Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

İnanamıyorum yahu!
Sen git 2 yılı aşkın süre o canım kiloyu koru.. Sonra kilo al!
Pes kere bin!
hımmm benim üst sınırımda 78 ve ikinci defa bu sınıra ulaştım..
İkinci ve son defa!
Süper program! Gelişmeyi merakla bekliyor olacağım.
Rast gele!
İlk kilo aldığımda benim de 78 kg dı ama azmettim çok yedim bunu 85 yapmayı başardım :)))))) Sakın sen sen ol azmetme bu konuda .

Mustangcım sana ilginç bir şey yazacağım şimdi..
Bir önceki avatarında at vardı ya.. Bendeki sonsuz at sevgisini kamçıladın yine.. Zaten adıyla müsebbip, adıyla müstesna bir kişilik olarak.. (osmanlıya bağlıyorum bak senin için).. de lafı toparlayamadım.

Neyse.. konuya döneyim hemen. Evimin farklı yerleri adeta at köşesi. O kadar düşkünüm yani.. Sende de var mı böyle bir tutku?

Günaydınlar..

Bugün de cezadan yırttım.
100 gr daha gitti.
Toplamda 300 gr. oldu. Böyle devam etse bir haftada 700 gr. eder ve ne güzel ama ne güzel ama çok güzel ama şahane olur!

Günaydın arkadaşlar, gününüz yüzünüz kadar aydın olsun umarım Bende kalktım kahvaltımı yaptım ve bu işten önce tartıldım ,ölçülerimi kaydettim.
Başlangıç itibariyle kilom 81.1 kg.

Şimdi Pek muhterem ve de aziz dostum Püsküüt nickimden de anlaşılacağı üzerine at sevgim bir haylice mevcut şu nacizhane bedenim de :)))) ( Allah ım biri beni durdursun ) Çocukluğumda beri atları çok severim ama bu sevgi bir filimle daha çok belirginleşmişti ve nickim de bu nedenle Mustang.Hatırlar mısın bilmem "Özgür Ruh" İsimli (split) bir animasyon filmi vardır. Amerikadaki vahşi atları konu alan bir filim çok etkilemişti beni ordaki hikaye. ( Ha bu ara da sevdiğim kadar da korkarım atlardan )

Günaydınlar..

100 gr daha gitti.
Toplamda 300 gr. oldu. Böyle devam etse bir haftada 700 gr. eder ve ne güzel ama ne güzel ama çok güzel ama şahane olur!

Haydi gözün aydın Senin adına çok sevindim.Darısı bizlere..

Yarın için şimdiden hayırlı başlangıçlar Mustangcım..

Animasyon olduğu için dikkatimden kaçmış demek ki, izlemedim çünkü..
At aşığıyım ben.. Her ne kadar bu sene sırtına binerken son ana kadar vazgeçmeye pek meyilli olsam da... ve sonra sırtındayken acaba ne zaman kafamın üstüne çakılırım, diye beklesem de..

Darısı değil.. çok daha daha daha fazlası sizlere!

-----

Bugün Ikeaya gittim ve kendimi durduramadım yine zencefilli kurabiye aldım. Allahtan senede 1-2 kere gidiyorum. Gelir gelmez gömüldüm kutuya.. Sonra kendimi frenledim. Özlediğin tadı alıyor musun şu anda? Evet. Bununla doyman gerekiyor mu? Hayır.
Beynim kazandı. Kutuyu mutfak dolabının en üstüne koydum. Sandalyesiz çıkılmıyor.

Güzel dileklerin için çok teşekkürler Püskütüm.

Filimi tavsiye ederim İzlemelisin. ÖZgür ruh orjınal adı Spirit...

Zencefilli kurabiye daha evel hiç tadmadım:26: eminim güzeldir, bu konuda otokontrolü sağlaman sevindirici.

Yarın okullar açılıyor sanırım hazırım : ))) Yarın görüşmek dileği ...

GÜ- NAY-DINNN.
BEN YOKUM ÇENENİZ PARDON PARMAKLARINIZ DÜŞMÜŞ

dün tüm gün evdeydim ama pc açamadım. çoçukllar ders çalışıyorduda
bendedünü iyi degerlendirdim 2 saat spor yaptım efem . hemde yaglanıp sarılıp
kızmın dogum gününde yediklerimi erittim . cuma günü dopoda doldu artık 1 hafta otobanda benzin almadan gidebilirim .

