu kez en az 1.500 bekliyordum
salı günü tartıldım 65,9 gelmiştim 3 ünde 300 gr gtmiş gibi görünüyor
ama tabi şiş ken tartıldım ne kadar fark ederdi bilmiyorum.

ama haftaya ne kadar verdgimi kestirebilirim sanırım
çünkü hep şiş olucam nasılsa önemli olan aradaki fark

hayırlı cumalar
püskütüm inşallah önemli bişi deyildir . şimdiden geçmiş olsun .

bir süre az giricem merak etmeyi diyet düşüncesinden bunaldım .
mevcanım hayırlı olsun canım .kolaylıkla ödersiniz inşallah

hayirli cumalar kizlar,mesajlara bakamadim kilo bildirip kacicam

gecen hafta :75.2

bu hafta:73.5

bizimki rutin alışkanlıklar
herdaim bi istek çıkıyor ama tv de yada nette yemek tariflerine yada marketlerde gıda reyonlarına girmediğin sürece mümkünse yemek tarifi veren yerlerden bi süre kaçtınmı kafanda atıyorsun canında bi süre istemıyor
iş gene beyinde iradeye sopanı göstericen herdaim
şuan gene annemın çiğ köfte krizi var bende bayılırım ama yeme haakımı bugun doldurdum sabah olsun yiyecem
ufak bi operasyon demişşsn rabbim tez zamanda şifalar versin bizide merakda bırakma çok geçmiş olsuncanım
gönül çiçeklerle ziyaret etmek isteer bakarsın buda olur :116:

Kızlar malum Cumartesi.. Yarışma listelerini almak için geldim. O yüzden mesajlara şimdi bakamıyorum..

Çok enteresan bir durum oldu.. Dün biliyorsunuz 62,7 kiloydum. Bu sabah kilom 61,9!!!
Hiç aklım ermedi. Dün sadece kahvaltıda tost yerine müsli yemiştim. Yani aç falan kalmadım. Aklıma gelen tek şey acaba temizlik sırasında tartının yeri oynadı da o yüzden mi dün abuk subuk tarttı.. Bugün 5-6 kere çıktım indim üstüne.
Eşim lulut paşayı dışarı çıkarttı.. Az sonra dönerler ona da soracağım en son ne zaman tartıldı şimdi de bir çıksın bakalım. Yani ya tartı bozuldu ya da mucize oldu..

Ya da ekstradan aldığım üzerime yapışan kilo aniden kayıverdi. Çok da "ani" sayılamaz tabii..

İnsan bir günde 800 gr verir mi yahu? Ben anlamadım bu işi.. Olsun, mutlu olmaya bakayım ben..

Gözünüz aydın Mevcancım!
Allah yardımcınız olsun.
Sağ ol aebenim..
Ben kendi adıma senin az gelmene alıştım zaten aebenim, keyfine bak..
Dilerim motive olmuş bir şekilde dönersin.. Ya da bizi özleyerek..
hayirli cumalar kizlar,mesajlara bakamadim kilo bildirip kacicam

gecen hafta :75.2

bu hafta:73.5
Bravo mumuşum!
Bayılırım çiğ köfteye!
Eşim de kısır krizine girdi.. Hafta sonu yapacam, diye tutturdu. Dilerim unutmuştur! Önlem olarak bugün yemek yapıyorum..
Teşekkürler deguacım!
Yakın çevremde sadece eşim biliyor ameliyatı. Ziyaret istemediğim için kimseye söylemedim. Kardeşime bile söylemedim.. Atlar gelir çünkü..
Güzel düşüncen için de mahcup oldum.. Duan yeter deguacım..
püsküütcüm gecmis olsun canim,hayirli haberlerle gel ins
Teşekkür ederim mumuşum..

Kızlar bu arada terazi doğru tartıyor.. Eşim daha dün sabah tartılmış çünkü. Hemen tartıldı yine sağ olsun.. Dünkü kiloyla aynıymış kilosu.. Bu demektir ki; bir mucize oldu! Ay sevindirik oldum beeeeen!

Bu super bir haber canim.tebrik ederim.ani kilo kaybi stresten de olur.eger dikkat edersen geri almazsin carsambaya kadar bugunku kilonu koruyabilirsin canim.tabi verirsen bu da ekstra bir durum

Aebencim umarim bu bunalma durumu kisa surer ve aramiza guclu bi hevesle geri doner ve hizli bir kilo kaybi gorursun canim benim.

canımmm ahh aynen ben de artılardan kurtulamıyorum bir türlü ama vazgeçmeyeceğim de..busabah 74.7 yi gördüm buna bile sevindim 72.9 dan 76ya kadar çıkmıştım bu hastalık doktor ilaç koşturmacası ile..Ama abur cuburu kestim son günlerde çok şükür..antibiyotik tedavim bitti :)

ayyy canım kurtulmuşsun artı kilolardan ozaman ben geçmiten alıntı yaparak yazmaya başladığımdan daha yeni gördüm bu mesajı..

tebrik ederim canımmmmmmmm 71.5 olmuşsun evet yazdığın gibi ben 72lerde iken sen 74lerde idin ama ben şimdi 75lerdeyim ne yazık ki((( inşallah tamamen iyileşip diyetime devam edeceğim artık

tebrik ederim canımmmmmmmm 71.5 olmuşsun evet yazdığın gibi ben 72lerde iken sen 74lerde idin ama ben şimdi 75lerdeyim ne yazık ki((( inşallah tamamen iyileşip diyetime devam edeceğim artık

Canim saglik sorunlarin bi bitsin sadece diyete odaklan sen beni sollarsin.benim metabolizma takildi 72 de epey.

Puskutcum sana olan mucize bana da oldu saskinim 700 grda benden gitmis bugunde isin enteresan yani gecen pazarda boyle birden gitmisti ama cumaya kadar dahada veremedim.yani ctesi benim kilo verme gunum mu acaba.sayet oyleyse deli gibi spor yapayim haftaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…