Selülit Buzla Masaj Yaparak Selülitlerden Kurtulmak!

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

chupee

Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2012
62
0
Geçen gün haberlerde gördüm. Kliniklerde bildiğimiz buz dolu torbayla, selülitli bölgeye masaj yapıyorlar ve selülitler bu şekilde kayboluyormuş. Tabi klinikte bu uygulamanın bedeli aşağı yukarı 1500 tl imiş. Tabi ben bu parayı bayılıp, böyle bir şeye girişemem. Bu yüzden evde denemeye karar verdim bunu. Sizin de aklınızda bulunsun, denersiniz belki. Belki de selülitlerden kurtuluruz, umut işte:KK70:

evet kan dolaşımını hızlandırdığı için selülitlerin yok olmasına yardımcı oluyor.duştan sonra bacaklara soğuk su tutmak da etkili o yüzden.bir de bunun yanında inceltici bir bakım kremi ve egzersiz de uygularsak yeme de yanında yat,lakin bunu yapmaya sabır ve zaman gerek:)
ben de düşünüyorum bir süredir de hala düşünme aşamasındayım icraata geçemedim.uyguladıkça paylaş bizimle faydası oluyor mu diye

evet kan dolaşımını hızlandırdığı için selülitlerin yok olmasına yardımcı oluyor.duştan sonra bacaklara soğuk su tutmak da etkili o yüzden.bir de bunun yanında inceltici bir bakım kremi ve egzersiz de uygularsak yeme de yanında yat,lakin bunu yapmaya sabır ve zaman gerek:)
ben de düşünüyorum bir süredir de hala düşünme aşamasındayım icraata geçemedim.uyguladıkça paylaş bizimle faydası oluyor mu diye

tamam canım, ben de üşenmezsem inşallah başlıcam, sonuçları bildiricem:)

X