2 saat spora ayakta alkış!

Bugün de ceza almadım!

Gece yemekleri iyi geldi bünyeye.. Barsaklar düzenli çalışıyor, terazi her sabah alçak sesle de olsa günaydın diyor.
Bu Cuma hedefimi tutturmama sadece 100 gr kaldı.
Demek ki hedefimin üstüne çıkacağım.
Bugün bakliyat günü.. Dün akşam eşim nohut yaptı.
Az olmak kaydıyla bugün yiyeceğim. Bakalım kiloya olumsuz etki yapacak mı? :44:

platesimide yaptım geldim .oh şimdi mesajlarınızı okuyabilirim

yine yeniden hoşgeldin mumum .
lütfen burlardan uzaklaşma .

oh maşallah
püsküütüm bakıyorumda günlük tartılmanın tadı alınmış efem
püsküütüm baklıyatı kontrollu yiyecegine eminim eger bu günlerde karbon almıyorsan baskülde GEÇİÇİ bir durgunluk yapar fakat günlük karbon alıyorsan pek etkilemez canım afiyet olsun

püskütüüm akşam aç yatmayı bırakdınmı bu hafta ?

Son düzenleme:
aa bu benim lafımdı hatta daha sabah mumuya kulanmıştım
evet mehalim ben sporuda diyetide bırakmadım . sanırım bununmukafatı ,ilk başladıgım kiloya 5 senedir tekrar gelmedim . en fazla tatillerden vs. sonta 67.68 oldum ama telefi etmesinide geçiktirmedim . asla eski kilomda olmaya tahammülüm yok artık tabi buranında etkisi büyük hep burlarda oldum .. en güzel yaşalarımı niye tobbik geçirmişi şu an hayıflanıyorum
mehalim kilo vermenin yarısı karar vermekte .sendede bunu görüyorum canım ... hadi gazan mübarek olsun
başaracagına inanıyorum arkadaşım .
geçmişde kilolu olanların kaderi bu işte . kilo aldıgımızda hacmi büyüyen yag hücreleri belli bir kapasiyeden sonra malesefki çogaliyor ve o hücrelerde asla kaybolmuyor . zayıflayıncada hacimleri küçülüyor o kadar . o yüzden geçmişinde kilo almış olanlar tekrar kilo almaya o yüzden yatkın .
küçük lokmalar her zaman daha çabuk yutulur
başarılar mehalim
Günaydınlar..

100 gr daha gitti.
olur olur hemde kaymaklı dondurma olur

kadisim nerelerdesin ??????:26:

eminem otel işinden yırtmışsın :)

Son düzenleme:

Aynen öyle.. Kontrolü sağlaması açısından iyi geldi.. Tartı da yüzümü güldürünce süper oldu tabii..

Her gün karbonhidrat mutlaka yiyorum aebenim.. Öğlen yemeğinde yedim nohutu. Akşama somon. Kazasız atlatmayı ümit ediyorum.. Yine de belli olmaz, kaç gündür ibre aşağıya iniyor çünkü.. Kal gelebilir

Evet aebenim. Bana uygun değilmiş o iş. Hem moralim hem de barsaklarım bozuldu.

Bundan sonra sadece ve sadece günlük ceza olarak kullanacağım aç yatma yöntemini..

Merhaba arkadaşlar. selam herkese yahu şu anda yazdığım panelin her iki yanında da nutella reklamı var , var mı böyle bişi ya daha evel yoktu nerden çıktı buu İnsanı böyle mi deniyorlar edir

Efendim sabah okuldaydım malum bugun okulun ilk günü hareketli ve yorucu bir günün ardından ev işler derken anca bu saati buldu sizlerle buluşmam : ))

Benim için zorlu saatler bu andan itibaren başlıyor çünkü sabahları ve öğleden sonra açlık ya da yemek yemeği pek aramıyorum ama akşam vakitleri atıştırmak sürekli bişiler yemek alışkanlık olmuş aç olmasamda aranıyorum resmen : ))

bugun yediklerimi kısaca özetlersem.
Sabah 1 tane muz (küçük boy) yarısı sabah yarısı 10.00 civarı
4 bardak çay toplamda 2 küp şekerle
1 kepçeden az şehirye çorbası
1 porsiyon kadar pilav+nohut ( öğlen yemeğimizi okulda bir bayan çıkıyor seçme şansım pek yok ne çıkarsa bahtıma )
ince bir dilim beyaz ekmek
10 adet çubuk kraker ( mide bulantıma iyi geliyor )

