Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

güzelim üzüntüden olmuştur telaş etme... iğnelerin hafifliğini en geç 2. hafta anlarsın. yanlız çok su içmen gerektiği için o kulağındakiler ve regl ile birlikte müthiş ödem yapacaksın regl dönemin bitsin hemen ödem atıcı çaylara sarıl.... iğneleri yaparlarken yaşadığın tüm sıkıntılardan bahset mesela migren varsa söyle seni mutsuz eden şeyleri yada 1 haftan nasıl geçti anlat iğne yerlerini ona göre değiştiriyorlar... kulaklarına da her acıktığında vur demişlerdir canın sıkıldığında bile vur suyunu dik kafaya sonra

ben yine 1 hafta antepteydim. yeni geldim pazar günü bu sefer babişimi ikna edip annemin yanına getirdim sanırım biraz mutlu oldum ikisini yıllar sonra beraber görünce çoğu yemeği diyetime uyacak şekilde az az yedim burda anlattığım pideleri..................... vs. leri yemeden geldim hatta orda yaş pasta yaptım 1 dilim bile yemedim. servisi yapıp çekilmek deyince aklıma geldi

haklısın ablacığım ölüm bir nefes..Ama dediğin gibi dünya işleri de kalmıyor..

Yardımların için çok teşekkürler canım ama akapunktur doktorum Umreye gidecek dolayısı ile ya izin alıp doktorun burada bulunduğu son gün gideceğim(o da benim 5.günüm oluyor) ya da umreden gelince 14.günüm oluyor gitmem gerekli sence 14. gün mü 5.gün mü gitmem uygun?

valla ben yaşlılarla çok kaldım. kilo işi hiçte saçma gelmesin çünkü yaşlanınca sana bakacak insanlara eziyet etmemek gerekiyor ben çok zorlanırdım ananeme bakarken ilk hasta olduğunda kaldıramazdık. sonra ölümüne yakın kilo verdi nerdeyse kucaklayacağım duruma geldi bu seferde öyle görünce üzüldüm... şimdi babişimde öyle nerdeyse 100 kiloluk adama sarılmaya korkuyorum birşey olacak diye...

doktorun sana 5. günü önerecektir ama ben nasılsa başındasın 5. gün yaptırma derim çünkü gidince dönüşünde yine 2 haftaya yakın bekleyeceksin vücut bir çıkıp bir inmesin yavaş yavaş tırmansın. 14 günde sende analiz edersin vücudunu zaten haftalık diyorlar ama bana ilk ay haftalık taktılar sonra 2 haftada bir... ayrıca regl döneminde dediğim gibi akupunktur ödem toplamana yardım eder regl bitiminde biraz tepkilerini izle...

gerçekden kilo vermek istiyorsun ve kafanda bitmişsinde ondan . daim olsun istedigin kiloya gelenedek spirochet

spirochet evet canım ilerki yaşlarda ömrümüz olursa dedigin dogru .. fakat bendeki gevşeklik birazda verecek kilomun kalmamasından sanırım . arkadaşlarım diyet yapıyorum diyince nerene diyorlar . bu durum sanırım beni etkiliyor .. bi zamanlar derdim bir hatun 42 beden olmalı, daha zayıfı iyi durmaz diye .o zamanlar 46 bedendim ve genç kızken bile 42 bedendim düşün . şimdi 40 bedenim ve bu kilo beni mutlu etmiyor sanırım hernekadar kilo vermek istesemde bu durum beni kararlılık bazında etkiliyor .

baban içinde rabbımdan acil şiflar dilerim . benimde yan komşumda hasta var . o illet hastalık . kayınbabası yanına geldi ve durumu baya ciddi, bazan geceleri onun sesiyle uyanıyorum . rabbım yardımcısı olsun yakınlarınada sabır versin zor , çok zor .

çok teşekkür ederim arkadaşım doktorum 5.günü önerdi ama şuan 2.ayında akapunktura giden arkadaşım da benimle aynı gün taktırdı ve o da doktorun umre dönüşü gidecek sıkıntı yoksa geldiğinde git demişti o da..Ben de herkes akapunkturu bırakınca verdiğin kilolardan daha fazlasını alırsın sözlerine üzülüyorum en azından kendim de destekleyim biraz sabredeyim diyorum umre dönüşünü bekleyip..Şimdi ilk 3.günümde regl olmam benim için çok mu dezavantaj canım?

evet akupunkturu yavaş yavaş bırakacaksın bana göre akupunktur yürümeye çalışan bir çocuğu tutan birine benziyor. birden bıraktığında vücut sendeliyor ve alıyor. bende açıkcası çok aşırı kilo verenleri gördüm tabi sonrasında geri almaları azıcık gözüm korktu 1-2 seneyi göze al demişti doktorum başında hep kulağımda bu acıyla 2 sene bana zor geldi. regl biraz dezavantaj olmuş ama en azından başında olmuş ben 2-3 hafta arasında olmuştum. üstüne birde almıştım vermeyi bırak

olmama gibi bir ihtimal yok nasılsa boşver gelsinde gitsin hemen....

