büyük göstermek için ne yapmalıyım?

_LipStq_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2010
224
0
selam kızlar ben 18 yaşındayım.ama yaşımı hiç göstermiyorum yaşıtlarıma göre oldukça küçük duruyorum.hem yüz olarak hemde fiziksel aslında boyum normal sayılır.mesela bu yıl staja başladım 2 kişi de şaşırdı ya sen işe mi başladın cidden dedi.g:26:normal hayatta çok sade giyinirim ve makyaj çok yapmam.bi bu ara hafif bişe yaparım onun dışında yok yani.büyük ve olgun göstermek için ne yapabilirim.?nolur bişiler söyleyin.???:KK4:

selam kızlar ben 18 yaşındayım.ama yaşımı hiç göstermiyorum yaşıtlarıma göre oldukça küçük duruyorum.hem yüz olarak hemde fiziksel aslında boyum normal sayılır.mesela bu yıl staja başladım 2 kişi de şaşırdı ya sen işe mi başladın cidden dedi.g:26:normal hayatta çok sade giyinirim ve makyaj çok yapmam.bi bu ara hafif bişe yaparım onun dışında yok yani.büyük ve olgun göstermek için ne yapabilirim.?nolur bişiler söyleyin.???:KK4:

canım ne kadar güzel işte :KK53: kolay kolay yaşlanmazsın.. :21: küçük göstermek bir iltifattır. ne güzel çıtırsın işte :KK53:
klasik giyin, topuklu ayakkabı, makyaj yap 2 yaş filan atarsın. :KK54:
yaşın ilerledikçe bunun tam tersini yapmaya çalışacaksın :KK34:

canım ne kadar güzel işte :KK53: kolay kolay yaşlanmazsın.. :21: küçük göstermek bir iltifattır. ne güzel çıtırsın işte :KK53:
klasik giyin, topuklu ayakkabı, makyaj yap 2 yaş filan atarsın. :KK54:
yaşın ilerledikçe bunun tam tersini yapmaya çalışacaksın :KK34:

öyle ama herkesin beni küçük sanmasıda moralimi bozuyo:KK5:

cnmm bende suratımdan küçük görünüyorum...inan 20 yaşınadan sonra bu hoşuna gidiyor şimdi 22 yim...sen 22 var mısın 19-20 diyorlar belli etmiyorum ama çok hoşuma gidiyor..:87::KK66:
kız kardeşim ablam sanıyorlar ki yaşını gösteriyor ve benden kısa boylu...ama aradaki fark ben kıyafet uyumuna dikkat ederim çok nadiren makyaj falan yaparım hiç daha saçımı bile boyatmamışımdır...ama kız kardeşim topuk babet elbise etek ve makyajsız dışarı çıkmaz gibi birşey(gerçi beyaz tenli soluk duruyor çıkmasında zaten) kot da giyer ama çok herşeyine dikkat eder.....
aradaki farka bak uygula madem ne diim bence gayet güzel birşey....:KK37:

22 yaşındayım. 16 , 17 gösteriyorsun diyenler var.
Aa sen üniversiteye mi gidiyorsun diye şaşıranlar var.
Boya küpüne de soksam kendimi bu böyle. Çok masum görünen, küçük bir suratım var.
Makyajla, saçla alakası olduğunu düşünmüyorum.
Yapı meselesi bence. Yapacak pek de bir şey yok.
Ne kadar kadınsı kıyafetler giyip, makyaj yapsan da suratın kendini ele verir. Bu arada boyum da 1.69. Topuklu giyip 1.70 üstüne çıksam da bir şey değişmiyor.

Son düzenleme:
22 yaşındayım. 16 , 17 gösteriyorsun diyenler var.
Aa sen üniversiteye mi gidiyorsun diye şaşıranlar var.
Boya küpüne de soksam kendimi bu böyle. Çok masum görünen, küçük bir suratım var.
Makyajla, saçla alakası olduğunu düşünmüyorum.
Yapı meselesi bence. Yapacak pek de bir şey yok.
Ne kadar kadınsı kıyafetler giyip, makyaj yapsan da suratın kendini ele verir. Bu arada boyum da 1.69. Topuklu giyip 1.70 üstüne çıksam da bir şey değişmiyor.

