Byk tartmalar ve sonu yine "Seni seviyorum" Krp, yktktan sonra anlam var m?

eeesss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
1.522
9
34
AŞAĞI AÇTIĞIM 2 KONUNUN SONUCU BU ARKADAŞLAR OKUYANLAR BİLİRLER DERDİMİ YORUMLARINI BEKLİYORUM: evet arkadaslar dün aksam annemde kaldım eve gitmedim o işten cok gec gelecekti bende eve gitmeye gerek duymadım ve beni saatt 10 gibi aradı pat diye( ben sensiz yapamıyorumm,ben 2 gündür ağlıyorum senden ayrı odada yatarken,ben seni cok seviyorum vs.vs böyle laflar söyledi ben isee her zaman bende seni seviyorum derdim ama bu kez demedim ve sustum dinledim.bende( biz keyiften böyle olmuyoruzz bi dön kendine bakk sevgii bu hale getiren sensiz,çok hataların var senin söylediğin laflar bi kocanın eşine söyleyeceği laflar değil..bi düşün dedimm zaten knt azdı kapandı.evet 3 saat sonra eve gideceğim cocugu tekrar doktora götürmek zorundayız beraber.ve biliyorumm yine yaptı kırdı söylediii şımdide yanasmaya barısmaya calısacak eve gidincee ama içim den onunla bunları tartısmak dahi gelmiyo inanın laf anlatmaktan yoruldum.konusacagım aklımda söyleyeceğim seyler ama sizinde fikrinizi almak isytedim sizce neler söylemeliyim...kızlar siz olsanız ne yapardınızz

valla ben olsam yüz vermem öncelikle sakin bi şekilde konuşurum böyle olmayacağını bu tavırların ona olan sevgimi bitireceğini ve sevgim biterse aynı evin içinde iki yabancı gibi yaşanmaz bi durumla karşı karşıya kalacağımızı anlatırım onunla sen aynı şekilde konuşsan o ne hisseder bundan bahsederim ve bundan sonrası için sözüne güvenebilmem için bana ispatlamalısın derim çok sıkıldım derim valla evliliğimizin ilk yıllarında bi kere benimkide bi kabalık yapmıştı ama seninkinin yanında devede kulak kalır açıkçası da şimdi unuttum ne olduğunu konuştuktan sonra da senden çok soğudum şu anda deyip bi hafta soğuk davrandım yatağa da almadım, kafayı yiyecekti benimki bi hafta sonunda yumuşadım tabi o da gönlümü almaya uğraştı da, o gün bu gündür dikkat eder artık o tip sorunlarımız olmuyo inşallah işe yarar canım Allah kolaylık versin

Sizin açmış olduğunuz birkaç konuyu okumuştum,
Gözlemlediğim kadarıylada ilişkiniz yüz göz olma durumuna doğru büyük bir hızla ilerliyor.
Böyle devam ederseniz,oturup bir orta yol bulmazsanız
Bir süre sonra o seni seviyorumlarda biter.
Evliliklerde en son söyleyeceğim söz bitirin kelimesidir.
Bıçak kemiğe dayanana kadar denenme taraftarıyım ben
Olmazsa düşünülecek bir durum benim için bitirmek.
Sizde o bıçak o kemiğe dayanmadan ya bir uzmandan yardım alın,ya bir aile büyüğünü devreye sokun,yada kendiniz çözebiliyorsanız oturup beraber halledin.
Bir hafta içinde 3 büyük problem bir evlilik için yeterince sarsıcı
Daha fazla ilerlemesine izin vermeyin derim.
Sevgiler.

