Gebeliğe Hazırlık c life bitkisel karısım kullanan var mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adetim 10 gün geçti canım İnşallah geç döllenmedir bide alttan bakmadı üsttende görememiştir diye umuyorum Hayırlısı Allahtan ne taktir ettiyse o olsun ne diyim imtihan Dünyası
Aynn canim dua edicem insallah canim sana ne zmaan cikar kan sonucun canim

Çıkması lazım ama çıkmadı e-nabızdan göremiyorum 3 sen sonra çıkar demişti haber ederim canım Ayrıca Allah razı olsun destek olan bile moral oluyor Allah gönlüne göre versin seninde.
Tmm canim bekliyorum hayirli haberini insallah cumlemizden razi olsun rabbim 😘😘

Canım sana haber edecem demiştim sonucu şimdi gördüm 4528.00 çıkmış haftasına göre normal gibi geldi bana ama keseyi göremedim belki de alttan muayene etseydi görebilirdim nasip 10 gün sonra bi daha giderim inşallah
Canimmm benim sevindim degerin guzel kac hafta oldu bata gore

merhaba,

6 senedır evlıyım 2 olumsuz tup bebek denemem var . henuz yenı c lıfe dıye bır karısım önerdıler bende satın aldım regl olmayı beklıyorum kullanmak ıcın kullanıp ıse yarayan var mı?
Canım bende menepoz rahatsızlığı var. 24 yaşındayım. Ve tüp bebek tedavim doktorum yarıda bıraktı. Anne olamazsın dedi. Pes etmedim C life başladım bir süre sonra ovulasyon testi de yaptım. Öylesine yaptım ve pozitif çıktı. C life ın etkisini 1 haftada gördüm ben. Kasıklarım sızlıyordur. Sonraki gün ovulasyon testi yaptım pozitif. Çok iyi geldi bana. Herkese tavsiye ederim 🙏 🥰

X