Akşam yemeği henüz yemedim ama bu akşam menüde karnıyarık var ( duyar gibiyim heyyyy ! o yağlı fazla gelmesin diyorsunuz dei : )) )
küçük porsiyon karnıyarık ve dayanamazsam ayva yemeği düşünüyorum . muhtemelen dayanamam : ))

İşte böyle...

Aferim sana spora devam . bende nerdeyse endişe etmeye başlamıştım ben geldim aeben kayboldu diye .. : ))

Güzel haberlerinizi almak bana da iyi geliyor ..

Sana neyin iyi geleceğini deneyerek bulursun, eminim.. Sonuçta kilo vermeyi daha önce başarmış bir insansın, yine başaracaksın..
Dilerim senin de ifade ettiğin gibi akşam saatlerin sana zor değil de kolay gelsin.. Acıktıkça gün boyu yediklerini düşün..
Duyduğumuz her güzel haber sanırım inancımızı pekiştiriyor..
Hep birlikte güzel haberlere!

Gündüzleri iş telaşı koşturma derken zihnim yemeğe odaklanmıyor dolayıslada düşünmüyorum ama tüm işler bitip akşam vakti Tv karşısına geçince yani kendimle başbaşa kalınca yemek yemek bir keyif haline gelir .Daha doğrusu aburcuburlar. Düşünsenize sürekli oturduğu yerden ne yesem ne yesem diye düşünen bir tip Yani aslında aç değil ama doyumsuz bir durum. Buna bir çözüm geliştirmeliyim

Ben geldim citir kizlar.aebencim ben malum yogun yorgun cani sıkkin sinirli bi haldeyim.eve gel yemek ye yat pozisyonundayim malesef.ama yarin annem geliyor evde daha az yorulurum artik.puskutum ikeaya mi gittin?sirf ikeayi gezmek icin ankara yada istanbula gidebilirim bvrda magazasi yok malesef.mustangcim ben de aeben gibi mehalim nickini sanirim daha sicak buluyorum.yaninda ki arkadasinin adi gul muydu?kilo veremedi mi ?hala ayni okulda misiniz?

Yanımda ki arkadaşım adı Neslihan dı canım hang nickle katılmıştı o zaman ben de hatırlamıyorum. Evet o hiç kilo vermedi hala öyle duruyor . onun üstüne ben hem verdim hem de aldım:44:

Eskiden bende de vardı böyle alışkanlık.. Sonra akşamları birşeyler izlerken ek faaliyetler geliştirmeye başladım. Zamanla alışanlık yaptı.
Çok uzun zamandır Tv karşısında yayılıp oturamıyorum. İlla bir şeyler yapıyorum bir yandan..
Ben kendi yaptıklarımı yazayım. Belki senin de, kendine uygun bir şey bulmana yardımcı olur.
- Tırnak bakımı (törpü, oje)
- Spor (yer hareketleri, dambıl, mekik)
- Örgü
- Önümdeki sehpada duran kazan görünümlü kupada bitki çayı (özellikle son zamanlarda naneli yeşil çay)

Hah bir de topiğimiz var. O topik benim çok geç saatlerde anlamsız yemekler yememe fren.
Onun da linkini vereyim hemen:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...2399-gunun-son-yemegini-saat-kacta-yedin.html

Bu topik bende itiraf etmekten utanacağım için yememe dürtüsü uyandırıyor..

İyi bari, annen koşuyor imdadına..
Seni eski halinle görmeyi özledim..

IKEA farklı bir yer.. Katalog/sitede görünene göre daha kalitesiz malzemeler ama tasarımları harika.. Ucuza, farklı şeyler alabilme imkanı sunuyor. Hele küçük mekan çözümleri, yine dizayn olarak bence rakip tanımaz. En son Ankara da açıldı yanlış bilmiyorsam.. Buraya açmaları da uzun bir zaman sonra oldu. Belki sizin oralarda da açılır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…