çok garip gerçekten:KK1::KK1:

çok küçük gösteren bir suratın varsa ağır makyaj yapma bence iyi görünmüyor.

bunun dışında kadınsı giyin, çocuksu bir surata sahip olduğundan ötürü güzel bir hava verir yani ceket, topuklu ayakkabı, klasik giyim ürünleri falan:81:

kaşlarını inceltirsen büyük görünürsün. bunun dışında bir topuklu bile yaş attırıyor zaten:KK34:

ben de 23 yasindayim,evliyim ustelik 1 kizim da var,ama gel gor ki,evli olduguma bile inanmiyorlar kaldi ki kizim olduguna inansinlar.kizimi parka filan goturdugumde kimse beni onun annesi olduguma inanmiyor.fizik ve yuz olarak hic gostermiyorum.boy olarak evet kisayim 157 ama bu boyda olup da yasini gosterenler var aslinda.zayifim da. makyaj filan yapiyorum topuklu giysem de bu durum degismiyor yani bazen sinirlerimi bozsa da yasim ilerledikce hosuma gidecektir eminim )))

acaba büyük göstermenin mimikler ve jestlerle,bakışlarla,ses tonuyla,hareketlerlede ilgisi var mı yani öyle çocuk gibi hareket etmem ama yinede küçük gösteririm...:2:

ya bu elde olmayan bi durum

ne yaparsan yap sonucun pek değişceğini sanmıyorum kaldı ki bence bu güzel bişey :)

yaşından ufak duran biri olarak..

ayrıca büyük gözükücem diye de komik olabilir insan,ne biliyim eğreti durur giyip taktıkların.. yaptıkların davranıs ya da görüntün

boş yere bişeyler yapmaya uğraşıp kendini kasarsın.. dönüp geriye baktığında da pişman olursun..

bırak böyle kal yaa yaşına uygun şeyler yap bırak gerisi olduğu kadar olsn;ne kadar gösteriyosan o kadar görün hem bu ilerde senin çok da hoşuna gidecek

saçını kabarık ve maşalı kullan makyajın olsun ağır giyin topukluyu eksik etme:))

saçını kabarık ve maşalı kullan makyajın olsun ağır giyin topukluyu eksik etme:))

evet kıvrcık saç artı 2-3 yaş katıyo insana bende senin gibi minyon tipliyim yaşımdan küçk görünüyorum 23 yaşındayım.eskiden büyük gözükmek için saçımı kıvırcık yapardım şimdi ise düz yapıyorum :KK70: yaşımdan küçük görünmek hoşuma gidiyor şu an(yaşlandığımı unutturuyo =) ) ..büyüme isteği her genç kızda var ama ben de bunu yapmış olsam bile keşke daha büyük görünmeye çalışmak yerine yaşım neyse nasıl gözküyorsam öyle yaşamaya devam etseydim diyorum..o yaşların geçince zaman ne çabuk geçiyor dememen için bunu tavsiye ederim güzelim :)

Bende 6 Nisan'da 21 yaşıma gireceğim ama boya küpüne girmeme rağmen ve kadınsı kıyafetler giyinmeme rağmen 15-16 yaşında gösteriyorum. Yalnız değilsin bende de aynı problem var..:)

bende öyleydim, küçük kız çocuğu gibi.. herkes çocuk muamelesi yapardı sinir olurdum. evlendikten sonra yaşımı göstermeye başladım. ama birkaç yöntem biliyorum. sarı platin saç, spor dışında kadınsı giyim, küpe saç tokası falan biraz yaşı yükseltiyor

Küçük gösteriyorum diye çevremden tepki alıyorum aslında moralim bozuluyor. Taktik verirseniz sevinirim 21 yaşındayım ve sacımı boyatmadım..

X