Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

senin program güzelmis canim,bende buldum tlf da bi tane ama benimki elimde sallananinca bile sayiyo :) begenmedim ve sildim yani,ben yurt disindayim ordaki prgrami indiremem sanirim bilemiyorum.kilon icnde tebrikler ne güzel vermissin..

masallah canim motivesiz halin buysa,motiveli halini düsünemiyorum

hepinize kocaman bi masallah..bende vermisim bu hafta ama 75 kabusundan kurtulamadim hala,kismetse bu hafta ins..

pazartesi:75.8
bugün: 75.2

devamlılığı olması şahane canım tebrikler

17.6 kg vermiş birisin az kalmış canım nasıl toparlanabildinmi biraz ?

aebenim aebenim
aklımız fikrimiz kaçamak :26:
nasıl bi baklava isteği vardı bugun anlatamam sana ama hevesimi yarın kahvaltıya saklıyorum
nefesimi köreltme evresinde yeri gelıyor kendımle cebellşsemde görenlerr aa negüzel kg vermişşsn diyince elım kaçamaklara uzanırken tutup vuruyorum elıme
doğru yürüyüş bandına atıyorum kendimi

haberler harikaa 700 gr
seninle aramızda 10 kg yakın var ama 60 lar benı bekleyın sizi kucaklamaya gelıyorum
adımsayar konusunda bakabıldınmı canım
senin bu anımasyonlara bayılıyorum
şöyle bi site var canım sağlıklıyaşam platformu buna benzeyen bildiğin bilgileri güncel ve doğru kaynaklarla hazırlanmış bi site var mı canım
Fittingo Sağlıklı Yaşam Platformu | Kilo Kalori Diyet Kontrol

günaydın cafemiz ince zarif hatunları.

boş bir cumartesi günü yine iş yerindeyim..her gün daha iyileşmiş olarak yataktan kalkmak ne kadar güzelmiş..artık yutkunma sorunumu aştım,dünki kadar acı çekmiyorum.pazartesi gününe kadar bomba gibi olmak istiyorum ben ya..

mutlu kalın anacım..

günaydınnnnn

cumartesileri işe gelmek beni yoruyor vallahi yahayır iş olsada gelsem bu kadar canım sıkılmaz ama burada
böyle oturcagıma evd eişlerimi yaparım , çocuklarımla ilgilenirim ah ahhhh

neyse efebnim gelelim kilocuklara tartılmadım evde dgeilim ama gbek ve mid fırlamış durumda hatta sabah kabanımı
kapatmakta zorlandım çok cnm sıkıldı en son 64.6 idim kaç oldum bilmiyorum

hayirli hafta sonlari kizlar.

sabha kalktim evdekilere kahvalti hazirladim ve sporun yolunu tuttum ama yapamadan geri geldim sinir olmuy bir sekilde

sorsan bayan spor salonu,girisde ( yani görevli kisi) adam vardi,günaydin dedim sonra kapiyi kapattim geri ciktim eve geldim esime söyleneyim meemleketiniz batsin diye, kafalari nasil isliyo bunlarin bilmem

selamlar .

tebrikederim hatunlar basküller inmiş .
bende sabah çoçuklarla çıktım kızılayda işlerim alınacaklar vardı .

...mevcan daha iyicesin sevindim canım ...

...banum bu cumartasi sendromunu iyce büyüttün gözünde madem iş yok konuşmayaı dene patronlarla.
sen diyet yapmıyormusun bu hafta ? çok mu saldın yoksa ekmek ekledindiyemi karnın şişti ?

.. mumum bacım adam spor yapılan yerdemi bekliyor kuzum ya :44: eger bir rahtsızlıgın varsa neden belirtmedim ben kadınlar için özel diye kaydoldum vs diye .

evet ablam oturdugu yerden görünüyor spor yapilan yer,ne bileyim kapiyi actim oturuyor orda o an ne diyecegimi bilemedim kapiyi kapadim geri döndüm ptesi gittimmi söyliycem kadinlarda,belki sadece ctesi günleri ordadir bilemiyorum daha önceden hic rastlamadim cünkü

masumcum.. İyi olur bence de Cuma bildirimi yapman.. Hatta minik minik hedef de belirleyebilirsin belki? Bir de misal sabah erken hemen tartıl.. (herhangi bir gün) Sonra şişliğin inince tartıl.. Aradaki farkı gör. Cuma sabahı tartılınca da bu farkı düşersin kilondan.. Ben de eskiden tuvalete gitmeyi beklerdim tartılmak için.. Sonra yaptım bu dediğimi. Baktım arada 200 gr. oynuyor. Şimdi sabah erken tartıldığımda eğer hala tuvalete gidemediysem 200 gram indiriyorum terazinin lafından..

