Büyük burunlu olanların makyaj sitili

benbeyaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2006
236
1
52
Büyük burun
Sex and the City'nin yıldızı Sarah Jessica Parker'ın sorunu büyük burun ama makyaj hileleri sağolsun, sorunun üstesinden gelmeyi başarıyor.
Kaşlarınızı aşağı çekerek, burnunuzun üst kısmının daha küçük görünmesini sağlayabilirsiniz.
Büyük olan burnunuzun dikkat çekmemesi için, ten renginizden biraz daha koyu olan bir kapatıcıyla burnunuzun iki yanını gölgelendirin. Likit yerine çubuk kapatıcıyı tercih edin, çünkü hem uygulaması daha kolaydır, hem de daha kalıcıdır.
Burnunuz uzunsa, hem burnunuzun yanlarını, hem de uç kısmının altını gölgelendirin.
Burnunuz genişse, o zaman burnunuzu dengelemek için gözlerinizi ve ağzınızı büyütmek iyi bir fikirdir. Dudak kalemi yardımıyla dudaklarınızı yanlara doğru genişletirken, gözleriniz için de dışta kalan kirpiklere fazladan rimel uygularak gözün büyük görünmesini sağlayın.
Victoria Beckham'ında burnu geniş. Onun uyguladığı yöntemi uygulayabilirsiniz. Yani, dudak kalemiyle dudak konturu çizip, pırıltılı göz makyajı yaptıktan sonra, elmacık kemiklerinizi vurgulayabilirsiniz.

Sağol ya benimde burnum gitgide büyüyo nasıl şeyse.Önceden ne güzel küçük bi burnum vardı şimdiyse kocaman duruyo.Zayıfladım heralde.İnşallah işe yarar,teşekkürler cnm.

Benmde burnm çok büyük ve kemikli çok skntlym bu durumdan.. aksi gibi gözlerim çok küçük dudaklarım ince ve yüzüm yani yanaklarım dolgun bu yüzden ne yapsam ne etsem bi türlü hoş bir makyaj yapamıyorum hep elme yüzüme bulaşyrr:KK43:

burununum kemikli ve uzun .burnunuz benim gibiyse göz içlerini göz kalemi uygulamayın gözlerinizi büyük gösteren makyaj yapın

X