Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

akrepcim tebrik ederim
ne yaptın bu hafta kg verirken söylede bizde bilelim

kilo veren herkesiii tebrik ediyorummm
mvcann senid ebekliyoruz yarın bend epazar günü neler olmuş görücezzz:18::18::18::18:

mevcann bende bugün yapıcam yaptıklarını
hafta sonu bana kalsın
perde filan bakmaya gidicem

Akrebim nihayet yahu!

Oh be! Ben rahatladım vallahi..

Haftalardır artı gidiyordun, veremiyordun.. Çok sevindim canım..
Bundan sonra da 62.5 a yeniden hızlı bir şekilde kavuşmanı diliyorum..

tütütütüüüüüüüüüüüü

diyeyim anacım nasıl becerdin,bi formül neyim var bari...

akrepcim tebrik ederim
ne yaptın bu hafta kg verirken söylede bizde bilelim

tütütütüüüüüüüüüüüü

diyeyim anacım nasıl becerdin,bi formül neyim var bari...
Sağolun kızlar teşekkür ederim
Yaptığım şey alakasız saatlerde yediğim aburcuburları kaldırdım..Düzenli ve sağlıklı beslenmeye döndüm vee tabiki olmazsa olmaz yürüyüş :128:
Akrebim nihayet yahu!

Oh be! Ben rahatladım vallahi..

Haftalardır artı gidiyordun, veremiyordun.. Çok sevindim canım..
Bundan sonra da 62.5 a yeniden hızlı bir şekilde kavuşmanı diliyorum..

Ayy evet canımm benim yaa Attım hepsini o fazlalıkların şimdi dediğin gibi vermeye devamm hadi bakem kim tutar biziiiii

akrep'çim süpersin tebrik ederim ohh epey bir fazlalık göndermişsin, darısı başıma diyim

eşimle iddia ya girdik, anneler gününe kadar 60'ın altına inicem eğer bunu başarırsam ki kesin başarıcam

beni rock konserine götürecek

hemde mekanı vs. ben belirleyeceğim.

Merhaba arkadaşlar, mesajları okuyamadım bu gün ama ilk fırsatta bakıcam inşallah..

Ben hastalığı atlattım çok şükür ama çok koşturmacam vardı dinlenemiyorum... geçen gelip bahsettiğim vücudumda ki ödem atmayı çözdüm ihtiyacı olan vardır diye anlatmak istedim..

Hastalandığım zaman ilk önce midem ağrıdı eve gelip nane limon çayı yaptım kendime ama taze nane ve akşam yatana dek 2 koca fincan içtim, o gece sabaha kadar wc ve yatak arasında geçti ama sabah ayaklarım çok rahatlamıştı, neyse ertesi gün araştırdığımda nanenin ödem çözücü olduğunu okudum bunu okuyunca hemen ertesi gün kür şeklinde yaptım yine 2 koca fincan bunun da ertesi günü kendimi çok çok hafiflemiş hissettim ayrıca eşim görüntümün farklılaştığını söyledi... 1,5 kg ödem atmışım:26: ayakkabılarım dün ayağımdan çıkmaya başladı sokak ortasında spor ayakkabılarımı çıkarıp üstüne basmak zorunda kaldım
ay biraz karışık ve uzun yazdım galiba ama çokkkkkk yorgunum kusura bakmayın..

Bu gün veterinerimiz oğlumun 2. ameliyatından sonra 4 gün geçmesine rağmen yemek yemediğini ve belki moral olur diye eve gelmesi gerektiğini söyledi.. kaptım geldim yaş mama kuru mama tıka basa yiyor ne bulursa çok heyecanlıyız çokkkk teyzeleri... yarın yine kliniğe gidecek bir kaç gün sonra da taburcu inşallah...

Umarım hepiniz iyi ve kilo vermişsinizdir ilk fırsatta gelip okuyacağım...

