Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

günaydın kızlar
sabah 1 kayısı yedim
1 bardak ılık su içtim
birazdan kahvaltı
sonraaaaaaaaaaaaaaaa ünideki ev arkadaşım dostumun nikahına Aydın'a gidiyorum

günaydın cnaım
kayısı
benimde ihtiyacım var buna
pek sıkıntılıyım bu hafta

sana iyi gezmeler güzelim

eşler diyet yapmamıza ne kadar ters bakıyor olsada içden seviniyorlar bence . yani benim gözlemim bu
.. önceki gün eşim feysinde kadın kolarının topluca çekilmiş resmine bakıyordu . yahu dedi insan kendini biraz çeki düzen vermeli şu resimde (belki 20 bayan var) hepside kilolu kendinden geçmişler dedi resme bakınca gerçekdende öyle :26: tabi bende durumuyum'' ee sen buldun kendine dikkat eden hatunu konuşuyon'' dedim .

57...... püsküütüm ne ediyon sen
günaydın kızlar
sabah 1 kayısı yedim
1 bardak ılık su içtim
birazdan kahvaltı
sonraaaaaaaaaaaaaaaa ünideki ev arkadaşım dostumun nikahına Aydın'a gidiyorum

güle güle gitgel eminem . arkadaşınada mutluluklar dilerim .
eger kabızlık çoksa gündüz yedigin 3 pors. meyve hakının birazzını kuru kayısıdan yana kullan . sabah aç karna 2 bardak su iç ama ayakta (tabı bu sadece kabız oldugun için yoksa ayakda su içmenin zararını hepimiz biliyoruz .) armutda iyi bir bagırsak dostudur unutma
sabah kalkınca 2 br suyum vardır benimde diyet yaparken .keşke her daim içsem . helde 1 rine limon sıksam pek gözel olacak .

yani kadisim 2 kilo fazla çıkdım diyince böyle oldum nasıl yani dedim, bildigimiz beyin yöneticisi kadismi?. neyseki yazını devamını okuyunca oh dedim .

kadisim erkekler belli etmesede farkındadır canım.. ama belkide sen yeterinde degişiklik yapmıyorsundur kilo vermek dışında .
......turuncu

beyin 15 tatile gittiiiii

turuncu neeeeeee açık yazsana yaaaaaaaa

dermişim de
bu konuda biraz konuşalım canımmmm
pek bi muzdaribim ben yaaa
acıyın bana ya
adam 7 de uyuyor yaaa

ama bu hafta misafir var haftaya tiyo istiyommmmmmm

yahu 5 gitti zaten .
turuncu neeeeeee açık yazsana yaaaaaaaa

dermişim de
bu konuda biraz konuşalım canımmmm
pek bi muzdaribim ben yaaa
acıyın bana ya
adam 7 de uyuyor yaaa

ama bu hafta misafir var haftaya tiyo istiyommmmmmm

valla kadisim o konuda tiyo ne verilir bilmem , derrrmişim canım tiyo deyil senin içinde olmalı .
aslında ben turuncuyu senin saç rengin olrak belirtmiştim ama madem farklı anladın anladıgın gibi olsun . kırmızıda olabilir .
yani kadisim ne diyim ben akrep burcuyum hayat renk katmak bizim elimizde . adam uyuyor olabilir ama uyandırmakda senin elinde sen biraz çizgilerini aş bu konuda, bak nasıl fark ediyor, noluyor bu hatuna desin, bak o zaman nasıl fark edecek sendeki degişikligi .

Son düzenleme:
Günaydınlar..
canımmmmm ayyyy eşin ne kadar şanslı her erkekte tam tersi olur incecik bayanlarla evlenirler daha sonra eşleri çok fazla kilo alır..Sen harikasın eşin de çoook şanslııı
Şans mı bilemem artık..
Belki de adam tombik seviyodu, yastadır şimdi.. belli mi olur?
Aramızda sanki kilo alışverişi yaptık aslında.. O da evlendiğimizde 70 kiloydu. Şimdi 83.
O aldı ben verdim.. Hani sanki vücutlar aynı kaldı, kafaları kesip yer değiştirdik..

Ay bir an yüreğime indirdi yahu!
E nasıl anlayacaksın şimdi bu hafta ne kadar verdiğini? Yeni tartı alırsın herhalde..

Ya garip oldu ben de farkındayım da sırf aebenim o haftayı kastederek "aslında 300 gr almamışsındır o hafta da vermişsindir" gibi bir şey dediği için açıkladım.. Ama karışık olmuş tabii..

Bu arada en yüksek kilom 77 değil 86 olmuştu.. Evlendikten sonra ben de utanmadan, sanki normal kilodaymışım gibi bir de üstüne çıkıp 86 lara kadar ulaşmıştım..

Evet, eşim fark eder.. İçinden geldiği için mi, evde 3.dünya savaşı çıkar korkusuna ders yapar gibi kontrol ettiği için mi onu bilemem..

Ohhh ne güzel demişsin vallahi.. Adama örnek teşkil etmişsin.. Demek ki "yapılabilir" bir şey bu demeyi öğrenmiş senin disiplinin nedeniyle..

