Bebek Beslenmesi buzluktan çıkan anne sütü..

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

adgpss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2011
189
91
göğüslerim iyice küçüldüğü için dün akşam bebeğimin ağlamasını süt gelmiyor diye ondan ağlıyor sandım.. önceden bebek içerdi bi yandan da sağabiliyordum fazladan... şimdi sadece o içerken çıkıyor... göğsümden sağıp vereyim dedim bi damla sağamadım... buzlukta vardı işe başladığım gün idare etsin diye ondan çıkardım ısıttım ama çok kötü kokuyordu tadına baktım sulu sulu... onu içeceğine devam sütü veririm diyorum.siz ne dersiniz? ilk gün sadece işe başladığım ilk gün idare edeceği kadar...işteyken sağar getiririm zaten akşama... buzluktan çıkınca böyle mi oluyor :/ hep buzluğa koyun koyun diyorlar... bu arada bebek tuvaletini yapmadığı için ağlıyordu ama ben kendime yormuştum...

bende bebegim yenidoğdugun da sağıp buzluga koydum sonra kullancam zaman alt dolaba koyuyordum çözüldükten sonrada biberona koyup sıcak suyun içinde bekletiyorum koku falan hiç olmadı...sen buzlu buzlu sıcak suya koyduysan ondan olmuş olabilir..bide kullanmadan 3-4 saat önce alt dolapta kendi kendine çözülmesini bekle

öyle yaptım çok ağlıyordu açlıktan mı ağlıyor diye... bi dahaki sefer dediğin gibi yaparım ... yani işe başladığım ilk gün sağol

çözerken oda sıcaklığında bekletiyorduk koku olmuyordu, buzluğun iyi dondurmuyor olabilir mi çünkü yiyeceklerde de iyi dondurmazsa buz kokusu oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…