Büyük göğüsler için öneri

afra1685

Afra
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2010
264
23
göğüsleri büyük olanların sıkıntısı şu koca memişleri nereye sıkıştırsam diyenler..:eek: Benim kuzenimnde en büyük sorunu bu..yazın almanyadan misafirleri gelmişti..O görmüş göğüslerinden şikayetini paylaşmışş.Almanyada uygulanan teknikmiş sanırım göğüslerinizin üstüne yatıckmışsın..KÜçültüyormuşş..benden solemesi..Paylaşmak istdim..Yalnız bu yüz üstü yatış tehlikeli olabilir ..kalbi sıkıştırdığı için ..yemeklerden önce denense iyi olur..

göğüsleri büyük olanların sıkıntısı şu koca memişleri nereye sıkıştırsam diyenler..:eek: Benim kuzenimnde en büyük sorunu bu..yazın almanyadan misafirleri gelmişti..O görmüş göğüslerinden şikayetini paylaşmışş.Almanyada uygulanan teknikmiş sanırım göğüslerinizin üstüne yatıckmışsın..KÜçültüyormuşş..benden solemesi..Paylaşmak istdim..Yalnız bu yüz üstü yatış tehlikeli olabilir ..kalbi sıkıştırdığı için ..yemeklerden önce denense iyi olur..

alakası yok.ben hep öyle yatarım ama maalesef!

ben de yüz üstü yatmak göğüs sağlığı açısından zararlı diye duymuştum .s ben de yüz üstü yatarım ama bi etkisi yok

Ilginç dogrusu ben yuz< ustu yatmanın goguslerı yaygın olmasına sebeb oluyo dıyre duymustum :26::26::26::26::26:

bende sürekli yüz üstü yatarım D cupa zor sığıyorlar, demek sırt üstü yatsam ne olacakmış:))

ben de küçükken yüzüstü yatardım ama belli bir yaştan sonra yan yatmaya başladım o zamanlar farketmemişim.
şimdi yüzüstü yatacak olursam sabah ağrılar içinde kalkarım otomatik olarak yüzüstü yatmıyorum hali ile :KK50:

yüz üstü yatmak göğüsleri büyütür ki benim sorunumd abundan doğdu. hep yüzüstü uyurum ve o yüzden büyüdüler yaygınlaştılar.

Aksine devamlı yüzüstü yatarsanız göğüsleriniz sarkıyor.. Göğüslerinizin sarkmaması için sırt üstü yatıp kolları başın altında yatmak gerekiyormuş..

Bir sorum olacak bilen biri cevaplarsa sevinirim
Annemin göğüsleri aşırı büyük, sırt ağrısı vs gibi rahatsızlıkları var, küçültmek istiyor ama önce muayene edilmesi gerekiyor
Hangi doktora gitmeli? Ben genel cerrahi diye biliyorum ama emin olamadım :26:

X