Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

canım parkta karşımda görünce tanıyamadım,göz göze gelince bi anda şok oldum,şöyle kendi etrafında dönüp bak bana demesi bitirdi beni.40 yıllık arkadaşım gibi sarıldık birbirimize...inan kendim vermiş kadar mutlu oldum..her sabah düzenli yürüyormuş,arada akşamlarıda 2 saat daha yürüyormuş,sarkmadım ama yırtılmam çok dedi..
ohhh sefan olsun o gezemler,tozmalar boşver kilocukları alırız veririz.bizde bu azim olduktan sonra..

evet evet yaz geldi,kabanları atıp ince montlara döndük hadi son bi gayret kurtulalım şu kilolardan..

İnşallah canım, birlikte mola verdik birlikte toparlarız inşallah!
Geçmiş olsun bu arada.. Hemen bir C vitamini lüple mutlaka.. Dikkat et kendine.. Çok da aç kalma.. Vücut şu and virüsle savaşıyor da olabilir.
Maşallah deguacım!
Dediğin gibi Mart ayı gibi kilo vermeye devam edersen 65 i görürsün istediğin tarihte.. Yüzmeye devam edeceksin nasıl olsa.. O en önemlisi canım..
Tamam kadiscim.. Bak bu ay grafiğini hazırlayamadım diye içim daraldı.
Ben inanıyorum ki 1 mayısta grafik sürprizini tekrarlayacağım..
Hızlı kilo verdiğin için normal ki durmadı kilo vermen yine de çok güzel kilo verdin..
Baksana bana! Koskoca Mart ayını bir haftada yok etmiş oldum..
Yırtılmak ne ola ki? Sarkmayı duydum, çatlamayı duydum ama yırtılmayı hiç duymamıştım.. Terzi önerelim mi?

Ay eveeeeet! Koruyucularımızı atmaya başladık.. Popolar, basenler, göbişler gözükmeye başladı!
Ha gayret arkadaşlar!
Şöyle kotumuzun üstüne t-shirt giyip de hiçbir yerimiz bıngıldamadan dolaşmanın keyfini çıkaralım bu yaz!

ne bilem yavrum yırtılmanın ne demek olduğunu,muhtemelen geniş çatlaklarım var demek istedi:26:

evet evet en çok istediğim şey kot üstü bi askılı çekip şöyle bıngıldamadan yürümek

hakikaten öyle oldu canım çoook iyi vakit geçirdik ailece..kısa ama süper bir tatildi açıkçası..Şİu hastalığı da atlatırsam kilo vermeye tam gaz girmiş olacağım eminim ben de vericemmmm,hep birlikte vericezz

evet canım ilk hedef hastalıktan kurtulmak, daha sonra tatil fazlalıklardan hemen kurtulmak şuan sade kahvemi yudumluyorum meyve de yemem lazım

kadın istesin yeterki, evelallh başamayacağımıız şu hayyata hiçbişey yok
kendine güveni geliyor ınsanın kg verdikçe ama ağırlaştıkçada hayattan zevk almak azalıyor
genelde kg lular mutlu olur gülümser kendilerileriyle dalga geçerler ya aslında kg nun verdiği üzüntüyü kapatmak için sanki dışa dönuk ben bu kg da da gayet özgüvenim yerinde derler yani savunma mekanizması bir nevi kendinden kaçışdır aslında...

en çok da cocuğunun ona söylediği söz etkli olmuş başarmasında brova bukadar kg verebilmek ve hala da devam etırıyor olabilmek tabi 2 saat yürüyüşlerde muazaam hala 60 dak koşu bandında yürürken canım çıkıyor
açıkhavada yyürürüm gibi ama koşu bandında 2 saat hayal mı ne
Tebrik ederim canım çok güzel kilo vermişsin durmaz tabi sen böyle düşünüp kararlı oldukça..İnşallah hedefine en kısa zamanda azimle ulaşırsın

tatilde normaldir kilo almak ama dikakt et canım

bende 65 olamk istiyorum

oluruz canım yeterki şu bahar dönemınde mınumum kaçamak yapıp sporu artıabilmek
hey allhım hala kafamın bir köşesinde kaçamak yer etmiş ne işdir se