AŞAĞI AÇTIĞIM 2 KONUNUN SONUCU BU ARKADAŞLAR OKUYANLAR BİLİRLER DERDİMİ YORUMLARINI BEKLİYORUM: evet arkadaslar dün aksam annemde kaldım eve gitmedim o işten cok gec gelecekti bende eve gitmeye gerek duymadım ve beni saatt 10 gibi aradı pat diye( ben sensiz yapamıyorumm,ben 2 gündür ağlıyorum senden ayrı odada yatarken,ben seni cok seviyorum vs.vs böyle laflar söyledi ben isee her zaman bende seni seviyorum derdim ama bu kez demedim ve sustum dinledim.bende( biz keyiften böyle olmuyoruzz bi dön kendine bakk sevgii bu hale getiren sensiz,çok hataların var senin söylediğin laflar bi kocanın eşine söyleyeceği laflar değil..bi düşün dedimm zaten knt azdı kapandı.evet 3 saat sonra eve gideceğim cocugu tekrar doktora götürmek zorundayız beraber.ve biliyorumm yine yaptı kırdı söylediii şımdide yanasmaya barısmaya calısacak eve gidincee ama içim den onunla bunları tartısmak dahi gelmiyo inanın laf anlatmaktan yoruldum.konusacagım aklımda söyleyeceğim seyler ama sizinde fikrinizi almak isytedim sizce neler söylemeliyim...kızlar siz olsanız ne yapardınızz

cnm erkeklerden fazla bişey beklememeyi ögrendim ben ama insana dokunuyoo ya bırakacagız ki benim için biraz zor çocuklar için yada yada cekecegiz :tomato:

canım ben senın dıger konuna yorum yapmıstım ınsallah Hakkınızda hayırlısı olsun...

eeesss kullanıcısından alıntı
evet arkadaslar dün aksam annemde kaldım eve gitmedim o işten cok gec gelecekti bende eve gitmeye gerek duymadım ve beni saatt 10 gibi aradı pat diye( ben sensiz yapamıyorumm,ben 2 gündür ağlıyorum senden ayrı odada yatarken,ben seni cok seviyorum vs.vs böyle laflar söyledi ben isee her zaman bende seni seviyorum derdim ama bu kez demedim ve sustum dinledim.bende( biz keyiften böyle olmuyoruzz bi dön kendine bakk sevgii bu hale getiren sensiz,çok hataların var senin söylediğin laflar bi kocanın eşine söyleyeceği laflar değil..bi düşün dedimm zaten knt azdı kapandı.evet 3 saat sonra eve gideceğim cocugu tekrar doktora götürmek zorundayız beraber.ve biliyorumm yine yaptı kırdı söylediii şımdide yanasmaya barısmaya calısacak eve gidincee ama içim den onunla bunları tartısmak dahi gelmiyo inanın laf anlatmaktan yoruldum.konusacagım aklımda söyleyeceğim seyler ama sizinde fikrinizi almak isytedim sizce neler söylemeliyim...kızlar siz olsanız ne yapardınızz
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ben bu konuya yorum yapamıyacagım.cunku canım esınle olan sorunlarını bırbırınızı sız tanıyorsunuz oyuzden sen ne dıyecegını bılırsın zaten. ama sana tek bısey soyleyebılırım.konu acılırsa eger sakınlıgını korumaya calıs,ofkene yenılme.yoksa haklıyken haksız duruma dusersın.bırde esın gıbı sana soyledıgı sozler gıbı sende ona oyle yapma kabalasma sınırını ve saygını koru.gorsun evlılıkte esler bırbırne her ne olursa olsun nasıl davranması gerektıgını.ama esın aradıgındakı tavrın guzel olmus.senı hep boyle kararlı dımdık ayakta gorsun..
senı yaptıgı hatalarla kırdıgı sozlerle kaybetme korkusu dussun ıcıne de sana gerektıgı gıbı davransın..umarım hersey yoluna gırer canım...

konularını okudum esım hata yapmıs oncelıkle sen bu ewlılığı bıtırecek mısın ? kı bıtırecek olsan evıne donmezdın bebegın var
esını karsına al otur bıze bu kadar gzuel anlatıyorsun onada anlat dınlesın senı
,bu tarz davranıslar aradakı sevgıyı bıtırecegınden bahset ama onu sevdıgını boyle gıderse her sey farklı olacagını saan guvenmesı gertektıgını
en ufak veya en buyuk sorunda yatagını ayırmamalı kı senden bosnamak ıstedıgınde ancak kusup baska odada yatmalı kı sende bunu bosanma ıstegı olarak algılayacagını
senın de bır ınsan oldugunu tahammul sınırlarının oldugunu anlaması lazım oldugunu anlat
analadıgım kadarı ılede konuyu sen aç yoksa baska zaman senın esın senı dınlemez suan suclu hıssedıyor dınlerse sımdı dınler bagırmadan kavga etmeden kıbar bır sekılde konus anlar sonra odana gıt yat

