Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Gunaydin ben 19 mayista cektrdim bir hafta hafif sizi oldu karnimda ara ara. Ama suan bisey yok canim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sağol canım birde rahim filminden sonra gün aşırı çalıştık eşimle ama iki kez çok ince kıl gibi pembe kan geldi sendede olmuşmuydu bu

Yok cnm ben akinti takibi yapiyordum.

Askk
Olsun daha sizi hamis edicem gidermiyimm

Eczaneden Hünnap cnm 10 tl

Saol tatlim inşallah gerek kalmaz ama genede ogreneyim dedim ..

cnm nasıl bir ağrın var bende çektirdim şubatta benimde sol yumurtalığımdı ama ağrı sonra 1 gün oldu biraz ince bir sızı sonra geçti cnm

byle inceden bir ağrı canım ama sadece sağda oluyo sıvı verildiği içinmi acaba ama 1 hafta oldu bugün hala var. ve iki kez ilişkiden sonra çok ince kıl gibi pembe kan geldi benden

Seker pembe de hamile.. Hadi arzu sende patlat bombayi bi güne 3 hamile haberi.. AA bi arkadaş daha vardi ekledim listeye 4 hamile haberini ohh bereketlendi topigimiz.. Hadi kozlar saldirin herkesi hamis görmek istiyorum ayaklar foraaaa.. Kurleri kullanalim.. Stres yok sikinca AC müzik geç karsisina oyna tamam mi stres yooooooookkkk

Gunaydin cnm bende bu ay çektirmek istiyorum ama bi hafta agri olurmuş endiselenme nor.al cnm.

sağol canım inşallah normal birşeydir. evet çekil bencede kafn rahatlamış oluyo ve hamileliği hızlandırıyomuş ya o seni motive ediyo hehehe :)

Mrb cnm tebrik ederim saglikla kucagina alirsin inşallah.

çok beğendim bu fikri eşimin yanında oynıyım ben benim karı kafayı sıyırdı desin heheheh :)

kac gun ve nekaqadar uyguladın adetlımı basladın ayrıntılı yazarmwın masallah topıgı ılkk sen kurdun ve hamişşşş sın ne zamndır ıstıyordun bıb sorunun vartmıydı cok cok sevındım

merhaba, listeye beni de eklermisin .bat 6 Haziran. ağzımda acayip garip bi tad var ve dilim sızlıyor gibi. metal tadı dedikleri gibi bişey olabilir..bu ay 4 yumurtam oluştu inşallah biri tutmuşdur..

Canim yilmak yok bu ay herkes hamis olacak o kasa yine hazirandasin. İnşallah bu ay corekotunu dene

Ya benim ovulasyon testlerin hala silik çift çizgi cikiyo ya bu ay ben yumurtlamadimda kendi kendime hamileyim diye uyduruyomuyum yaa

çok beğendim bu fikri eşimin yanında oynıyım ben benim karı kafayı sıyırdı desin heheheh :)

Valla benim Esim benden çok sever oynamayi karsilikli oynayan bacim her bi de toprağa ayak basim o da alir stresi

Black canım çok sevindim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :)) Benim bat 5 haziran ama geçtiğimiz pazar günü evde test yaptım ikinci çizgi çok çok silik çıkmıştı kendime bile itiraf etmekten kendimi kaptırmaktan korktum bugün regly olacakmışım gibi belim ağrıyor bu o his yine olmadı sanırım

Ya benim ovulasyon testlerin hala silik çift çizgi cikiyo ya bu ay ben yumurtlamadimda kendi kendime hamileyim diye uyduruyomuyum yaa

sormaq canım o dert bendede var ben 1 gun arayla 4 gun tek sefer yaptım ılkı acıktı sonra 4 ghunde koyulastı ama anlamadım ben bısey zaten adete te 9 gun var

kac gun ve nekaqadar uyguladın adetlımı basladın ayrıntılı yazarmwın masallah topıgı ılkk sen kurdun ve hamişşşş sın ne zamndır ıstıyordun bıb sorunun vartmıydı cok cok sevındım

Cnm adetin 2. Günü basliyorsun 14. Güne KDr sabah aksam AC karnina 1 tatil kaşigi. 9 aydir istiyordum ve rahim tersligi vardi TSH yuksek ilaç kullanıyorum mantarim varmis onu temizledik gecen ay. Başka borunun bi silinti yoktu.

sormaq canım o dert bendede var ben 1 gun arayla 4 gun tek sefer yaptım ılkı acıktı sonra 4 ghunde koyulastı ama anlamadım ben bısey zaten adete te 9 gun var

ben 3 gün kala yumurtladım. hemde dr ultrosonla takip ediyordu. yani geçti artık diye düşünmeyin. ayda 2 kez de yumurtlayabilirsin.

Bazi testler iyi değilmiş markasi ne cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…