Aile Planlaması Bütün yan etkileriyle hayatimi mahveden doğum kontrol hapı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Missbohem

Bu dünyada huzur yok
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2018
1.002
734
40
Kızlar bir ay önce kadın doğum uzmanına gittim bütün testlerim yapıldı sağlıklıyım
Fakat genetik olan şiddetli adet kanamam var yıllardır
Bunun için doğum kontrol hapı kullan azaltır dedi ve başladım
Başlamaz olaydım Lanet hapa
3 haftadır içiyorum ama artık dayanamıycam bırakıcam. Mide bulantısı ateş basması depresyon sinir
Meme şişmesi ve ağrısı
Koltuk altı şişligi evet bütün bu etkileri yaptı.
Resmen beni bi kabusun içine çekti
Kullandiniz mi sizde de bu etkileri yaptimi?
3 gündür içmiyorum bıraktım ama adet kanamam yine azalmıycak diye üzülüyorum

Doktor kontrolünde bırakmalıydınız diye düşünüyorum.
Ne doktor kontrolünden bahsediyosunuz ya. Azaltmasini istiyorsan doğum kontrol hapı azaltır başka birsey azaltmaz ama yan etkiside olabilir dedi ki yan etkilerinin alasını yaşatti bana. Kabusa çevirdi hayatımı. Yan etki yapan ilacında birakilmayip beklenip doktora danışacak kadarda gerizekalı değiliz yani.

Hala ilacın etkisindesiniz sanırım. Biraz sakin olun kötü bir şey demedim. Geçmiş olsun.

İlaç iyi etkilemiş sizi bence de valla bi dövmediğiniz kalmış kadını pes!

Hakikaten ya kadini bide dovseydin sanki ilaci sana veren o.ayip bisey ya.birak yada birakma bizi ilgilendirmez.ama doktora danismalisin tabikide!

Hakikaten ya kadini bide dovseydin sanki ilaci sana veren o.ayip bisey ya.birak yada birakma bizi ilgilendirmez.ama doktora danismalisin tabikide!
Hala anlamamkta ısrar eden insanlar var. Bi ilaç şiddetli yan etki yapmışsa doktor randevun gelene kadar ki bu en az 15 gündür hastanelerde doktora danışmaktan ziyade ölmemek için ilacı bırakırsın. Sizdeki kafalar baya güzelmiş ya. Kendi mantigimizi kullanmiyalim belki ölücez ama olsun doktora bi danışalım sonuçta okumuş etmiş insan ya bizim vücudumuzu bizden daa iyi bilir bacımmm

Sakinnn sakinnn

Senin kafa bizimkinden guzel maasallahh.birakabilirsin ama yinede danis diyorum ben.belki muadili baska bi ilac verir.ama sen kafanin dikine gidebilirsin tabikide zira doktordan iyi bildigin kesin

Gördüm. Bende onu kullandım uzun süre. Bendede ilginçtir hiçbir yan etkiyi yapmadı. Hatta göğüslerim büyüdüğü için hoşuma bile gitmişti.
Demekki bünyeden bünyeye degisiyor ama göğüslerimi şişirmesi olayı başıma bela oldu.
Benimkiler aşırı büyük kücültme ameliyati bile istiyorum o derece rahatsiz edici buyüklükte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…