Mevcancım.. Ne güzel haber! Hem iyileşmeye başlamışsın hem de hedefine 600 gr. kalmış.. Aman Pazartesi yürüme işini bir daha düşün.. Sağanak yağmur diyorlar.. Ya sahiden sen de ilk defa bu hafta Cuma bildirdin kilonu.. İyi ki de öyle yaptın, birlikten güç doğuyor.. Daha bir sevimli oluyor ortam herkes kilo bildirince..Hele herkes az/çok kilo verdiyse çok daha şahane oluyor!

deguacım.. Tebrikler canım! E börülce de bir yerde bakliyat.. Sanırım çoğumuza iyi gelmiyor bakliyat.. Hafta başına denk gelen zamanlarda yemek daha iyi.. Benim de canım piyaz çekmişti, yiyemedim.. Adımsayarı daha araştıramadım.. Senin önerini not aldım sadece.. Çarşıya çıkarsam bakarım diye acele etmedim aslında ama hala çıkamadım o ayrı konu.. Günlük kalori ve kiloyu bir zamanlar kalori sepeti diye bir yerden takip ederdim ben sonra bıraktım. Senin verdiğin siteyi de inceleyemedim şimdi, vaktim yok. Üyelik istiyormuş bakınamadım.

mumuşum.. Ohhhh senden de 600 gr. gitmiş. Topik olarak toplasak bayağı hafifletmişiz cafeyi.. Yer açılmış resmen.. Spor salonu girişindeki adamı anlamadım ben.. Sanırım sadece giriştedir. Spor yapılan bölümde bayanları rahatsız etmezdi belki.. Bilemedim, demek ki rahatsız etti seni.. Sorsaydın keşke burası bayan salonu değil mi diye.. Ne derdi acaba? Hah sonraki mesajında okudum spor yapılan yerin göründüğünü.. E adam keyif yapmak istedi demek ki..

Herkese keyifli Pazarlar..

iyi pazarlar kızlar

bu pazar evdeyim , yani şimdilik
sabah baskül beni deli atti
dün diyetime devam diyip sabah yumurtalı salata yemiştim . öyleyinde dışarda köfte salata ve ayran . eve gelincede bi dondurma yiyim dedim kaçamak babında . yemez olaydım . gecede az fındık ezmasi amanın sabah baskül 1 kilodan fazla artmış revamı yahu buu 65 olmuşum . biliyorum kilo deil şişlikde var ama gelgörki sinir bozucu . şimdi ben cumaya bu artıyımı temziliycem kilomu vericem artık çıldırcimm arkadaşlar yaa

...sabah bi güzel 2 hurma yiyip yürüyüşe çıktım 1 saat yürüdüm . gelirkende fırına ugradım kendime tb. ekmek aldım ev ahalinede kaşarlı simit ,pogaça vs . şimdi ben 5 kattayımda balkona çıkıp atsam aşagı kendimi ne olurr

daha cumaya verisin demeyinya . başka haberlerimde var cuma sohbetim pazartesiye alındı . birde perşembe sohbetim var genelde cumaları izin günümdü tartıldıkdan sonra azda olsa kaçırabiliordum şimdi hafta sonundan zaten artıyla çıkıyorum pazarteside iyce yerleşecek

.. her şayde bir hayır vardır bakalım rabbım yardımcım olsun . ama bu durumda kilo vermek oldukça zor olacak benim için . ne dersiniz kilo vermeyi bırkaıp korusam o bile yetecek sanırım

....ve bir kere daha tesçil edilmiş oldu, gece yapılan kaçamaklar agırlıgından fazla kilo olarak geri dönüyor. sabah ve öylen yapılan kaçamaklarda telefi olabiliyor bunu geçen hafta iyce anladım . verdigim 500gr bunun sonucuydu .

eh iştebenden karamsar heberler bu kadar

kelin ilaci olsa kendi basina süsrermis misalai ablam ne olcak bu halimiz,benim haftada 2 gün sohbetim var ama Allahtan biri yemekli degil :)

Aebenim.. Öyle sevimli yazmışsın ki gülerek okudum vallahi..

Tatlım sen zaten teşhisini, sorununu ve çözümünü de biliyorsun. O nedenle ekstradan söyleyecek söz kalmıyor..

Tabii diyete devam edip etmeme konusunda kararı da sen vereceksin. Dediğin gibi belki de sadece kilo korumayı oturtacaksın bir süre.. Sonra yeniden ve hazır olduğunda diyete geri döneceksin.. En doğru kararı sen vereceksin.

Ama bana kalırsa bu ekstradan oluşan şişlikten yarına eser kalmayacak.. Cumaya kadar da 100-200 gram versen yeter zaten.. Yeter ki ver ama ne verdiğin önemli değil bana göre..

