Gebeliğe Hazırlık c life bitkisel karısım kullanan var mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sonucta sadece yumurtlamaya odaklanip fayda etmedi dememek lazim. Hormonlarida dengeleyici ozelligi cokmus. Fayda edip etmedigini dojtora gidince ogrenmis olurum bende. Ona gore dier ay yemeye devam ederim

Hayirlisi bakalim, umidini kaybetme simdi dier aya odaklan sen
Bebek istiyoruz dersen alttan muane yapar. Adetin 2. Gunu git hem hormonlarina hemde kist vs. Bisi varmi die bakar hepsine

Sen ovu testine bakma bence. 17 gun ye. Yumurtlamaya fayda etmezse hormonlarima eder die düşün. Tahlil yaptirmadik ki hormonlara etkisi ne bilmioruz.

Hayirlisi bakalim, umidini kaybetme simdi dier aya odaklan sen
Bebek istiyoruz dersen alttan muane yapar. Adetin 2. Gunu git hem hormonlarina hemde kist vs. Bisi varmi die bakar hepsine

Aynen canım yine yaptırmak istiyorum
En son Ekim'de hormonlarıma baktırmıştım
2 gün sonraya randevu bulurmuyum bakayım
İnşallah bayan doktor bulabilirim

Sonucta sadece yumurtlamaya odaklanip fayda etmedi dememek lazim. Hormonlarida dengeleyici ozelligi cokmus. Fayda edip etmedigini dojtora gidince ogrenmis olurum bende. Ona gore dier ay yemeye devam ederim

Evet canım bilemeyiz tabi ama benim hormonlarım normaldi o yüzden ters etki etmesinden endişe ettim bakalım inşallah yine normal çıkar

Anladim canim. Benimde normaldi, amh i merak ediorum bende yukseldimi die

Ben bi tek ona baktırmadım çok merak ediyorum ama devlet hastanesinde 3 ay önce hormon tahlili yaptırırken amh de istemiştim doktor o şimdi olmaz dedi
Fsh normal çıkınca amh'ye bakmıyolar heralde sanki onlara ne ya laboratuvar bakıyo
Şimdiki gidişte desem yaparlarmı bilmiyorum Senin amh kaç çıktı özelde mi yaptırdın?

Benim eski testleri bilgisayardan gormustu, fsh 6 kusurken bakti yinede. Cunku 3 yili gecmis diince dier hormonlarda normal olunca direk istedi. Daha evvel banada bakilmadi, oyle bi test oldugunu bile bilmiodum. Cok dusuk cikti 0.22 devlette yaptirdim

Yaa demek fsh normal bile çıksa amh düşük çıkabiliyo bende isticem inşallah bu sefer bakarlar ya amh'si 00.01 olup çocuğu olanları da duydum Allah'ın izniyle sanada nasip olur inşallah daima umutlu ol veren Allah amh sonucu kaç günde çıkıyor peki? Zeynep kamile gidicem ben zar zor bi randevu buldum çarşamba gününe

Aynen Allah ol dese yeter, onlar bahane.
Biraz gec cikmisti bi ayi buldu sanirim.
Ben anlamiorum ki bu amh isini. Daha once 3 ay boyunca doktora gitmistim yumurtalarim gayet guzel buyuyup catliolardi. E bu amh sonradan cogalmayan ama zamanla azalan biseymis. Benim 2 sene once hadi sınırdaydi farzedelim yumurtalarim gayet coktu buyumeleri iyiydi. Aradan iki sene gecincemi bu kadar azaldi. Yani ben evlenip iki seneyi gecince gidip 3 aylik kontrol altindaydim. Sonra ki iki sene bi sorun yok asilama yapalim dediler die hic bisi yaptirmadim. Sonrada bu amh i ogrendim tup dediler

Bakın ben atıyorum size geçen takip ettim en koyu olandan 14 gün sonra hasta oldum fakat c kadar ya da daha koyu değildi . Ebru hanımda bana yumurtlama olmamış dedi. Bilmiyorum kist mi oldu noldu .

Eklentiler

• 20200106_233744.jpg
    80,9 KB · Görüntüleme: 101
Bakın ben atıyorum size geçen takip ettim en koyu olandan 14 gün sonra hasta oldum fakat c kadar ya da daha koyu değildi . Ebru hanımda bana yumurtlama olmamış dedi. Bilmiyorum kist mi oldu noldu .

Evet 12.günde biraz koyulaşmış
Benimkide bu ay böyle oldu 13-14-15 biraz koyuydu ama C kadar değildi bende kistten şüphelendim çarşamba günü doktora gidicem inşallah baksın alttan o gün adetimin 3.günü olacak adetliykende hiç baktırmadım ama merak ediyorum
Senin 19'dan sonrası yok mu belki ondan sonra olmuştur?

Allah Allah enteresan benim bi arkadaşımda çocuk istiyo yumurta takibinde amh baktırmamış henüz doktoru gerek yok yumurtaların çok demiş

Var son güne kadar takip ettim fakat bu eski resim . Son halini çekmemişim.

Selamun Aleyküm kızlar bende bu macunu 4 gündür kullanıyorum bakalım neler olacak ben yumurtlama takibi de yapmıyorum bide bende baş ağrısı yaptı sanki var mı sizde de yan etki falan bitkisel evet ama bilemedim

Ne kadar güzel gebe kalabilmissin

İyi akşamlar hanımlar benim adetimin 20.günü bugün dünde clife yedim bugün yemedim.bugün öğleden sonra akıntım başladı.Acaba macunu bıraktım diyemi akıntım geliyor yoksa bugünmü yumurtam çatlamış olabilir anlamadım ya.Yarinda yiyim mi macunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…