Gebeliğe Hazırlık c life bitkisel karısım kullanan var mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar 2 hafta oldu C life kullanalı.geçen aydan önceki ay adet görmedim (menepoz rahatsızlığım var).geçen ay ilaçla adet gördüm. Bu ay C life a başladım 2.haftamda adet gördüm. Normal adet görme gibi değil ama. İlk haftadan sonra ovulasyon testi yaptım. pozitif çıktı. 1 hafta sonrasında adet gördüm. Bunu yaşayan var mı acaba.?

2 yillik evliyim 20 yasindayim esiminde benimde hic bir sikintimiz yok bi ay clomen kullandik ve catlatma ignesi kullandim catlamayan 1 yumurta oldugu icin bu ay tedaviyi birakcaz bi r dahaki aya dedi sonra da doktora gidemedim su hastaliktir falan tatile ciktik dun siparis verdim ama adetimin sonuna gelcek kullanmaya baslicam hemen umarim ilk ayda mutlu haberi berirrim

Slm kizlar. Nasil gidiyor macunla aranız var mı yeni gelişmeler? Bende pco var 8 aydir deniyoruz cocuk olmuyor. 3 ayda bir adet goruyordum. Clife geldigi gibi kullanmaya basladim 5 gün sonra adet oldum mart ayında. Adetliyken yiyemedim ama smdi tekrar basladim. Adetim biteli 17 gün oluyor. Macunuda 10 gündür filan yiyorum. Bu sabah peceteye pembe akintim geldi . Acaba yerlesme kanamaai mi yoksa ara kanama gibi bir sey mi evde testim de yok. Bu macunu yerken ayni sey basina gelen var mi ? Kasık agrim beyaz akıntım ve gögüs sızlaması da var biraz

Canım sen C-life macunu adetin bitincemi yiyorsun adetle birlikte yeniyordu benim bildiğim yumurtanın çatlayacağı güne kadar

Canım sen C-life macunu adetin bitincemi yiyorsun adetle birlikte yeniyordu benim bildiğim yumurtanın çatlayacağı güne kadar
Kan testiyle hamile olmadigini kesinlestirenler hemen baslayabiliyormus canim . Benim 2 ayi gecmisti adetim o yuzden geldigi gibi basladim

İnşallah olur canım Allahtan umut kesilmez
Bende kendliğşmdennadet görmediğim için cylo progınva ve macunu beraber kullanıyorum ne yazıkkı ovulasyon lar hep kopkoyu çift ama malum hormon aloyorm onu kesemıyorm kısır döngü gerçi bu ilacı kullanırken hamile kalınıyormus korumuyor lakin budefada macunun etkısnı giremiyorum fsh hep 45 şerde e 2 ilacı kesince 3 lere düşüyor normalde yumrtalama yok ama ilk kez macunla geçen ay hısettm

Ben iki aydır kullanıyorum c life benim eşim yurt dışındaydı yeni geldi şuan regli günündeyim iki gün sonra bitiyor ben 3 kutu almıştım inşallah bi faydasını görürüz bende pico yok adetlerim de düzenli biz çocuk istiyoruz olmadı 5 şendir bide yanında ari sütü kullanıyorum....bakalım 2 kutu bitmek üzere inşallah

Canim ne kadar güzel bi haber bu umut oluyor bizlere gerçi yaşın çok küçük henüz ben 36 yaşındayım 5 yıldır bebek istiyoruz olmadı 3 kutu clife aldım 2 kutuyu yarıladım bakalım eşim yurt dışındaydı yeni geldi insallahbize de yarar

Inşallah iyi haberler sendende gelir bu macunun kadınlarda ise yaradığı bi gerçek ben gun de bir kaşık kullanıyorum çünkü pico yok bende ve adet kerim düzenli 28 gun de bir oluyorum üstelik bunu kullandigim aydan beri adetlerim daha rahat geçiyor inşallah bizlere de yarar ve bebelerimize kavusuruz

vallaha zehra ben iğne falan kullandım yumrtalık buyumek ıcın ondanmı bılmıyorum bu adetımde resmen öldüm belım koptu 4 gün sancıdan öldüm 3 aydr adet olmuyordum ialaca ara vermıs hormn alıyordum ıse yaramayınca kestık rahım duvarı kalınlğım 3 cm 8 olması lazm en az benım olursa mucıze bebek olur bakalım mevlan ne eyleyecek ama kullanıyorm ve çok etkılı bır mAcun haberleşelim bu ay tekrar ölçtrmeye gıdıcem bakalm macun etkilemişmi

benim tek anlamadğım konu ne bılıyormusun mesela adetlıyken macuna başladım 1adetten 1 hafta sonra hamıle kaldım dıyelım blmıyoruzkı devam edıyoruz sonrası skıntı bayan adet ve ovulasyon arası dıyor ee ovulasyondan önce gebe kaldıysam?

Bayanlar sizce bu macun mu yoksa çörek otu bal karışımı mi ne dersiniz bu ay başlayacağım karar veremiyorum

Evet zaman geçmiş ama yeniden başlar etkileşim umarım. Bende bir dış gebelik geçirdim 1 sene oldu hala olmuyor şimdi C life macunu aldım başladım adetimle yemeğe kaşık olandan aldım faydasını göreceğime inanarak yiyorum yerken şifa olsun diyorum kaşığı atıyorum ağzıma Allah dileyen isteyen herkese nasip etsin tez vakitte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…