Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

diyorum Allahım neden kulaklarım çınlıyo bi rahat yemek yiyemedim diye demek ki sizin yüzünüzdenmiş.....

ayyy bebişimi doyurdum kötümü yaptım cıks cıks

canımya cok sagol ben bu yöntemı kullanıyorum zaten :) ovulasyon bu ay yaptım cızft cızgıyı gördm cok hafıf silikti. Ay daha yapmadım. Calısmalarda sürüyor. 2 li pakette ovulasyon almstık. Ikıncısını bıdahakı aya bıraktm. Batım 15 hazıran. Merak edıyorum ama belırtımde yok gıbı canımya okadar dıkkat calıstım. Hayırlısı.. Senın belırtn varmı canım

bu leylada benim gelmemi bekliyo sanırım ne zaman gelsem kendisi gidiyo... ben yokken saydırıyo saydırıyo tam hesap sorucam kayboluyo kaçak

canım 15 hazırana daha var ve hala yumurtlama doneminde olabilirsin aynı zamanda akıntını da takip et bu yontem işe yaramıştır inşallah tatlım Rabbim gönlüne göre versin güzel haber alalım inşallahhhh umutsuzluk ve stres yok relaxxx

canım sen hangi marka test ile yaptın sanırım 2 gün vardı adete bizde ondan alalım:) bu arada yazdım görmedin sanırım tekrardan tebrik ederim inan kendim gibi sevindim sana darısı bizlerin başına

Amin. Oldumu bende merak edıyorum :) evet calısmaya devam ama belırtı agrı pek yasamadıgımda yoktur heralde dedım.
Akıntım normel suan sarı veya beyaz gelıyor hafıf kokulu yanı normel akıntı.

aaaaaa adetıme daha 9 gun varrrrr artık olayım su adetı bıtsın sonraaaa ayaklar foraaaaaaaa gecsın zamannnnn =)))

Amin. Oldumu bende merak edıyorum :) evet calısmaya devam ama belırtı agrı pek yasamadıgımda yoktur heralde dedım.
Akıntım normel suan sarı veya beyaz gelıyor hafıf kokulu yanı normel akıntı.

Sen devam et belirtilere takilma hic belirti olmayabilir de tatlim ama klasik batmasi son zamanlarda oluyor genelde. İnşallah hamilesindir cnm.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Blackbarry sen ovu testı yapıyor muydun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
canım sen hangi marka test ile yaptın sanırım 2 gün vardı adete bizde ondan alalım:) bu arada yazdım görmedin sanırım tekrardan tebrik ederim inan kendim gibi sevindim sana darısı bizlerin başına

Saol bitanem darisi hepinize inşallah hepinizi hamis etmeden gitmek yok. Testi netten aldim mic markasi cnm. Valla yaninda erken gebelik aldim.hicc dun yaptim cikmadi. Bunun ni kutusu 9.90 gitti gidiyorsa içinde 25 tane var ben iki tane daha yaptim ayni cikti. Sabah daha koyulasir galiba.

bende o zaman o markadan alayım evde dursun teşekkür ettik canım....kaybolmak yok bir yere daha bizim mutluluğumuza ortak olacaksın inşallah

Canim eczaneden mi aldim dedin k.boynuzu özünü markasini yazabilirmisin ???

Canım ben GG de bulamadım markası mic mi?

Badefne sen naptın tatlım nasıl gidiyor

iyiyim canım sen nasılsın naptın benim klomen bitti bugün yumurta 17 mm olmuş doktor çatlatma iğnesini vurdu yarın ve cuma günü ilişki dedi bakalım beklemeye geçicem bu ay sen neler yapıyorsun

Blackbarry sen ovu testı yapıyor muydun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Yok cnm ben akinti takibi yapiyordum.
bende o zaman o markadan alayım evde dursun teşekkür ettik canım....kaybolmak yok bir yere daha bizim mutluluğumuza ortak olacaksın inşallah
Askk
Olsun daha sizi hamis edicem gidermiyimm
Canim eczaneden mi aldim dedin k.boynuzu özünü markasini yazabilirmisin ???

Eczaneden Hünnap cnm 10 tl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…