canım 14.gün mantıklı ozaman biraz sabrımı da devreye sokar..vee regl çok kötü oldu tam ilk hafta kilo vermemi görüp motive olacakken belki ben de artıları göreceğim ve bu hiç mi hiç iyi olmayacak..kaldı ki motive için akapunktura gitmiş biri için(sonrasındaki kilo alımını duyduğum için hep geri durmuştum)..Sen nekadar zamanda kaç kilo vermiştin canım?ve sonrasında ne kadarını ne kadar zamanda aldın?ayyy ecel sorusu gibi oldu ama kusura bakma tatlım,yakınlarımda yaptırmış olan kimse olmayınca..Bir arkadaş yaptırıyor ama erkek o da ona birşey soramıyorum

ben 1.5 ay devamlı gittim. birde doktorun önerdiği değişik cihazlara girdim lazer, radyofrekans, soğuk lipoliz, karboksiterapi.............. vs. ben zor kilo veren biri olduğum için böyle saldırdık toplamda 6 kg verdim bunca şeye rağmen doktorda çok az buldu kısıtlama getirmedi yemeklerime tabi genel birşeyler söyledi bildiğin diyet tatlıların tadına bile bakmadım o dönem düzenli yürüdüm günde 5-6 lt suya çıktım. beni örnek almanı önermem çünkü ben gerçekten zor kilo veren biriyim. 4 kilosunu geri aldım ama 3 ay sonra almaya başladım... o hızla iyi diyet yaptım geri kalan 3 ayla birlikte 10 kilo kadar vermiştim o gazla... kulağında o iğnelere dayanabilirsen çok güzel öğretiyor diyeti...

kulağımdaki iğnelere alıştım bile canım sorun yok ilk iki gün acımıştı biraz ama azaldı artık..saçlarım da uzun olduğu için kimseye açıklamak zorunda kalmıyorum kendi canımın istediği kişilere gösterip,söylüyorum..İnşallah ben de geri almam tatlım

kimse yok bugün haftaiçi olmasına rağmen Ben olunca kimse olmuyor

eminem cefemiz biraz müşteri sıkıntısı içinde

iyi akşamlar ...

püskütüm ben niye kilo veremiyorum artık emin oldum .evde durmadıgımdan
bügun yine arkadaş çagırdı geçen seferde ekmiştim bu sefer bahane bulamadım . :26: bir süre hayaletmi olsam ne

Empati yapabiliyorum.. Can sıkıcı olmasına karşın seni motive ettiği için bu deneyimi yaşamış olmana sevindim.
Rast gele bakalım..

Başınız sağ olsun, rahatta yatsın..
Aramızda var bu etkileşim.. Ben de sana gaz vereyim diye çizgimi bozmamaya çalışıyorum da ne yazık ki sen istediğim noktaya gelmiyorsun..
Şaka bir yana.. sen de güzel kilo vermişsin buralarda takılmaya başlayalı..
Acaba yine monti mi yapsan, kalan küçücük kilonu atana kadar..? Belki yeniden disipline sokar seni.. mi?
kimse yok bugün haftaiçi olmasına rağmen Ben olunca kimse olmuyor
Hiç öyle düşünme.. Ben sıklıkla boş cafeye gelip mesajımı yazıp gidiyorum.
Eminim etkisi oluyor aebenim.. olmaz mı hiç?
İrade dediğin nereye kadar yani?
Gelecek önüne mis ikramlar.. Birine hayır desen, diğer gıdıklar..

evet aeben ablacım böyle giderse iflas bayrakları yakın

ben şuanda Bergamot aromalı yeşil çayımı alıp cam kenarındaki masaya geçtim

evde olmayınca diyet çok zor oluyor ablacım haklısın ben şimdiden kara kara düşünüyorum yine 15 gün sonra 15 gün süre ile geçici göreve gideceğim yine 15 gün otelde kalacağım Bu zamanlar kilo alıyorum hep tam da diyete dolu dizgin başlamış olacağımda gideceğim ya Allah yardımcım olsun inşallah

Bak ben de yeşil çayımı aldım geldim ama sen kalkmışsın.. Yalnız ayıp denen bi'şey var.. insan kalkarken bardağını falan da alır. Masayı siler.. Çikolata da yemişsin, ambalajı ortada. Nasıl kilo vereceksin böyle bilmiyorum artık..

Havacılık sektöründe misin?

aaaaa çikolata ambalajı benden kalmadı canım daha yolun başında yapar mıyım hiç öyle cısss şeyler Tühh keşke ben kalkmadan gelseydin de yan yana cam kenarının tadını çıkarsaydık

Evet canım havacılık sektöründeyim..Eğitim fakültesi mezunuyum,lise mat öğretmenliği...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…