Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

bana diyetisyende demişti aynı şeyleri

merhabalar hatunlar
dün yine rutin günlerimden biriydi . üstüne birde baklava yaptım . yemedim ama

püskütüm mutluluk dolu günlerin başlamış ne güzel . iyi yürüyüşler bu arada bu hafta bende spor 0
diyetde yapıyorum ama hala artılarımı temizleyemedim sanırım biraada regl kapıda onuda şişligi var çümki karnım baya şiş .
bu hafytayı aşanmamış saysak olmazmı

banum afiyet olsun canım okadarda olur arada .
mevcanım yürüyüşlere başlanmış eşinle

püskütüm kozmık bakım var nette sahibi aycangül k.kdandaydı linleri vardı k.k.da. 2 sene zor dayandı milatin sorularına ve yüklenmelerine oda blog açmayı uygun gördü ve buradaki konuların kapatırdı ..
ben yaklaşık 1 senedir aycanın kıl ,tüy işi için verdigi tarihlede yapıyorum epilasyonumu. dolunaydan sonraki ayın oglak burcunda oldugu dönemlerde .. inanılmayacak kadar etkisini gördüm . 1 senede diyebilirimki % 50 den çogu yok oldu çıkanlarda kıl modundan tüy moduna dogru geçiş yapıyor her ay etkisi birazda ha fazla gözle görülür şekilde artıyor . çok memnunum. allah razı olsun ondan . zamanında k.k da konusunu tesadüfen görmüştüm. hatta zamanında arkadaşlarada haber vermiştim. bir çok tyakın arkadaşımda deniyor ben haber veriyorum tarihleri ..

Merhaba kızlar
dün toplantılarım vardı uğrayamadım
bugün tartı beni güldürdü
umarım yarında öyle olur
geçmişi okumak isitiyorume n kısa zamanda
öpücüklerrrr

günaydın kk nın incecik hatunları

akşam sporumu yaptım yuppiiii

dün gerçekten kilo verme konusunda ne kadar kararlı olduğumu bir kez daha anladım..yürüyüşümü yaptım eve eşimle beraber döndüm.annesinde yemek yediği için yemek derdim yok derken,sevgili kocacımla kızım bize aylardır yapmadığın poğaçandan yap lütfen lütfen dediler

neyse hamuru mayalayıp doğru banyoya gittim.kızımı uyutunca ordan mutfağa geçtik,güzel güzel poğaçalarımızı yaptık,fırından çıktığında saat 10.30 du allahım allahım o kokuyu anlatamam.eşim bide çay yaptı kendine..

ama yemedim anacım,sen git ye adam ben yaz geldi tığ gibi olacam diyip saçlarıma fön çekmek için banyoya gittim.

o kokuyu anlatam ya sanki hayatımda ilk kez duymuşum gibi geldi.bende sabah çantama 2 tane attım şimdi yiyorum

mutlumuyum evetttttttttttt

günaydınn efemmm

nasılsınız bakalım , ben yine yeidm dün ya sonrada midem bulandı ve gece çabucak acıktım
nohut ve pilav yeidigm için şekeirmi yükselttiii
akşam yogurt iyiyp yattıgımda cıkmayan ben
sabah 5 te açlıkla uyandım

2 gündür güme gitti gündüz iyi akşam fena oluyorum
sabahta yumurta ve peynir yeidm biraz protein agırlıklı besleneyimki iki gündür yedigim
karbonhidratları atayım

sabah yemekten bişiycik olmaz afiyet olsun..

ahh canım seni çook iyi anlıyorum..Benim de dün akşam misafirim vardı..Hemen tam buğday unu ile havuçlu kek yaptım yanına da sade açma..Uff nasıl kokuyordu fırından çıktığında nefis nefisssss..
Amaaa şekersiz limonlu çayımı aldımm elime ohhh..
Sabah kalktığımda çook daha mutluydum özellikle giden 500 gr dan sonra
Ben de yanımda getirdim kek ve açmamı, çayın yanında yerim az sonra

hayırlı cumalar .

