Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

iyi akşamlar ..
sbah çıktım akşam 5de evdeydim arkadaşlarla dışardaydıkda .
kendimede bi cici aldım . ne yalan di,yim ben yazdan buyana baya kilo vermişim . pek bir sevindirik oldum ...
kilom inmiyor ama bu sabah ölçülerim daha bir incelmişti . regl bitmeyinde sanırım tam kilomu göremiycegim . o yüzden yarın sabah kilom nasıl çıkar bilmiyorum ..
ama ben kendimden pek memnun oldum bugün arkadaşlarımın hepsi kilolu onların içinde o elbisede ne oldum .bu bile akşam aç yatmaya deger..

eminem bak nasilde indi poss diye

püslütüm seninde moralinin normala dönmesine sevimdim canım bazan geçmişe bakıp kendine haksızlık etmemek gerekdigi çok dogru bu hafta olmazsa önümüzeki haftaolur yeterki içimizdeki istek kaybolmasın . hafta sonlarındada kendini tekrar ödülendirmeye başlaman harika olur .. hani arbalar benzinlikde benzin alyorlarla bizimdebazan durup depo doldurmamız lazım . yolda kalmamak için

mesajların hepsini okuyamadım . çok yorulmuşum sabah 10'da çıkmıştık . 5'şe kadar kaç saat ediyor

aeben ablacım cicini güle güle iyi günlerde giy inşallah..Ölçülerinin incelmesi ne kadar müthiş elbette kendini harika hissediyorsundur Tebrik ederim..Ben de bu sabah 11.00 de çıktım annem ve kardeşim ile birlikte 17.10 gibi ancak eve girebildik senin gibi çok yorulmuşuz ama değdi doğrusu..

kızlaaarrrr ödemmiş bu sabah tartıldığımda 73.9 kg idim
Oley be!
Darısı bana inşallah..
Ama ben unuttum senin Cuma kilonu?
Bu arada ben de bu sabah aldığım 800 gr ın yarısını çöpe gönderdiğimi müjdelemeyi unutmuşum.
Güle güle giy, üstünde paralansın aebenim..
Ne güzel motivasyon olmuştur sana..
Yiyince moralim yerine geldi aebenim.. Farkında olmadan çok baskı altına sokmuşum bünyeyi..
Bundan sonra daha rahat olacağım. 1 Martda ceza alırsam da alırım n'apayım yani..
Bu haftaki benzinle giderim ben bir süre daha.. Örnek de süper olmuş bu arada..
7 saat ediyor.. 1 saat daha dayansaydın mesai olacakmış..

Heyyy ! MErhaba arkadaşlar Aeben, Püsküttt sizleri tekrar görmek ne hoş... Aebencim bu arada lütfen mesaj kutunu boşalt Uzun zamandır buralarda değildim ama yine yeniden burda sizlerle olmak ,sohbet etmek güzel olacak....

Bu sohbet alanı gerçekten iyi fikirmiş :) Tanımayan arkadaşlar için kısa bir özetle sohbete dahil olmak niyetindeyim Sevgili arkadaşlar ben de bu platformda daha evvel 5. takımın bir üyesi olarak kilo vermiş ve Püsküt'ün hazırladığı mezuniyet belgesiyle de mezun olmuş ancak tatlıya düşkünlüğü ve diğer bazı etkenlerle kilosunu korumada başarsız olmuş bir kulüp üyesiyim. evet döndük dolaştık yine kürkçü dükkanına geldik Hem de aranıza fazladan 20 kilo ile döndüm malesef .... Umarım hoş ve de faydalı paylaşımlarımız olur

canım geçtiğimiz cuma 74.0 idim.yani artılarımdan tamamen kurtulmuştum busabah

hayırlı camalar efenim

mehalim seni görmekk nee güzellll
boşalttım canım .
mehalim 20 kilomu aldım kuzum ya :26: yani 80 sin öylemi.
burdan ayreılmanızın cezası bak ben 5 senedir burdayım
püskütümle burayı eski dostlar takımına çevirdik .aaaa ne güzel bir takım adı oldu
senide görmek çok güzel olacak . birde kalişimi tutp getirdinizmi tamdır
tebrikler eminem ...

evet bugün tartı günü .. hoş bana hergün yartı günüya neyse.
regl tahminimden uzun sürdü hala bitmedi ve şişliginde aynı duruyor. kilom 63. 7. geçen hafaya göre 600gr artıdayım . fakat ölçülerim geçen haftaya göre 1 cm inceldi . yag ölçümümde geçen haftaya göre baya az çıkıyor buda basküldeki artıyı görmezden gelebilecegimi gösteriyor . regl bitsin gerçek kilomu görücem .
şunuda belitmemde yarar var göbüşe daha dogrusu gögüs altından diz kapagıma kadar yaglanıp streçle sarıp spor yapmamın bu incelmede etkisi oldugunu düşünüyorum . bu hafta diyetinde iyiydi gezmelerde ufak tefek aksaklıklar yaşasamda , genel anlamda tozutmadım
bugün büyük kızımın dogum günü 18 ne giriyor yavrum . bugün onlarla dışarı çıkıcam , sinema vs onlara ayırdım bu günümü..

hepinize iyi günler dileyip kaçıyorum .

püskütüm bence bu sabah o şişkinleginde gidip artısız geleceksin .

