Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Adetim geçsin devam çalışmalara😊Çörek otu kürüyle olmadı bu ayda soğan kürünü deniyim bakalım inş olur.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Adetim geçsin devam çalışmalara😊Çörek otu kürüyle olmadı bu ayda soğan kürünü deniyim bakalım inş olur.

Canım eşine e keçiboynuzu pekmezi ver sabahları. İnşallah soğan kürü işe yarar tatlım şifa olsun gelsin bebişler...

Canım eşine e keçiboynuzu pekmezi ver sabahları. İnşallah soğan kürü işe yarar tatlım şifa olsun gelsin bebişler...

Vermiştim cnm zaten yine vermeye devam edecem .zehir olsa yiycez artık yeterki Rabbim o güzel duyguyu tattırsın sağlıkla hayırlısıyla.

Canimmm cok sevindim hayirli mübarek olsun kasigim agriyor diyosun ya hep Allahin izniyle kızın olcak inşallah cunku kasik ağrısı olupta hamile kalanin kizi beli çok agriyopta hamile kalanin oglu olur derler neyse olsunda saglikli sıhhatli hayirli olsun tekrar tebrik ederim kuzum bizede dua et

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Güzel dileklerini paylaşan gözümden kaçan alıntı yapamadığım bütün topikteki gönlü güzel arkadaşlarıma, can yoldaşlarıma çok teşekkür ederim. Bu ay bu topik sayesinde hepinizin yürekten güzel dualarıyla hamile oldum. İnşallah sizlere de Rabbim tez zamanda bebişlerini göndersin. Cennet meyvelerinden tattırsın inşallah. Hepinizi çok seviyorum. İyi ki varsınız, iyi ki bu topiği kurmuşum ve iyi ki sizler bu topiğe gelmişsiniz.

Saol bitanem hepiniz dualarımdasınız. Canım sağlıklı ve hayırlı evlat olsun da kız erkek hiç farketmez. Rabbim gönlümü biliyor inşallah hakkımızda hayırlısını versin.

Bu da daha belirgin galiba resmen ikinci çizgi pembe

Ayyyyy dün demedim mi abla ben sanaaa hamilesin yerleşme kanaması dır dieee çokkkk sevindimmmm yaa rabbim sağlıkla kucağına aldırsın sakın biyere gitmeeee haaaa

Saol bitanem abla diyen diline kurban senin. İnşallah hemizini hamiş yapacam hiç biryere gitmek yok tatlım. Bu ay kür işe ayardı şükürler olsun. Herkesle bilgilerimi paylaşacağım ve hepinizi hamiş edeceğim Allah'ın izni ile.

yirim seni yiiirrr

cnm soğan suyunun faydalaruı çok fazla bence doğru yapmışsın rahmi yumurtalıkları temizliyor inşallah haslalanmazsın güzel haberlerini alırız....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…