C life kullanan var mı

Ben , ikinci kutum bitmedi hamile kaldim, kist vs sorunum yok amh 0,79 du gecen sene bu zamanlar. Ayrica reglden sonra gun asiri degerlendirdik yumurtlama takibi yapmadan. Kocam da sikinti yok ama ona da keci boynuzu ozu icirdim

Son düzenleme:
Ben kullandim 3 ay kullanirken yumurtlama belirtilerini cok net yasadim ama o donemde hamile kalamadim ekimde bitti kullanimim ben nisan sonu hamile kaldim.

Ben , ikinci kutum bitmedi hamile kaldim, kist vs sorunum yok amh 0,79 du gecen sene bu zamanlar. Ayrica reglden sonra gun asiri degerlendirdik yumurtlama takibi yapmadan. Kocam da sikinti yok ama ona da keci boynuzu ozu icirdim
Bende eşime keçi boynuzu pekmezi içiriyorum onda sorun yok ama bende kimyasal geçirdim ovitrella vurulunca c life çok önerdiler umarım işe yarar

Bende eşime keçi boynuzu pekmezi içiriyorum onda sorun yok ama bende kimyasal geçirdim ovitrella vurulunca c life çok önerdiler umarım işe yarar
Bir sans verin bence. Insallah kisa zamanda yeniden hamile kalir ve evlat sahibi olursunuz 🙏

C life ı nasıl kullandınız acaba adetten sonra mı başlanıyor

Bende meraktan ve özellikle instagram reklamından etkilenerek başladım 2 3 gündür adetimin 2.gunu ancak teslim alabildim direk başladım bakalım işe yarar umarım bizde hem bende hem eşimde biraz sıkıntı var yaş ta 38 ama merak şans vereyim dedim 2.cocuk olmadı benim malesef 4 yıla yakındır istiyoruz nasip amh düşük benim belki yükseltir iyi gelir

X