Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

günaydınnnnn herkeseee

mevcan enfeksyon mid ebulantısı yapıyor ya benimde hala geçmedi akşam filan midem bulanıyor
regli olmasam hamileyim diycem o derecee

benim diyet berbat gidiyor kızlar bu arada

velhasıl gelelim güzel habere..

erken saatlerde yapılan kaçamaklı bir hafta sonu ve sonrasında 5 gündür gitmeyen hastalık.doğru düzgün beslenemedim.tuvalet ihtiyacı dışında yerimden bile oynamadan geçirdiğim 5 gün.işe git geli saymazsak tabii ve bu 5 günde her akşam oldukça geç saatlerde eşimin ısrarı ile 2 lokmada olsa yenilen,pastalar börekler,çörekler..içimde hiç geçmeyen vicdan azabı ve kilo aldım kesin diye yaşanılan pişmanlıklar.

bu 5 günün sonunda bu sabah ilk defa tuvalet ihtiyacımı yapabildim.bağırsaklarımın hediyesiydi galiba

hazır dedim rahatladım 1 günden bir şeycik olmaz çık tartıya mevcan..

geçen hafta 61.3
bugün 60.6

700 benim uğurlu rakamım galiba 3 haftadır 700 700 gidiyorum valla..

yeni diyet yöntemim "yatarak kilo verin"

ne mutlu sana 700 700 bende de gitse keşke

geçmiş olsun bu arada

kilomu yazayım hemen
malum bu hafta blriim vaR MESAİDEN ÇALDIM YETERİNCE
geçen hafta 72.9 bu hafta 72.4
hedef 71,5 imişşşşşşşş
malesef tutturamadım

darısı haftaya
ama püskütcüm dediğin gibi motive oldum gibi yine
tam gaz devammm
ne kaldı haziranaaaaaaaaaaaaaaa

9 ayda verilen kilo 17,6 kilo süperrrr değil miiiiiiiii

bravo bana alkış alkışşşşşşşşşşşşş

günaydınnnnn herkeseee

mevcan enfeksyon mid ebulantısı yapıyor ya benimde hala geçmedi akşam filan midem bulanıyor
regli olmasam hamileyim diycem o derecee

benim diyet berbat gidiyor kızlar bu arada

hatırlıyorum tatlım enfeksiyondan mide bulantılarının olduğunu söylemiştin.hatta hamilemiyim diye bile düşünmüştünbende aynı şekilde bulantılarla boğuşuyorum sürekli kusacak gibi poşetle geziyorum valla.

diyet işi sallantılı gidiyor evet hep dert yanıyordun ama son haftalardır hep bi hastalık var canım başınızda,bide kayınvalidende de kaldın bunlar diyetini elbet olumsuz etkiler,önemli olan kopan o diyeti bi yerlerden tekrar yakalamaktır

ikinizide koca bi alkış benden durmak yok yola devam hedef haziran...parti sloganı gibi oldu ama neyse

günaydın ,hayırlı cumalar
malum vakit dar kilomu bildirip kaçayım .

püsküütüm sözümğü tutmanın hafiligi içindeyim

geçenhafta .64 2.
bu hafta .....63 7.
500 gr vermişim incelmemde var .

beni sevindirenkaçamklarla kilo vermek . aslında pazartesi kilom 64. 2 de deyildi malum hafta sonu düzensiz beslenmekden artıyor .

kadisim ve mevcanım tebrik ederim canlar ...
haydı ben kaçar yürrüdüm geldin 1 saat azda pilates yapıp yumşayım sonra rütin gün başlıyor pardon devam ediyor

cafemize gelip iki lafın belini kırıp,birbirimizi motive ettikçe kim bizi durdurabilir be

wowwww mevcanım tebrik edeirm cnm süpersinnn
maşallah ay çok az kaldı 5 li rakamlara ben hiç görmedim şimdiye kadar 5 rakmını en son orta okulda puhahaa

tebrikler cnm ne güzel yeniden motived eolmuşsunnn

ha evet konuşmuştuk hatta geç regli olucam dmeiştim ya erken bile geldi 1 gün
valla düzen filan kalmadı birde bana ekmek yaramıyor sabah 2 dlm yiycem başka yok dige rögünlerdede yemeye başlayınca sonu gelmiyor becerimiyorum ben herşeyden az ama öz yemeyi

tebrikler aben ablam hem kaçamak hem zayıflama incelme , müthişşşş
bend ecumaları tartılcam artık sizinle birlikteeee

Tünaydın,

Geçen Cuma: 62,7
Bugün: 62 (hedefim : 62.2 ydi)
Verilen : 700 gram

Artımın tamamını yok etmeye az kaldı..

Haftaya hedefim: 61,7

28 Eylülden bu yana verdiğim kilo:

mumuşum.. Haklısın canım.. Alıyoruz, verince seviniyoruz.. Ama bu arada metabolizmamızı da bozmuş oluyoruz.. Ve bunu ciddiye almıyoruz ne yazık ki.. Tatlıyı yemesen iyiymiş bu arada.. Neyseki sporunu yapmışsın.

berilcim.. Tebrikler! Yeni alınan kilo hemen fıs olmuş...

Mevcancım..Sevindim hastaneye gitmenize.. Daha da iyi olursun hemencecik dilerim.. Lütfen yemeye çalış.. 700 gram da gitmiş bu arada doğal olarak.. Hastalık döneminde gitmese daha iyiydi bence.. Sonuçta zayıf düşüyor bedenin ve iyileşemiyorsun..

masumcum..Nazar değdi şekerim ikinize de.. Geçmiş olsun tekrar..

kadiscim..500 gr. da şahane bir kilo kaybı bana göre..
Motive olmana sevindim.. Verdiğin toplam kiloyu düşün, motiven tavan yapsın anacım!

aebenim..Tebrikler aebenim, diyet arkadaşım!
Ohhhh be! Rahatladım, hele şükür yahu!