tçü

püskütçüm gezmelerden dönümüşssün gayet enerjik bir şekilde bide ınsan ailesiyle birlikte olunca enerjisi katlanıyor
aldığın kg ları dert etme kg verilir ama o güzel ortamlarda da öyle kendini baskı altında tutcak değildin ya:13:

hedef koydum ki hırslanayım ki bakdediğin gibi yaz gelınce ınsan neresini kapatacağını bılemıyor
ince giysen yanlardan yağlar pörtlüyor bol giysen yakışmıyor ve mutsuz oluyorsun üstümüze yakışanı gönul rahatlığyla giyebiliyorsak ne mutlu bize oyuzden tutcaz boğazımı

Tebrik ederim canım çok güzel kilo vermişsin durmaz tabi sen böyle düşünüp kararlı oldukça..İnşallah hedefine en kısa zamanda azimle ulaşırsın

teşekurlercanım yarın tahlil yaptırcam yağ oranının ölçmuyorlar ama kolestrolum trigliserid ve hdl ldl ye baktırcam bu diyet dönemınde değerler ne durumda diye
hepimiz inşlhh kg lardan bidaha almamak üzere kurtulallım, herseferindde sil başdan uğraşıpda psikolojimizi bozmadan mutlu bir şekilde hayatımıza devam edelim yapabılırırzz dimi bizde bu güç var

İyi sonuçlarla gel deguacım..
Diğer mesajlarına da burada cevap yazayım..
Hakikaten de aklımızın bir köşesinde kaçamak yapmak var.. İstediğimiz gibi veremeyince kaçamak yapmayalım / az yapalım.. işler yolunda gidince doğru kaçamak yapmaya.. Aslında süreyi uzatıyoruz ama psikolojiyi sağlam tutmuş oluyoruz kaçamak yaparak..
Yoksa öfkeli davranmak an meselesi olur, diye düşünüyorum.. ya da kendimi kandırıyorum

Bu işle uğraşmamak için en güzeli hedefin 2 kilo altına inene kadar devam etmek.. ki serbest alanımız olabilsin.

Gel 58 gel!
Önce git 63 lü kilo hemen git!

MERHABA HATUNLAR
akşamları okuyorum ama yzmaya fırsatım olmuyor ..
sabahda rutinlik durumlarda giremedim .

püskütüm bünyeyi şoklamışsın bu kilo kalıcı deyil ucup gider
deguşum tebrik ederim canım aylık bazda güzel gitmiş ..

buralarda olmasamda diyetim yiyi gidiyor bu hafta toparladım kendimi .hafta sonuda kaçırmadan atlattım .
birde regl oldum cumaya geçer inşallah ..

eminem hoşgeldin. hadı toparla fıstık

Yeniden düzene girmene sevindim aebenim.. Kiloları hep birlikte verip hep birlikte sevinelim, istiyorum..

püsküütüm kardeşim gtmiş ,allah kavuştursun güzel günler geçirmişsin kiloyu boşver gider mutlaka .hele kalp esini dnledim dedinya, benim için orda bitmiştir işte kiloda neymiş .

eminem geçmiş olsun .

mevcanım hatuna çok sevindim azmin elinden bişi kurtulmaz . şu an o hatun yeniden dogmuş gibi olmuştur

Yeniden düzene girmene sevindim aebenim.. Kiloları hep birlikte verip hep birlikte sevinelim, istiyorum..

ne yeşil işigın yanıyor nede aşagıda görünüyorsun. söyle hayaletmisin püsküütüm pro kartım halleri sanırım

..diyet konusunda motiveyim püskütüm evet . sabah yürüyüşleri iyi geliyor .

evet hep birlikde sevinelim .''manavata ''

aklımızın köşesinde olmasa cumayı kovalayıp ctesini gelmesini dört gözle bekleermiydik
hedef 58 kg çekilmiş hedef min yağ max kas mı yoksa
buarada kadınların yağ oranı hangi aralıkda olmalı ? yaşa görede esneme varmı?

neler neler okuyorsun aebenim
diyete motive olmana sevindim kg fazlaşmadan 3--5 ver çabucanakdan kurtul gitsin