Tünaydın!

Aldığım 800 gr, geldiği gibi gönderildi. Bir de üstüne 100 gr daha verdim.

Geçen Cuma: 63,7
Bugün: 63,6

1 Mart hedefim: 62,5 (maksimum)
Kalan : 1,1

3 haftada 1,1 kiloyu veremezsem ayıp ederim.

Kimler gelmiş, kimler gelmiş!
Hoş geldin.. Aynen, seninle de tekrar sohbet etmek güzel olacak..
Ah be! Mesajın sonlarına gelene kadar, gayet tanıdık geldi durumun. Ama 20 kiloyu okuyunca..
Neyse.. olan olmuş. Buraya dönmeye karar vermen ve yeniden zayıflama yoluna girmen güzel bir ilk adım.
Daha önce verdin, yine verirsin.
Kendimizi tanıyoruz artık..
İkimizin kaderi aynı oldu bu hafta..
Kilomuzda artış oldu, artıları geri gönderdik. Bu hafta böyle olacakmış demek ki..
Bana öyle geliyor ki; bu hafta ikimiz de kilo vereceğiz!
Sahiden adı ne güzel oldu.. Keşke öyle açılsaydı ilk başta.. Zira yeniler tutunamadı, kaçtı gitti. Bizbize kaldık. Adına uyumlu olurdu.
Tüh!
O gün ben de sana geri mesaj yazamamıştım kutun dolu diye.. Unutmuşum, şimdi hatırladım.

Ben senden zayıfım, zayıfım!
Hem de tam 100 gram!
Aeben, beni yakalayamaz kiiiiii
Bir hafta da sürecek olsa zaferin keyfini süreyim bugün!

Kızına da mutlu yaşlar dilerim.. İyi eğlenceler.

bravo

neye güldüm, hafta başından bu yana eminemle sen artıda artı dediniz . sizi ayakda tutmaya çalıştım hep gaz verdim .işede yaradı .ama cumaya size kilo verdiren ben artıda çıktım

ben bunulada mutlu oldum ne güzel sevinçde paylaşınca güzel
hadi bakalım 1 mart hedefe ileri püskütüm

Yok yok!
Seninki geçici artı. Durumun ortada sonuçta..
Haftaya tozu dumanı attıran sen olacaksın, biz de arkandan toparlayarak geliriz..

Ve.. aynen sana katılıyorum. Ben birileri kilo verince çok mutlu oluyorum. Deli miyim neyim?

amanın hakikaten yahu beni geçmişsin .
çok sevinme püsküütüm haftaya ben yine seni geçicem
hadi ben kaçar sinema seyasları bakmaya girmiştim .
iyide oldu bugün en azından fazla tozutmam .

Son düzenleme:

sanırım öyleyiz derlerya dedi deliyi tanır iyi arkadaş olur diye bu söz böylemiydı benmi uygurdum .

sanırım öyleyiz derlerya dedi deliyi tanır iyi arkadaş olur diye bu söz böylemiydı benmi uygurdum .

Komple senin uydurman!

Söz şöyle: Deli, deliyi görünce çomağını saklarmış!

Hadi alalım çomakları da çıkalım artık.. İşimiz gücümüz rast gitsin efem..

76.8 yani artı 1 kilo
buralardan uzak kalınca böyle
ama vaktim yokkkk kızlar akşam yemek yeyeip yatıyorum yorgunluktan
kilo verenleri öpüyorum bennnnnnnnnnn:2:

Ooooo kilolar verilmiş hatta aynı çizgilerde sıralanılmış kutluyorum ikinizide ben de bu hafta az kalsın artıda çıkıyodum ama şükür aynıyım bugün 64,8..

Hadi haftaya yarışalım üçümüz kim kimi geçicek

76.8 yani artı 1 kilo

Aboo kuzuu naptın yer yatarsan alırsın tabii hemen yatıcaksan yemiceksin canikomm

Canım bu eski dostlar ismii bende tuttum.. Kallisimle ara ara face üzerinden görüşüyoruz .eli kulağındadır oda düşer buralara en kısa sürede eminim
Gerçekten bu kilo alıp verme işi kader oldu sanırım iki defa 20 kilo ve üstü kilo verdim bunu bir sefer daha yaparsam bu üçüncü kez olacak.. Kilo vermeden ziyade onu korumada büük sıkıntı yaşadığım ortada .Kilo vermede uzman korumada tam bir beceriksizim :2: ..Ama işin kötü tarafı her geçen yıl yaşlanıyoruz, metabolimamız artık eskisi gibi değil haliyle farklı hastalıklarla yaşıyoruz. Örneğin bu geçen süre içerisinde ciddi bir mide rahatsızlığı yaşadım. Yani her şeyi yiyip içemiyorum çok dikkat göstermem gerekiyor bu anlamdada farklı bir diyet içinde olmam gerekyor. ama Kendim için yine bunu başaracağım umuyorum yani
76.8 yani artı 1 kilo
Kadisim seni görmek ne hoş Bu ara da siz biz onlar kalmışız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…