AY TOPİĞİMİZİN TOPLAM KİLOSU AZALMIŞ KIZLAR!
AFERİN HEPİMİZE!
KİM TUTAR BİZİ HEEEEEYT!

Hoşça kalın...............

püskütcümm maşallahh sanadaaa

bende istiyorum artık 64 lerin altına inmeyii
her cuma bildirim yapıcma bende artık karar verdim kattiyenn

öğlen yemeğimi yedim geldim anacım.günler sonra ilk defa 1 kase yayla çorbası ve bir fırın köfte yi yiyebildim.aslında lokmalar ağzımda büyüdü ama ahçımız ye şu çorbayı göz altların çökmüş iç hepsini çabuk çabuk diye fırçalamasa beni onuda yiyemezdim yoksa.

geldik hedefime..malum 27 nisan da hedefim 60 olmaktı.önümde kaldı 2 hafta..vermem gereken sadece 600 gram.

hastalığın verdiği yorgunlukla kendimi bu hafta dinlenmeye almak istiyorum.bu hafta sonu bol bol uyku ve yatış yapıcam..pazartesi günü yürüyüşe başlıycam ki kilo almayım ama önümüzdeki hafta beslenmeme bol bol dikkat edicem.vitamin ilaçlarımı ihmal etmeyip bol bol meyve yemeyi düşünüyorum.yediklerimi sporla dengeleyerek kilo almamaya gayret göstericem.

o yüzden önümüzdeki hafta hedefim kilomu sabit tutmak..

merhabalar öğlen oldu anca gelebildim
geçen hafta 72 kg
by hafta 71.4
fark 600 gr vermişim
diyetimde kaçamak yokken 2 gündür akşamları börulce salatası bol yeşilikli yapıyordum kalorisine de bakmamışım bugun tartıya çıkınca farkında olmadan kg verme hızımı düşürdünü gördum
demekki haftada 1 kez enfazla yapabilcem halbuki bayıla bayıla yemiştim

100 gr kuru börülce
Kalori:343 kcal
Karbonhidrat:61.70 gr
Protein:22.80 gr
Yağ:1.50 g
acaba benim bünyemden mı kaynaklanıyor

püskütcümm maşallahh sanadaaa

bende istiyorum artık 64 lerin altına inmeyii
her cuma bildirim yapıcma bende artık karar verdim kattiyenn

tatlım inan cumaları bildirim yaparsan kendini daha motive hissedersin.seninle aynı gün tartılıp kilo veren yada veremeyen arkadaşlarla dahada motive olursun.

pazartesi mesajların olumsuz oluyor genelde hafta sonu kaçırdım 1 kilo fazla çıktım yazıyorsun misal,mesela ben ondan önceki hafta kaç kiloydun diye bakınmaya başlıyorum.

bende cmt günleri vaktim geniş olduğu için tartılıyordum ama bugün tartılıp arkadaşlarla beraber kilolarımızı yazınca tatlı bi yarışın içindeymişiz gibi daha bi mutlu oldum.bundan sonra bende her cuma tartılmaya karar verdim.

benim mi mesajlarım olumsuz oluyor anlamadım ?
ben pazarları tartılıyorum mevcan ondada vermiş olursam kaçamak yapıp
p.tesi tartılmadıgım içinde kaçamagın bana ne kadara maal oldu bilmiyorum zaten pazar günü yaptıgım kaçamagıda diger pazara kadar telafi ediyorum.

benim pazarları tartılma sebebim ise ben kalkar kalmaz tartılırsam fazla çıkıyorum oldugumdan
vucudum şiş oluyor kalktıktan 1 saat sonra ancak gerçek kilomu görebiliyorum.

olumsuz oluyor derken son 2 haftadır olan motivasyon bozukluğundan bahsediyorum canım.bende sabahları kalkınca direk tartılmam,önce evin içinde rutin şeyleri yaparım,yüz yıkamak,su içmek,diş fırçalamak,tuvalete gitmek,eşimle kızımın sütünü ısıtıp soğumaya bırakmak,saçımı tarayıp düzleştirmek yada kıvrıştırmak gibi 20 -25 dak.geçiyor böylece soyunup tartılıyorum hemen..

cuma günleri tartılırsan,diğer arkadaşlarla beraber dahada motive olursun.misal ben onca zaman cmtleri tartıldığıma pişman oldum.cuma günü toplu kilo bildirimi daha motive ediciymiş

evet eskiden hep cuma günleir bildirim yapardım daha heycanlı oludu ama işe başladıgımdan beri
pazarları yapıyorum kendimi yalnız ve terk eidlmiş hissediyorum
bende artık cumaları tartılcam eskiden oldugu gibi
ama benim baya bya bi zaman geçirmem lazım 1 saat gibi filan tartılmadan önce

sen evden kaçta çıkıyorsunn? ben 7:20 de çıkıyorum nasıl ayarlıycam bilmiyorum ama en iyisi cuma günü

7 de otomatik alarmım var ama ben bi o taraf bi bu tarafa devrilmekten 7.10 da yataktan çıkıyorum.8 de de evden, kapımın önü otobüs durağı hemen binip doğru işe7.30 kadar eşimle kızım uyur ben kendimi toparlarım,sonracıma evde hadii geç kaldım sesleri yankılanır.

hım sen 40 dk filan geç çıkıyorsun benden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…