Gebeliğe Hazırlık c life bitkisel karısım kullanan var mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hatunlar c life kullananlar son durum nedir sizlerde var mı faydasını gören
Ben Eylül ekim ayında kullandım hamile kaldım canım ama allahın takdiri dıs gebelik oldu simdi tekrar baslayacagım. Bu ayda kimyasal gebelik yasadım. Ona baglamıyorum ama yumurtlamayı cok net hissetmiştim. Suan zaten ovulasyon takip yapıyoruö

Ne güzel faydasını görmüşsün canım hakkında hayırlısı olsun nasip demek ki olmayacağı varmış olmamış inşallah bu defa olur bize de fayda verir umarım

Geçmiş olsun Allah tekrar yaşatmasın
C life'ı hangi günde bırakmıştınız acaba?
Ben pik gördüğüm günün ertesi günü 1 kere daha yiyip bıraktım bana onu üretici bayan öyle söylemişti çift koyulukta 2 gün sonra bırak demişti

Valla henüz bebiş yok ama iki doktor ultrasonda kist gördü pcos dedi iki ay macun kullandım bu ay başka bir doktora gittim kadın inanamadı bir doktor dese yanılmış diyeceğim ama iki doktorun gördüğü kistleri ben nasıl göremiyorum falan dedi . Hormon testi istedi.

Valla henüz bebiş yok ama iki doktor ultrasonda kist gördü pcos dedi iki ay macun kullandım bu ay başka bir doktora gittim kadın inanamadı bir doktor dese yanılmış diyeceğim ama iki doktorun gördüğü kistleri ben nasıl göremiyorum falan dedi . Hormon testi istedi.

Bende faydası olduğunu düşünüyorum. 1,5 yıl olmadı. Ovülasyon testlerimde T çizgisini hiçbir zaman kopkoyu yakalayamadım. Sağlıklı yumurtlamadığımın farkındaydım zaten. Femera klomen tarsız ilaçlarda işe yaramadı. Sonra c life duyup aldım. 1 ay kullandım o ay hamile kalmadım. İkinci ay kullanamadım aksaklıklar oldu. Ama bir gün kasık ağrımdan şüphelenip ovü tesi yaptım ve hiç görmediğim kopkoyu çizgiyi gördüm. Değerlendirdik ve hamile kaldım. Macunun etkisi olduğunu düşünüyorum. Birde mutlaka macun kullananlar ovülasyonla takip etsinler. Ben hep takvime göre ilişki yaşardım ama, meğerse erken yumurtluyormuşum yada macunun etkisiyle yumurta gelişti ve erken çatladı tam bilemiyorum.

Kızlar var mı macunla ilgili değişiklikler?
Benim 2.ayım çift çizgi görene kadar kullanıp bıraktım beklemedeyim ama bu ay çok düzenli olmadı evde olmadığından
Macunla yumurtlamanız geç mi erken mi oluyor?

Merhaba canım yumurtlamanın macun ile alakası yok adet bittiği günün ertesi günü yumurtluyorum ben mesela. Bir arkadaşımda adetten sonra 5.gün yumurtluyor. Onu testlerle takip etmelisiniz. Macunda destek oluyor vücuda. İnşallah sizede olur

S.a hanımlar C-life kullanıyordum Burada gelişmeleri yazacağım demiştim 2 adet dönemimde bir kutu C-life kullandım bu ay Sanırım hamileyim Normalde bu gün adet olmam lazımdı gebelik testinde silik ikinci çizgiyi görüyorum İnşallah yanılmıyorumdur.Sizdeki gelişmeler neler ?

ben 1 kutu kullandım yumurtam 14mm oldu daha fazla büyümedi. 2. kutuyu sipariş verdim. klomen ile beraber kullanıcam
Klomen ile beraber kullanan var mı ?
Gulm ben baya iğne kullandım yumurtam gelısmedo tam 3 hafta e2 hep 5 yumrtalama yok rahım duvarı da ince kendiliğimden hıc adet olmadım hep ilaçla Cylo ile şimdi iğneleri kestik nar suyu içiyorum rahım duvarını kalnlaştryormus bu macun dan 2 kavanoz sipariş ettim anlamadığım şimdi ben ilaç bitince adet oluyorm hamile kalırsak nasıl olur adet gecikince ılac bitince adet olmasam ı brakıcam twst yapıcam o sürec nasıl olcak ki umtsz vakayım ama Rab Nasib ederse nasıl alıcam

Ben bu ay aldım 11 gündür kullanıyorum çok olumlu yorumlar var inşallah vesile olur bize de
Canım bende 2 gündür kullanıyorum yumurtalık yetmezliği ar bende hafif kasıklarımda ağrı var ıyıyr işaret olduğunu düşünuyorm ama ben nar suyunda kullanıyorum rahım duvarım kalınlaşsın dıye senın nen var kuzum

Canım hamilemiymişsin merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…