Hayalet! Sevdim bunu..
Vallahi ilk başta manasız geliyordu.. Neden insan kendini gizlemek istesin ki? Alt tarafı forumun birinde dolanıyorsun, sanki çok önemli, diye düşünüyordum..
Sonra meğerse zevkli bir şey olduğunu anladım. Şöyle ki; giriyorsun bakıyorsun canın bir şey yazmak istemezse de çıkıp gidiyorsun.. İsteyince dönüp yazıyorsun. Bir gizlendim öyle de kaldı sonra..
Manavata!
Doğru dedin! Ne yiyeyim ödül olarak diye geçiyor bütün hafta!
Hedefim uzun bir süredir 58..
60 da bırakmak yerine, altına inip 60 dan korkmak daha mantıklı geldi..
Yağ oranı hakkında hiçbir fikrim yok deguacım.. Kendiminkini de bilmiyorum. Ölçen terazilere de güvenmiyorum. Merak etmiyorum değil aslında..

Şöyle bir bilgi var:
Erkekler için %15’in altında, kadınlar için ise %20’nin altında olması bireyin sağlıklı olduğuna ve şişmanlıktan kaynaklanan risk faktörlerine uzak olduğuna işarettir.

Yazının tamamı için:
Vücut Kitle İndeksi, Bel Kalça Oranı,Yağ Oranı Ne OLmalı? | UVFİTNESS

günaydın ne güzel topic eski neşesine kavuşmuş...tekrardan hoşgeldiniz kızlar....

dün akşam ankarayı sel,fırtına vurdu resmen,o nasıl bir rüzgar nasıl bir gök gürültüsüydü öyle..doğal olarak benim sporda güme gitti.9 gibide misafirlerim geldi.biraz kaçırdım itiraf edeyim

ama ne hikmetse bu kaçamaklar beni dahada motive ediyor.delimiyim ne

günaydınnnn

çok hastayım hemdeee çokk benim önemsemedigim bogaz agrısı
iltihap yapmışta yapmış faranjit ve bademcik iltihabı sonuç 10 tane igne ve üzerine antibiyotik.
biraz önemsemiyorum sanırım kendimi:26::26:

Günaydın!

Ben hala olması gereken beslenme biçimime dönemedim.. 8 günlük mola nedeniyle lezzet sensörlerim yeniden devreye girdi sanırım.. Bugün artık düzenimi oturtsam diyorum!

Hala 1,8 kilo artıdayım.. Cumaya kaldı 3 gün.

Haftasonu kaçamaklarını hemen verirdim hatta üstüne kilo da verirdim.. Ama mola uzun sürünce aynı mantık işlemiyor demek ki.. O kadar uzun süreli ve dünya güzeli mamaları yiyince tahminimce yağa dönüştüler.

Cumaya verebildiğim kadarını verip, hedef çizelgemi yeniden revize etmekten başka çare yok gibi görünüyor.. 1 Haziran olmaz da 15 haziran olur n'apalım yani ölelim mi?!

günaydın ahali.....
ya diyet listemizi revize edebilri miyiz ki***

benimde canım sıkılıyor ya hedef tutmayınca daha kötü oluyorum

o zaman hemen yeni bir hedef listesi yapayım ben telefonuma da kaydedeyim de

Hoş bulduk Mevcancım..
İyi ki sen de katılmışsın aramıza.. böylece topik ıssız kalmamış..
Kendi adıma, buraya uğradığımda yazılmış mesaj görünce daha bir motive oluyorum.. O yüzden sen de hoş geldin..

Bu sabah bahçedeki ağaçların tomurcuklarının birer birer ölüp de yeniden toprağa kavuştuğunu görünce çok üzüldüm.. Kele dönmüş yine ağaçlar.. Ne biçim fırtınaydı sahiden.. Biz de tam lulutumla sokaktaydık.. Ay dedim uçuyorum ben.. Zayıfım artık, rüzgarlara kapılabilirim di mi?

En güzeli bu! Kaçamaktan demoralize olmamak lazım.. Ara gaz oluyor belki de..

Tüh be!
Geçmiş olsun masumcum!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…