Olestra bir çeşit yağ adıdır. Bunu sindirecek enzim vücutta yoktur. Doğrudan dışkıyla atılır. Sindirim sisteminde yağda çözülen vitaminleri de kendine çeker ve karotenoidleri de çeker. Bu kayıplar yağda çözülen vitaminlerin ürüne ilavesiyle giderilir. Ancak karotenoidler hariç. Yani sebze ve meyvelerden aldığımız karatenoidler vücutta kullanılmadan olestra yağı yüzünden dışkıyla dışarı atılır. Bu da kanser hastalığının davetinde birebirdir. Olestra yağı özellikle cipste bol miktarda vardır. Cipsi yemememiz için bir neden!

iyi akşamlar
bak şimdi alıntıda yapmadım ne yazıcaktım unutum .

önce tebriklere geçelim efem .tabi akrepden başlayalım malum güzümüzü 4 açmamıza yetecek kadar kilo kaybı olmuş tebrikler arkadaşıma .

püsküütüm canım kilon için kutlarım kalıcı kiloları vermek zor .helede sen enson 61'li kiloları ne zaman gördün desem başarını anlamak için yeterlidir

kadisim dön artık canım ya biliyorumki burdan uzaksın , anlıyorumki diyetdende uzaksın

kalişim şişlikler gitmiş . kedimizde eve gelmiş 2 güzel heber
taze nane, hemen not alıyorum canım

deguşim cipsin 1 tane yararı vermiki canım zaten topdan zarar.
sen tartıldınmı durum nedir ? kilonu görmedim sanki:44:

emine toparlanmadan tekrar diyeti asıcaksın . ne olcak bu durumlar böyle neyse önemli sebebin varmış aile iyi gezmaler fıstık . lütfen yerken daha dikkatli ol bak dügün zamanı geliyor .. teyzene bende şu kadar verdim demek istemezmisin gururla

kızlar yarın belki giremem , sonraki günde . malum sınava 1 gün kaldı .çoçuklarla program yapabiliriz .

...hepinizin duaları bekliyororuz ablaları . rabbım tüm sınava girecek yavrulara zihin açıklıgı versin ve haklarında ne hayırlısıyse o olsun inşallah başta vatana ,millete, topluma ailesine hayırlı insanlar olsunlar. meslek ondan sonra gelir. rabbım rızkımızı verir her ne meslekte olsa yeterki insan gibi insan olsunlar ''manavata ''diyip kapatıyorum günü

Son düzenleme:

geçen haftaki kg 75
bu haftaki kg 73.8
1.2 kg vermişim

merhaba kızlar geçmişe bakamıyorum kusura
bakmayın
geçen hafta 73,1 bu hafta 73,3
hedef 72 idi
1,3 fazla
ceza bulun bana cezzzzaaaa

haftaya hedef 71
bakalım sonuç ne olacak

az kaldı kadis senin kgna gelmeme 73.8 deyim koşşşmazsan seni geçerim haberin olsun

kremalı püskütüm bende 60 raakamları görcem dimi :26:
tebrik ediyorum canı gönülden azimli arkadaşım benim
sakın haftasonu kendini kaptırıp da cozutma biliyon yeni beni üzmek istemezsin demi

şÖYle bi form düşündüm

SAAT YER TÜKETİLECEK YİYECEK/İÇECEK

TÜKETİLEN SU : EGZERSİZ :

DUYGUSAL DURUM :

bu formu günlük doldurup haftalık kendimi daha yakından takibe alıcam bakalım ne gibi sonuçlar elce etcem

Teşekkür ederim cnım..İnş hep birlikte vericez o kiloları..
Manavata:101:

Evet canım gitti fazlalıklar..Teşekkür ederim canım..

Sınav için başarılar kuzularına canım.Rabbim zihin aıklığı versin hepsine..

