Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Aaaa blackberrydemi hamile çok sevindim gercekten yaa
Teşekkürler bitanem Darısı hepiniz olsun inşallahhh....

bacım bu kızsa hiç şaşırmam biliyonmu içimde bir his kız diyo acaba kızlar daha çabuk mu belli oluyo hani nazlılar ya anneyi biraz daha rahatsız edermiş gebelikleri:)
İnşallah canım hsağlıklı ve hayırlı evlat olsun da Rabbim gönlümü biliyor. Kız olsa da erkek olsa da başımızın ikinci tacı olacak. Bende yumurtlamadan beri hep ağrı vardı yok kasık ağrısı yok bel ağrısı felan.

Black sen çörekotu kürünü ilk bu ay mı yapmıstın, ve sabah akşam mı içtim? Bide başka ne yaptın?? Ay çok mutlu oldum yaaa 😀

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü
Canım evet sabah akşam içtim zor oldu ama. Bir de öğlenleri cevizle incir yedim canım. Ayaklarımı her ilişkiden sonra diktim tavana. ilginçtir iki gün önce de ilişki oldu ben yine diktim ayaklarımı sanki ne işe yarar ama belli olmaz geç yumurtlama da olabilirdi. Kısmet canım Rabbim sizlere de nasip etsin inşallah.... he bi de eşime keçiboynuzu özü aldım eczaneden sabah akşam ondan verdim canım.

aaaaa blackberry hamılemısın cnm
evet bıtanem darısı başınıza inşallah daha kan yaptırmadım ama inşallah bir sorun yoktur.

geç yumurtlama olduysa çıkmaz sadece çünkü yumdan sonraki 10.gün çıkıyo testte canım tecrübeyle sabittir

He kis oyleymis bisde adet gunu hooop cikcak saniyoz. Kirmizilari gorene kadar kendimi hamile ilan ediyorum. Hem hazalda didi paytipo didi hamile didi:)))

Canım bir arkadaşta da adet iki gün geçmiş negatif çıkmış 10 gün sonra kanda çıktı gç dollenme olabilir tabi ki. Beklemekte fayda var. İnşallah guzel haberler ver bize tatlımmm

Topiği açan hamile kalıyomuş ciddden. Bilseydim temmuzu ben açardım :))) blackbarry ikizmi yoksa :)))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ayyyyy daha dun aksam konustuk ya aynı benım gıbısın dedım ınsallah bende hamısım dır cnm bu corek otu ne

hayırlı olsun canım Allah devamını nasip etsin inşallah sağlıkla

Teşekkürler canım isteyen herkese versin Rabbim.

Topiği açan hamile kalıyomuş ciddden. Bilseydim temmuzu ben açardım :))) blackbarry ikizmi yoksa :)))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ooyyy ikiz olsun canım hiç sorun değil valla yerim ikisini de ben valla. ama sanmam bizim sülalede de eşimde de ikiz yok yani. Valla ben açarken bilmiyordum hamile olduğumu bilseydim hamile olmayan bir arkadaşa açtırırdım canım.

geç yumurtlama olduysa çıkmaz sadece çünkü yumdan sonraki 10.gün çıkıyo testte canım tecrübeyle sabittir

Canım bir arkadaşta da adet iki gün geçmiş negatif çıkmış 10 gün sonra kanda çıktı gç dollenme olabilir tabi ki. Beklemekte fayda var. İnşallah guzel haberler ver bize tatlımmm

Iste cahil olunca boyle oluyi:) yumurtlamanin ustunden on uc gun gecmis oldu benim.

ayyyyy daha dun aksam konustuk ya aynı benım gıbısın dedım ınsallah bende hamısım dır cnm bu corek otu ne

canım çörekotu bal tarçınla kür uyguladık yumurtalarını geliştiriyor. sağlıklı olmasını sağlıyor. bir de eşime kiçiboynuzu özü verdim sperm kalitesi artıyor hareketi artıyor. İnşallah canım senden de güzel haberler alırız.

Blackberry hayırlı olsun canım hamıleymıssın :) maş. Rabbim saglık ve hayırlı evlatlar nasip etsin. Bizede dua etmeyı unutma bu ay da olmucak gııb gelıyor bakalım artık bende hep dıkerım ayakarımı ve mesir macunu. Ama ben vajınısmusum tam gırmeden b.. Oluyor. Yenıden hayırlı olsun canım :)

Teşekkürler bitanem umutsuzluk yok hepinizi hamiş yapacağın inşallah. Bak canım sana çözüm inşallah bu yöntemle hamile kalırsın ve bana dua edersin tatlım. Ovulasyon testi alıyon çift çizgiyi gördüğünde eşinle ilişkiye giriyon ama eşin temiz bir plastik bardağa boşalıyor ve sen ayaklarını dikip kalça altına yastık koyuyorsun. Eşin temiz bir normal şırıngayla spermleri çekiyor ve hızlıca rahmine enjekte ediyor iğne kısmı kullanılmıyor tabi. Kuzenim de buyöntemle hamile kaldı aynı sorun onda da vardı. İnşallah sende de işe yarar canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…