Cadı kızımın hayvan sevgisi!!!!

deep blue

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
97
0

bu benim cadı kızım anaokulundan mezun olurken ki hali şimdi ilkokul 1 de
Kızımın müthiş bir hayvan sevgisi var ve babamızında aynı şekilde babası ona 2 yaşında beri hayvan alır ilk hayvanı küçük bir tavşandı daha sonra 2 adet muhabbet kuşumuz oldu bu akşamda babası kızına bir de baktım kaplumbağ alımış getirmiş . Kızım havalara uçtu uzun zamandır bekliyordu ve babası alıp getirmiş değmeyin keyfine şimdi başucunda oturmuş onlarla konuşuyor ben burdan EŞİME teşekür ediyorum duyarlı olduğu ve cocuklarını anlayıp onları mutlu etmeye calıştığı için paylaşmak istedim sizlerlea.s.

resim ya da link görünmüyor. Ama yazdıklarınız kadarıyla sizi ve eşinizi tebrik etmek istedim. Hayvan-doğa- insan sevgisi çocuk yaştayken edinilip ömür boyu sürüyor bence ve "hayvan sevmeyen insan da sevmez" lafını zaman zaman çok doğru bulduğumu belirtmek isterim.

Sizi anne ve baba olarak tebrik ederim, çocuğunuzun gelişimine büyük katkıda bulunmuşsunuz....

eşim benden daha duyarlı benim hayvan korkum vardı özelikle köpekten (cocukkenyaşadıdığım bir olay yüzünden arkadaşımı benim yüzümden köpek ısırmıştı ve yıllarca bu korkumu yenememiştim)ama eşim sağolsun okdar anlayışlı bir şekilde bana bu korkumu yenmemi sağladı ve kızım bebek dencek yaşatan bu yana hayvanlarla içice marmaristeki evimiz bahce içindeydi cok rahat oluyordu hem hayvancıklar hem de bizler ama istanbul da malesef ki cok zor oluyor ama yinede eşim ve ben elimizden geldiğince cocuklarımıza hayvan sevgisini vermeye calışıyoruz

tebrikler canım kızını tam bir hayvansever olarak yetiştirmeniz takdire şayan bunun onun düzgün ve sevgi dolu bir insan olarak yetişmesinde çok faydalı olacağına eminim bende çocuklarımı öyle yetiştirdim üçüde çok merhametliler bütün hayvanseverlere sevgiler

Ben de koyu bir hayvansever olarak seni tebrik ederim canim.. Hayvansever bir insanin her zaman hayata dair daha merhametli ve vicdanli oldugunu düsünürüm.. Bir canin kiymetini gereginden fazla bildigini ve bu hususta hassiyetinin daha yüksek oldugunu düsünürüm..

"Hayvan sevmeyen insan sevemez" sözünün örneklerini etrafimda gördükce ne kadar dogruluk payi oldugunu yeterince de gördüm zaten :1closedeyes:

hayvan sever bir insan olmak ayrıcalık diye düşünüyorum.kalbinde bu sevgiyi barındıran herkezi tebrik ediyorum.ayrıca kızınıza destek olmanız çok şirin,o artık sorumluluk sahibi, mutlu bir çocukluk geçireceyi belli,

tebrikler eşinizide sizide kızınızıda kutluyorum ona boyle bi sevgiyi aşıladığınız için

sizi ve eşinizi tebrik ediyorum böyle bir sevgi aşıladığınız için
hayvan sevgisi olmayan bir kişinin insan sevgiside olmaz diye
düşünüyorum böylece şevkatli merhametli ve sevgi dolu büyücektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…