Gebeliğe Hazırlık c life bitkisel karısım kullanan var mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar Selam,

7 yıl sipral kullandım, çıkarttıktan sonra 8 ay doğum kontrol hapı kullandım. Gebelik düşündüğüm için doktorum sipral sonrası hemen korunmayı bırakma rahmin dinlensin dedi. 7 yıl öncesi boş gebelikler kürtajlar vs... yaşadım detaya girmicem. Doğum kontrol hapından sonra 1,5 yıldır korunmuyordum. Olmadı olmadı gitti. Sonra bu C life macunu aldım çok inanmıştım. 1 ay kullandım, hemen etkisini göstereceğini düşünmüyordum zaten, regl olana kadar kullandım. O ay regl oldum. Ovülasyon testlerim hep C life kullanana kadar ikinci çizgi biraz koyulaşırdı böyle kopkoyu olmazdı. İkinci ay kullanamadım eşimin dedesi vefat etti cenaze falan filan beraberlikte yaşayamadık. İkinci regliden sonra tekrar kullanmadan hamile kalmışım. Bence etkisini anca gösterdi. Aralık ayında takvime göre 24 Aralık ovülasyon görünüyordu, ben kasık sancılarıma istinaden 22 Aralıkta ovülasyon testi yaptım ikinci çizgi hayatımda hiç görmediğim kadar kopkoyu çıktı. Bence macunun içindeki bitkiler ovülasyonu etkiledi. Takvime göre yapsaydım ovülasyonu kaçırmıştım. O gece birliktelik oldu ve hamd olsun Allah tamamına erdirsin hamile kaldım. Yani kullanmaktan zarar çıkmaz deneyin derim arkadaşlar...

Sanirim macunla hamile kaldiniz, Rabbim tamamina erdirsin insallah. Bende bu ay kullanmaya basladim. Sonucu merakla bekliyorum

Sanirim macunla hamile kaldiniz, Rabbim tamamina erdirsin insallah. Bende bu ay kullanmaya basladim. Sonucu merakla bekliyorum
Sagok kuzum ama kan tahlili verdim 359 çıkdı bugün de verdim sonuç 53 çıkdı değerim iki günde düşdü çok üzgünüm

Merhaba maşallah hayırlı olsun bende bu ay 15 gün c-life kullandım ama tam koyulaşma göremedim neden bilmiyorum önceki aylarda kopkoyu görürdüm bu sefer biraz koyulaştı sonra aşırı silikleşti hala çok silik bana yaramadı mı acaba dün bıraktım kullanmayı

Sagok kuzum ama kan tahlili verdim 359 çıkdı bugün de verdim sonuç 53 çıkdı değerim iki günde düşdü çok üzgünüm

Çok zor insan üzülüyor biliyorum ama ilerde bunu yaşasaydın kürtaj olsaydın çok daha zor ve daha üzücü olurdu emin ol. Yaşayan biri olarak söylüyorum bunu
Allah bidaha kürtaj yaşatmasın bana ve kimseyede. Düşük kendiliğinden olursa hamile kalman daha kolay olur hiç korunmana bile yok gerek düşüğün arkası tez gelir derler üzülme

Bu macun sislik yaptimi size kizlar, vucudumu cok sis hissediyorum yuzukten bile belli. Kasiklarimda da hareketler var insallah fayda ediyodur

Inş kuzum inş rabbim herkeze nasip etsin o güzel duyguyu yaşamayı nasip etsin hepimize

Macundaşlar bu sayfayı boş bırakmayalım deneyimlerimizi paylaşalım inşaAllah hepimiz güzel haberler alırız

Kızlar macunun tadı çok kötü suyla hemen içi yorum ama ilaç gibi sizler nasıl yapıyorsunuz su içiyormusunuz içerken yanlış yapmıyorumdur umarım

Kızlar macunun tadı çok kötü suyla hemen içi yorum ama ilaç gibi sizler nasıl yapıyorsunuz su içiyormusunuz içerken yanlış yapmıyorumdur umarım

Bende hiç beğenmiyorum tadını ama şifa olur inşaAllah hepimize o bitkiler zaten acıdır
Acıda keramet var şifa var bende burnumu tıkayarak yiyorum üstüne hemen 2 bardak su içiyorum o aldığım kişi Şeyda Coşkun üreticisi macunun üstünde de adı yazıyor onunla epey yazıştım üstüne su içebiliriz sakıncası yokmuş yemeklerden 10 dk önce aç karına sabah akşam 1 çay kaşığı içicez tahta kaşığıyla

Sormak istediğiniz bişey olursa ben sizin adınıza sorarım Şeyda hanıma ne zaman bişey sorsam görünce hemen cevaplıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…