topik ıssızlaşmış banum ve mevcanım olmasa ugrayan yok
bildirimimi yapıp koşturmacama devam edeyim ..
...hayırlı cumalar bu arada .

bu hafta sabitim ....64.3..
son güne artılardaydım ama şükür inmiş bu haftaki 1 kiloluk hedefim olmadı ama daha 2 gün öncesine kadar 65 lerdeydim bunada şükür . önümüzdeki hafta kendimi topluycam inşallah bu haftayı pek karamsar atlattım .
haftaya hedefim yine 63.5

Canım 63,5 hedef çok değilmi haftaya..Sonra hüsrana uğrarsın mazallah, gel şunu 300 gr da karar kılalım

Ayy sana takılmayı özlemişim

Selam kızlar.

Uzuunnn bir aradan sonra merhaba kızlar. Dedem beyin kanaması geçirdi, beyin ameliyatı oldu, ayrıca halen büroda tek başıma çalışıyorum ve fazlasıyla yoğunum. Fırsat bulup gelemedim. Fırsat bulunca selam vermek istedim. Umarım iyisinizdir.

Bu arada ben 64 kiloya düştüm gelemesem de rejimi bırakmadım :)

Canım çok geçmiş olsun dedene..
Kilo vermene de sevindim, zaten önemli olanda beslenmemizi ömürlük düzenleyebilmemiz, bu şekilde kilo problemi hep uzağımızda kalır..

Merhaba kizlar.kilo bildirimimi yapayim gecen hafta 73.3 bu hafta 72.5 hedefim 71 i yakalayamadim. haftaya hedefim 70

hanımlar merhaba. listeyi hazırlıyorum fakat aklıma birşey takıldı. iki takımın yüzdesi aynı olunca küsurata mı bakmalıyım?? burada birileri olur mutlaka diye düşünüyorum belki imdadıma birileri yetişir..

nihayet nihayet 1,5 aydır süren başımdaki şeytanın bacağını kırdım......

geçen hafta :62.7
bugün :62

4 gün tempolu yürüyüşün ve 2 gece önceki sıcak poğaçaları yemememin faydasını gösterdi rabbim...
çok çok mutluyumum......

demekki yürüyüşü 5 yada 6 güne çıkarttıp,hafta sonlarıda ipinden kurtulmuş boğa misali yemeğe saldırmasam daha fazlada verirmişim bu hafta...

gelecek haftaki hedefim 61 li kilolar ama gramı belli deil

günaydın tebrikler mevcanımmmm süpersinnn

günaydın tebrikler mevcanımmmm süpersinnn

canım benim çok saol,o kadar sevindim ki sabah anlatamam.aylardır süren lanetten kurtuldum sonunda,umarım bi yerde takılıp kalmam malum 4 hafta sonra yiğenimin nişanı var 60 olmam lazım..sanırım yürüyüşü artırmam lazım,bu 4 hafta boyunca azda olsa sıkılaşsam yeter bana..

4 hafta iyi bir süreee sıkılaşırsın ve 60 de olursun benceee
hatta rahat rahat olursun

4 hafta iyi bir süreee sıkılaşırsın ve 60 de olursun benceee
hatta rahat rahat olursun

haftada 500 gram aslında çok bi rakam deil ama ne bileyim korkuyorum ben daha..ama vücut tipim benim çok tuhaf dün sana attığım resimlere baktın malum ne demek istediğimi anlamışsındır.4 kilo fark eden resimlerimde bile ne kadar iri duruyorum o yüzden bu 2 kilo benim için çok önemli,bide siyah vücudumu saran kısa bir elbise giyicem siyahın avantajı var ama ben göbeğimdeki ve simitimdeki o 2 kiloyuda atmak istiyorum..

bu arada 60 olursam,nişandaki fotomu buraya koyucam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…