evet arkadaslar bugun yine anneme geldim gezmek içinn dün eve gittim sabah hiç konusmadan cıktık doktora gittik vs.öğlende eve geldik beraberr eşimle ona ( seninle konusacağım bu aksam cocugu uyuttuktan sonra dedimm) bana ne konuscaksın konusma bosver dedi bende olmaz konusacagız dedim.neyse bi zaman sonra geldi sarılmaya öpmeye çalıştı bende( kalbim sana çok kırık o kırıkları tamir etmeden sarılma her sorundan sonra öpüşüp koklaşınca sorunlar bitmiyo sadece üstü kapanıyo dedim.bu yine üstüme geldi ben izin vermeyin ce kızda kalktı bende gittim yanına ve konusaya başladım.dediğim kelimeler bunlar (beni çok kırdın baNA SÖYLEDıĞıN KELıMELER Bı KOCANIN KARISINA SÖYLEYECEĞı,Bı ıNSANIN ıNSANA SÖYLEYECEĞı KELıMELER DEĞıL,HATALARIN VAR BUNLARIN SENDE FARKINDASIN DEDıM(1gece önce arayıptaa seni seviyorum sensiz yapamıyorum,kıskanıyorum dediği için dedim bunu ama yanılmışım) BÖYLE NEREYE KADAR BıRBıRıMıZı YıYECEĞıZZ HEP KIRILIYORUZ YIPRANIYORUZZ BENı ÇOK ÜZÜYOSUN ARTIK ve ılımlı yaklaştım onun bana dediği ise neydi biliyomusunuz??aynen böyle (KIZIM BEN KENDıMı HAKSIZ BULMUYORUM,BEN BUYUM DEĞıŞMEYECEĞıM BUNU AKLINA SOK,BÖLE YAPMAYA DEVAM ET BAKALIM BANA SURAT YAPMAYA BENDE YAPAYIM BÖLE DEVAM EDELıMM NASIL ıSTERSEN ÖYLE YAP) AYNEN böyle arkadaslarr.yaptığı şeylerin üstüne özür dilemesi hatasını anlaması gerekirken bana söylediği laflar bunlar.benden beklediği o hep kırsın üzsünn sonra gelsin sarılsın öpsün ben heo affedim hepp yelkenleri suya indireyim bi süre sonra gene aynı gene aynı sorunlar öpüp sarılınca bitmiyokii bunlar benden istediği hep bu ama her defasında olmuyo bende yoruldum artık kendimi kukla gibi hissediyorum inanın.ya beni kaybetmekten hiçmi korkmuyo hiçmi içi acımıyo anlamıyorum.neyse sonrada aksam olunca gitti baska odada yattı yinee,sanki ben suçluymuşum gibi.ne çok sinirli ne cok sakin şuanda öle boşboş oturuyoruz işe gidiyo geliyo baska odada yatıyo..bu sonuçlara siz ne diyosunuz arkadaslarr :KK43: biliyorumm artık ümidim kalmadı ohep kendini haklı görecek ve hiç değişmeyecekk.ve ben ona laf anlatmaktan yoruldum artık lafta anlatmayacagım ne olacak bakalımm böylee

evet arkadaslarrr sonuçç bu: eşim yine dayanamadıı geldii güzel sözlerr elinde bi güll bende konusuyorum ogünden sonra ama hala içimde affetmiş değilim çok kırgınımmm diyorumki çok sabırlı bi insanmısım ben gerçektennn bakalımmm sıradaki olayımız ne olacak ve ipler nerde kopacakkk bekliyorumm umarımm yine üzülmemm tüm destekleriniz için teşekkür ederimmm tek paylaşım yaptıgım sizlersinizzzzz

X