Kallisim..
Sana ve Leo ya geçmişler olsun.. Çok sevindim iyi haberlerle gelmene..

deguacım..
Cips yememek için bir neden de ben söyleyeyim.. En son yılbaşında aldığım parti boyu cipsin cetveline bakarak hesaplamıştım.. Kendisi 1600 kcal ediyor..
Süper kilo kaybetmişsin..
Dileğini gerçekleştirmeyi ümit ediyorum.. Yani cozutmamayı.. Tek handikap aile toplantısında kırmızı şarap olması.. Yılbaşındna bu yana içmedim.. Bir ona takılıyor kafam.. Çok severim kendisini.. 1 kadahte bırakmayı planlıyorum.. Umarım yani.
Hazrladığın form güzel olmuş.. Ama en çok "duygusal durum" bölümü hoşuma gitti..
Bu istikrar ve azimle 60 lı kiloları göreceğine inanıyorum tatlım..

aebenim..
Haklısın arkadaşım.. Sanırım en son üniversite döneminde 61 li kiloları gördüm ben o da kısa bir süreliğine..
Çocuklara sınavda başarılar diliyorum.. Allah zihin açıklığı versin..

akrebim..
Manavatayı unutmamışsın..

Herkese iyi hafta sonları..
Fırsat buldukça bakarım, ama sesim çıkmazsa da merak etmeyin.. Biliyorsunuz durumu.. Sağlıkla kalın...

günaydınnnn

dün akşam saçma sapan yedim ya azcık ondan bundan
kendimi kilo vermiş gibi hissetmiyorum hiç , yrın ne çıkıcak bakalım

günaydın

+300 gram ile geldim ama çok mutluyum....

neden mi bu 7 günün 4 günü,döner,çiğ köfte,pasta,baklava,cola daha neler neler yedim hemde akşamın en geç saatlerinde

3 akşamdır dikkat ettim ve bu hafta hiç spor yapmadım,buna rağmen 300 gram fazlam var belki daha fazlaydı bilemiyorum belkide son 3 günde verdim

yani 2 hafta geriye düşmüş olsamda korktuğum başıma gelmedi.

ve güzel bir ders aldım,malum bu hafta mesajlarım hep umutsuzluk doluydu..

geçen cmt 62.4
bugün 62.7

30 mart hedefin 62.3

topu topu 400 gram vermem lazım..inanıyorum bu sefer...

Son düzenleme:

aeben ablacım tebrik ederim hedefine ulaşmışsın gayet zor kilo verdiğini biliyorum bu yüzden az falan görünmüyor bana

sana da bravo canım kolyeni iyi günlerde kullan ..inşallah kazasız atlatırız ama tam kendimi tekrar toplamış tam hız aranıza dönmüşken benim için zamanlama kötü..Ama senin kazasız atalatacağına olan inancım ve sürekli de paralellik göstermemiz beni mutlu ediyor

ahhh aeben ablacığım dediğin gibi zamanlama benim için çok kötü oldu diyet adına tam gaz aranıza dönmüştüm söylediğini gibi ama inşallah en az hasarla tamamlarım tatilimi...iki gündür pilates yapıyordum ya nasıl et kırmış ama bacaklarım kalkıp otururken bile acıyordu dün ..dün tekrar yapınca düzeldi bugün rahatım şükür

400 gramı havada karada verirsin canım ben de böyle kaçamaklar toplamalar derken iki ileri bir geri çok yavaş hedefe ulaşabiliyorum ama yılmamak lazım işte

400 gramı havada karada verirsin canım ben de böyle kaçamaklar toplamalar derken iki ileri bir geri çok yavaş hedefe ulaşabiliyorum ama yılmamak lazım işte

diet serüvenime başladığım zamandan beri ilk defa + kiloda kaldım,en kötü zamanımda bile kilo vermedim hep sabittim.bu hafta daha fazla kilo bekliyordum ama 300 gramı görünce gerçekten mutlu oldum.

dediğim gibi bu bana güzel bir ders oldu.üzülmedim de sevinemedim de..

neyseki inatçı bir yapıya sahibim,kafama koymaya gör verecem arkadaş bu aldığımı fazlasıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…