Kıyamam sana ben..

günaydınnn kilom 66.6
ama kiloyu takmayacak kadar canım sıkkınnn, bi yakınımızı kaybettik kalp kriziden hemd eçok erken yaşta
karamsar olmayım diyorum ama hep bi şey çıkıyor beni karamsar yapacak,
havada zaten bi garipppp tam uyku ve pinekleme havası.

bugün 4 günlük bi listeye başladım cuma günü yeniden tartılcam.

günaydın
şükür iyileştim.hafif bir boğaz ağrım ve kabuklaşmış dudak yaralarımın geçmesini bekliyorum sadece.hafta sonum tam da hedeflediğim gibi bol bol dinlenme ile geçti..yeme olayını hiç abartmadım ama meyvemi biraz çoğalttım.saolsun eşimde bebek gibi besledi beni.

sanıyorum 5 günlük hastalık ve ara ara yaptığım istifar benim midemde bi takım deişiklikler yaptı.midemmi küçüldü nedir bilemedim çok çabuk doyar oldum.misal dün ızgara tavuk yaptık.herhalde 5 parça yerim dedim o kadar açım ki 2 parçadan sonrası imkanı yok gitmedi.midem ufaldıysa ne mutlu bana..

başınız saolsun canım.ölümü unutup yaşıyoruz işte,ani bir ölüm ise tokat gibi çarpıyor suratımıza.allah ailesine sabırlar versin..

kilonu yazıp,4 günlük liste ile hedef koyman güzel olmuş,cuma günü güzel haberlerini bekliyoruz..

hayırlı sabahlar .

ah püskütüm . şu anki ruh halimi kelimelere bile dökemiyorum
dün akşama kadar gayet iyidi taki ev ahaliyla dışarı çıkana kadar . hiç bişey için pişmanlıgımda yok . ama artık bu ruhsal durum beni çok etkiliyor, kilodan çok buna üzülüyorum
basküle hiç deginmek bile istemiyorum . kısaca senin 1 haftada çıktıgın artıya ben 2 akşam kaçamagıyla ulaştım dersen anlaşılır sanırım bu nasıl iştir ,bu nasıl bünyedir . artık gerçek anlamda bu kısır döngü benim ruh halimi bozuyor asıl beni rahatsız edende bu .
çözümü nedir onuda bilmiyorum . ne diyetle nede diyetsiz mutluyum .:26:
topluycam inşallah kendimi . şu an kilo vermek gibi bir hedefimde yok .olmuyor yapamıyorum . bu demek deyilki saldım çayıra .ama hiç bişi düşünecek halim yok bu konuda .
en iyisi bugünü rutin haline bırakmak .
başınız sagolsun banum .
işte yukardaki yazıdan sonra beyne dank diye inen sopa. bazan diyorum ne boş işle ugraşıyorum diye
kelin ilaci olsa kendi basina süsrermis misalai ablam ne olcak bu halimiz,benim haftada 2 gün sohbetim var ama Allahtan biri yemekli degil :)
pazartesi ,perşembe . diyete tam zıt günler denk geldi . diyorum tam oruç günleri aslında .ama böyle bir duruma orucu asla bahane etmem .hem gitigim ev sahibine hürmetsizlik olur .
şu an bunları düşünüp tartacak halim yok, dedigim gibi günü rutinine bırakayım .

..dışarısıda sanki ruh halimi tetikliyor. nerdesin ey içimizi ve dünyamızı aydınlatan güneş .
ah bugünlük sizi bu kadar sıktıgım için kusuruma bakmayın . çabuk toparlarım merak etmeyin ,bi abdest alıp işime gücüme bakayım
eşimin ilaçlarını yazdıracagım, kızımı öyleyin okuldan alıp daha evi toparlıycam, sonrada sohbete . bak arada yemek yapmam lazımdı unuttum çok şükür rabbım bunları yapacak el ayak ve güç vermiş .şükredecegime nelerle kafa yoruyorum günlük terapimi sizlerle yapmış oldum

....hepimine hayırlı günler

miden küçülmüştür mevcan , 5 leri görmeye az kaldı süpersin hadi bakalım..
benimde 66.6 sabah tartıldım dedigim gibi ben şiş luyorum ne kadarı şişlk bilmiyorum ama cuma günüde şiş halimle tartılcam nasılsa
ne kadar verdiigm çıkar ortaya,

bu 4 günlü bi liste yag ve şeker 0 diyebilirim hep 1.5 veririm bu liste ile bakalım bu kez kaç kg gitcek

günaydınnn
ne güzel sohbetin dibine vurmuşuz
hu hu kimsecikler yokmu,nerelerdesiniz kızlar,havalar ruhunuzuda karartmasın sakın..

Son düzenleme:

çok teşekkür ederim püsküütçüğüm benim tahlillerimi tekrarladı doktor ama bozuk çıktı sonuçlar yine maalesef kurtulamamışım ve yarın tekrar gideceğim bakalım..

teşekkür ederim aeben ablacım çok sağol..Ben tedavime devam ediyorum tahlillerim yenilendi ama değerler yine yüksek çıktı annemin karaciğerinde kist bulununca evde köpek beslediğimiz için ben de ultrason ile batın tetkiki yaptırdım ki sağ overde 50mm çaplı kist bulundu doktor kadın doğum uzmanına git dedi..kasıklarım 2 haftadır ağrıyor ve dün de regl oldum kilom artık tavan yaptı ne yazık bu sabah 76.0 yı gördüm yarın ürolojiye gideceğim ama kadın doğum için acele etmeyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…