Büyük Abant Oteli

MasterTur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
1.660
0
Büyük Abant Oteli

Abant gölü kıyısında yer almaktadır. Kartalka'ya 75 km, Yedigöller'e 75 km, Mudurna'ya 18 km, Gölcük gölüne 48 km, İstanbul Atatürk havalimanı'na 260 km uzaklıktadır. Yarım pansiyon, 0-6 Yaş 1. çocuk ücretsizdir. Merkezi ısıtma, oyun odası, kasa, ısıtmalı kapalı havuz, türk hamamı, sauna, masaj, fitness center, tenis, çim futbol sahası, mini futbol, binicilik, paintbool, atv motor, fayton, atlı kızak bulunmaktadır. Odalarda minibar, elektronik kasa, uydu tv, merkezi ısıtma, suitlerde jakuzi mevcuttur.
Erken Rezervasyonda %5'e varan indirimleri kaçırmayın.

Oteli Haritada Görmek İçin tıklayınız.

Detaylı Otel Bilgileri İçin Tıklayınız.

Tatil Hattı
0216 550 19 19
0532 111 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu otele giden var mı? Balayı için yer ayırttık ama nasıl bi yer olduğunu bilmiyorum :26:

bizde balayı için gitmişdik çok memun kaldık yemekleri gayet iyi
zaten hep balayı çifleri var özellikle kış sezonunda

Merhaba NaZeNİN86,

Tur on9 ailesi olarak sizi tebrik ederiz Büyük Abant Oteli bölgenin en iyi otellerden biridir rahat bir balayı geçirebilirsiniz.

Tatil Hattı
0216 550 19 19
0532 111 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

bizim de bu yaz düğünümüz var,arkadaşım oraya gitmişti çok beğenmişti bana da tavsiye etti biz de oraya gitmeyi düşünüyoruz inşallah.
nazenin arkadaşım sizi de tebrik ederim,Allah tamamına erdirsin, belki karşılaşırız orda:81:

Biz geçen yaz gittik ama Abant uzun süre kalınacak bir yer değil bence. Temmuzda gitmiştik ama çooooook soğuktu. Bir günde her yerini gezdik. Otellerin hiçbiri de göl manzaralı değil.Yapacak fazla bir şey yok.

otelinizde balayı çiftleri için beraber yapılacak faaliyetler gezi vs varmı varsa neler öğrenebilir miyim acaba?

Biz balayina bu otele gitmistik.o zaman balayi ciftleri icin ozle menuleri odaya servisleri falan vardi.yemekleri cok guzeldi.biz ikimizde dag tatilini seviyoruz o yuzden cok keyif aldik.odalarida konforluydu.

hi yanliz solemeyi unuttum biz gittigimizde polenlerin cok oldugu bir mevsimdi benim polen alerjim yok ama esim sonlarina dogru biraz rahatsiz oldu.dikkat edip ona gore gitmekte fayda var

2004 haziranında balayımızı orda yapmıştık
Mütiş bi oteL..
havası tertemiz
Bizim odamız göl manzaralı idi sabah uyanınca Göle karşıı koca bir nefes..
yemkleri hizmeti herbişe süperdi..
Balayı çiftine özel ilgi alaka..
Akşamları fasıl oluyordu ozaman şimdi bilmiyorumm
abantın Bolunun çevresinide gezin mutlaka..
Yedigölerr vee Gölcük gölüü..
Gölcük gölünce mutlaka bir alabalık yiyin derimm görülmeye değer bir cennet..

beraber yapilan bi faliyet varmi simdi bilmiorum ama biz faytona binmistik mesela seviyorsaniz ole seyleri tam size gore

Fayton.. kuaför.. masaj.. ilk gece şampanya ve ilk sabah odaya kahvaltı gibi jestleri vardı o dönem..

Fayton.. kuaför.. masaj.. ilk gece şampanya ve ilk sabah odaya kahvaltı gibi jestleri vardı o dönem..

biz 2009 da gitmistik kuafor ve sampanya falan yoktu ama odaya kahvalti vardi ve guzeldi.bir de oglen cok guzel bir pasta getirmislerdi tadini hala hatiliyotum enfesti cok tazeydi.yada ben gelinligime sıgayim diye uzun sure pasta yemedim dugunden evvel bana ondan dolayi ekstra guzelmi geldi bilemiyorum artik ama dediginiz gibi mis gibi bir hava vardi oksijenle dolmustuk vallaha yanaklarimiz bole kirmizi kirmizi donduk

Demek ki benim şansımaymışş
Bedava kuaför masajlar...

Yemek ve kahvaltı çeşitlerine dikkat ettinizmi çok genişşş yok yok sabah kahvaltıda 7-8 çeşit peynir oluyordu ne yicemizi şaşırıyorduk..
En çokda araplar geliyor o otele

evet o sizin sansinizaymis o kdari artik.ama gercekten kahvalti menusu cok genis ve cok lezzetli.ama o bolgeden aliyorlar o peynirleri sanirim bolgenin hayvani sutu bol ondan kaynaklaniyor o bolluk bence birzda ve tabi lezzet.ve evet cok fazla arap geliyor hala sanirim orda serin serin yasamak icin yapiyorlaronu.zaten baska nereye gidecekler ya haremlik selamlik otellere ya dag tatiline.ama oyle rahatsizlik verecek bir durum yok o da guzeldi yani

Biz de balayında Temmuz sıcaklarında orayı tercih etmiştik,çok güzeldi gerçekten,
şimdi de aynı tarihte razervasyonumuzu yaptırdık,
bu sefer çocuklarımızla gidicez,
biraz pahalı,ama deyiyor..

Balayında biz de oradaydık,Temmuz 2006ydı
göl tarafında odamız,mis gibi serin bir gece havası,gündüz ayrı güzel,çok hoştu,biz etrafa takılmamıştık pek
hep oteldeydik,çıkar yürürdük göl kenarında,
bu yıl yine evlilik yıldönümümüzde rezerv yaptık,biraz pahalı ama,bu sefer kızlarımızla binicez faytona
etraftaki köylülerden tereyağ,peynir aldık o zaman,tavsiye ederim..

cok guzel gercekten cok hos bi duygu olmali balayi otelinize kizlarinizla gitmek.umarim bize de nasip olur oyle birsey cok isterim dogrusu.

ve gercekten de sicaktan bunalanlar icin harika bir balayi ve tatil mekani.serin serin gol havasi mis gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…