Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Idrarda pozitif cikmasi icin iliskiden sonra 3 hafta gecmesi gerekiyormus. Yani adet gunu gecti ama daha 2 hafta oldu diyelim cikmazmis testte. Yani eger iliskinin uzerinden 3 hafta gecmediyse idrar testi yapip moral bozmayalim lutfeeeeennn. Mesela ben:)))))

bacım hafta içi olunca noluyoki anlamadım birde neye 2 ay var?

Canim haftaici yogun islerimiz yorgunluk oluyo firsat okmuyo ki denemeye. Ovulasyom kacinca da umutlar diger aya kaliyo. Bakayim su testleri yapayim yumurtanin 2 gun spermin 3 gun yasamasini hesap ederek yapicam biseyler:)
Baktim olmuyo tatilde deneriz bol vakit varken dedim ama 2 ay var tatile ve o da ovulasyon haftam degil canim.

rabbim nasip ederse hesaplara kalmaz gülüm kendini kasma stres yapma elbet zamanı var en yakın zamanda olsun inşallah.....

Ya cnm her hamilelikte her bünyede bir olmuyor sanırım ya ben oğlana hamileyken dedim ya keseyi gördük de böyle pembe çıktı testte. 5 haftalık hamileydim. Al şimdi daha 4 haftalık yok adete 2 gün var ve çıktı ilk idrarla. demek ki oğlumda geç döllenme oldu bu sefer 12. gün yumurtladım o gün hamile kaldım galiba. tahminim o yönde.

aaaaa blackberry hamılemısın cnm

ha şöyle Allahına kurban bak ne güzel yazmışsın kanda bile 10 gün geçince çıkan var........

Black sen çörekotu kürünü ilk bu ay mı yapmıstın, ve sabah akşam mı içtim? Bide başka ne yaptın?? Ay çok mutlu oldum yaaa 😀

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

bacım bu kızsa hiç şaşırmam biliyonmu içimde bir his kız diyo acaba kızlar daha çabuk mu belli oluyo hani nazlılar ya anneyi biraz daha rahatsız edermiş gebelikleri:)

YA INANMIYORUM HAMILEMÖSIN CANIM MERAKTAN CATLICAM SU CORE OTU HIKAyesı ne nasıl ne zman uygukluyorsun

ha şöyle Allahına kurban bak ne güzel yazmışsın kanda bile 10 gün geçince çıkan var........

He kis oyleymis bisde adet gunu hooop cikcak saniyoz. Kirmizilari gorene kadar kendimi hamile ilan ediyorum. Hem hazalda didi paytipo didi hamile didi:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…