Sahiden ben ne diyorum ben de bilmiyorum artık.. Kafayı sıyırdım herhalde.. Zamanla görürüz. 57 demeye devam eder miyim, sıkıldım ben artık mı derim. Şu an ne desem suya karışır.. :44:

Sahiden tatile gitmiş.
Hem en diyorsun saçımı turuncu yapayım diye, sonra da aeben turuncu yazınca, ne demek istiyorsun diyorsun.. Ay koparttı beni sabah sabah

Kesinlikle katılıyorum canım erkeklere ait düşüncene..

Sen şu an kaçsınki

Ahahaahaha abenim ne güzel özetlemişsin.. Akrep burcu haa :13:

Benimkisi de şimdi ensemde ne yapsam takipte..Hayır o değil bir de taklitlerde..Geçenlerde gitmiş kilosunu ve yağlarını felan hesaplatmış
Benden sözüm ona tüyolar alıyor, yağı fazla çıkmışda..Hiç verirmiyim bu aralar spor yapabilmeyi düşünüyor hatta yürüyüşü Birlikte yürüyüş yapalım diyor Zaten bunu duyacağımı hiç düşünemezdim Nasıl değiştiğimi felan dile getirip duruyor, önceleri nasıl bir ucubeysem

Aebenim biz akrebiz demii :13: İsterse farketmesin biz o taşları milim milim oynatır, göz hedefine kendimizi yerleştiririz hiiiç haberi bile olmaz

Cidden okuyunca bizim durum da şimdi aynı oldu..Gerçi evlendiğimizde ben 54 tüm ama doğum sonrasında o 67 ben 80 dim.. Şimdi ben 65 o 81 Tabi ben vermeye devam edicem ve bu 65 i hiç sevmedim o yüzden bu hafta kendime ceza verdim, her gün tartılıyorum

Kesinlikle katılıyorum canım erkeklere ait düşüncene..

Sen şu an kaçsınki
akrebim hemen aklımda epeydir yazayım dedigim şeyi yazayım hazır seni bulmuşken .
geçen haftaki kilonu hiç begenmedim . 3 hafta verip 1 haftada yerine koyuyorsun . artık bırak bu durumları.(aynını kendimede diyom , aeben duy .)
bak diyet guruplarında miladımızı doldurduk . 2 senedir seni aynı monoton halde görüyorum . artık kendine gel . bitir şu işi sen istersen yaparsın bacım .

not : dost acı söylermiş .

evet .

akrebim kilomu sormuşsun .cumaya kalsın olmazmı .

bu arada hatunlar bizim tatil işi belli oldu gibi. 2 mayıs'ta . yani tam 5 ay var ..
ama ondan önce sizlerle hedefimiz var . 5'li rakamlar görmek adına ... yani onun içinde tam 4 ayımız var.

Son düzenleme:
Ben severim o acı söyleyen dostu

Olmaaaz sööle çabuk..Bu hafta rakibimsin bilmem lazım..

Ben severim o acı söyleyen dostu

Olmaaaz sööle çabuk..Bu hafta rakibimsin bilmem lazım..

bu hafta bana yetişmen için ooooooo. dermişim .
hadi akrebim yeni alınmış 2 kilon var, temzileyebilirsin bu hafta .
bende senden farklı deyildim hani. geçen cuma 64,5 dum sana yazdıgım herşeyi kendimede söylüyorum bacım

Öncelikle...

Yaşasın! Aebenimle akrebim yeniden gaza gelmiş..

A-aa ne hoş bir tesadüf akrebim. Yani hem kilo transferi açısından hem de her gün tartılma açısından..
Ben de başladım bu hafta tartılmaya.. Ve belki de bundan sonra hep tartılsam iyi olacak. En azından önlem alırım Cuma olmadan..
Bir de sahiden bitsin istiyorum bu iş. E o zaman da daha dikkatli olmam gerekiyor.
Bakalım her gün tartılma işine devam edebilecek miyim... :44:
Aebenim ne 5.. ne 4..
2 mayısa sadece 3 ay var..

günaydın ve ben kaçar pilatese ,montide uzun yazdım . pilates sonrası gelirim

aayyy püsküütüm mayıs'mı yazmışım hayallah 2 temmuz .

Son düzenleme:
bugün pilateste karın günüydü ben bile zorlandım yani ee 40 dk hiç ara vermeden karın hareketleri vardı ..
bugünün tarihini not alayımda ilerde tekrarını yaparım .
.püsküütüm tekrarları ebrunun siyesinde oluyor denemeni öneririm karın için bugün çok etkiliydi.
burdan istedigin zaman yapablirsin belki aynı gün koymazlar ama birkaç gün sonra etkilenir günlük videolar.http://www.google.es/url?sa=t&rct=j...vICwBw&usg=AFQjCNHW_yRGW2_iy0_2kW85u3k6cfqfgQ

Son düzenleme:
püskütüm birde dün akşamcılar topigine yazmıştım ya karnıbahar hakında .. artık diyet mönünde olmayacak .bana yaramıyor . kilo almamışım ama eksilmede olmamış. yüzümdede şişlik hisettim .
daha evelde fark etmiştim bunu , kan gurubu 0 olanlara karnıbahar ve lahana kilo verdirmiyor . sende bu kategoride oldugundan dikkat et derim .

günaydın kızlar nasılsınız
ben dün yoğundum gelen giden yorum yapmayada vaktim yk
öpüyorum siziiiiiiiiiiiiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…