Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Benim biraz kasiklarim agrio ve arasira belim.adet olcakmisim gibi hissediyorum.bugun 28.gunum.sendeki belirtiler ne? Yerimde duramiom kan tahlili cook yapasm var ama hayal kirikligindan korkuyorum. Beklicm cuma zaten adet olmazsam tmmdir inşallah; )

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ovulasyon gunlerim haftaicine geliyo bu ay ya off Tatilde zaman bol diye seviniyodum tatile de rastlamiycak zaten 2 ay var moralim bozuldu sabah sabah

Harika Babalar günü hediyesi bundan güzeli olamazdı ilk babalar günü hediyesi bebeği olucak :)) süper darısı benim kocacığımın başına inşallah

Kızlar kolay hamile kalmak için soğan kurunu regl gününuze 15 gün kala sabah akşam regl tarihine kadar için dedi ibrahim Saraçoğlu. Adet günü soğan kurune başlanıyor saniyodum ben :s

Kızlar kolay hamile kalmak için soğan kurunu regl gününuze 15 gün kala sabah akşam regl tarihine kadar için dedi ibrahim Saraçoğlu. Adet günü soğan kurune başlanıyor saniyodum ben :s

Yani tahminen yumurtlama gunu baslaniyo o zaman

Kızlar bende bişey sorucam. Kisti olup adette gidenlere bu sorum. Bende minnacık kist vardı. Adetımın üçüncü günü. Adetimde aşırı kan pıhtısı var. Kıstlemı alakalı bu. Yaşayanınız varmı. Normalde de olur ama bu sefer cok fazla.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Süperrrrrr ay cok sevindim canmm allah saglıkla dogurmayı nasip etsin analı babalı büyüsün.. vallahi cok sevndm tebrikler:)))

Saol bitanem darisi hepinize insallaaaahhhh

bugün çok sevindim ya rabbimde seni hep sevindirsin inşallah hep hissediyodum senin hamiş olacanı allahım nazardan korusun günün mutlu haberi

Saol bitanem evet soyluyordun Rabbim tez vakitte sizleri de hamile görmeyi nazil etsin.
Ayyy sanki kendim hamile kalmış gibi heyecanlandim. Seni tahmin edemiyorum bile.hadi gözün aydın canım
Saol canim biraz daha sakinin soku atlattim sanirim.
Harika Babalar günü hediyesi bundan güzeli olamazdı ilk babalar günü hediyesi bebeği olucak :)) süper darısı benim kocacığımın başına inşallah

Canim ilk babalar günü Değil eşimin 4 yasinda oğlum var ama bu KDE güzel bi hediye almadi sanirim. Darisi isteyen herkesin basina canim. Amin.

Evt bende dinledim biz yanlis biliyoruz sanirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…