Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

sanırım bu ay hepimizin isteği bu babalar gününün en güzel hediyesi olur eminim ben yanında hediyemi bile düşündüm inş hepimz babalar gününde bebeklerimzin haberini hediye ederiz babalarına

İnşallah canım allah razı olsun güzel dileklerin için. İnşallah en kısa sürede sizlerden de güzel haberler alacağız. Bak kür işe yaradı demek ki kıslarr ben korkmuştum kist yapar diye ama kürlerin faydası var demek ki..Kürlere devam kimse yapamam demesin

sanırım bu ay hepimizin isteği bu babalar gününün en güzel hediyesi olur eminim ben yanında hediyemi bile düşündüm inş hepimz babalar gününde bebeklerimzin haberini hediye ederiz babalarına

İnşallah tatlım inşallah. Oğlum uyuzun bir yasin okuycam şükür için ve hepinize dua edicem Rabbim kabul eder inşallah.

Batmalar yumurtlamadan kaç gün sonra başladı canım. Ayy çok mutlu oldum berrim senin adına yüzüm güldü :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

cnm ilk aklıma gelen o oldu demek bu çörek otu tarçın küründe bir hikmet var herkese tavsiye edelim cnm ben bu ay nerdeyse 15 gün yumurtladım kesinlikle faydalı........

Evet canım varsa sçıkar ama dediğim gibi sabah ilk idrarla ve iadrarını biraz tut ben artık altıma yapıcaktım öyleyken yaptım. İnşallah sende eşine güzel haber verirsin bitanem.

Hadi gözün aydın canım. Allah sağlıkla kucagına alacagın gunlerıde gostersın

Çok teşekkürler tatlım darısı isteyen herkesin başına inşallah. Rabbim tez zamanda sizlere de nasip etsin bana da görmeyi nasip etsin.

Akıntı var mıydı canım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım yumurtlama günümden beri hiç akıntım yok. 2-3 gün önce kçrengi iki üç damla akıntı oldu durdu o kadar.

Hangi kürü yaptın seeeennn

Batmalar yumurtlamadan kaç gün sonra başladı canım. Ayy çok mutlu oldum berrim senin adına yüzüm güldü :)

Saol bitanem allah razı olsun. Darısı sizlere de olsun tez tez zamanda inşallahhh.

Batmalar son 8 günde felan başladı canım. başta anlamadım üşüttüm felan sandım ilk başta çok ufak batmaydı sonra sonra biraz daha sert oldu.

Bende dün biraz ağrı vardı ilişkiden 1 gün sonra yani ama onlar bebekle ilgisi yoktur herhalde. Her zaman olabilir

Canimm hamilemisinnn cokkk sevindim hayırlı olsun nekadarlik şimdi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Black bel ağrın ya da göğüs ağrın var mıydı kuzum?

Bel ağrım vardı tatlım ya olmaz mı hala da var bende rahim ters olduğu için iki kat fazla bel ağrısı çekiyorum. Düşün yerleri vileda ile siliyorsun ya ben zor diikiliyorum siince. Rahim tersliği bel ağısı yapıyor üstüne de iki kat fazla. Göğüs ağrım adet olacağıma bir hafta kala şişiyorlardı şimdi de şiştiler ama ade olacağıma yakın geçerdi geçmediler ve içi acıyo gibi ve kaşınıyo :)

Blackberry nasıl sevindim aanlatamam hayırlı olsun inşallah rabbim şubatta sağlıkla sıhhatle yavrularımıza kavşmayı nasip etsin
Saol bitanem inşallah sağlıkla alalım canım.

benimde normalde çok çok acıyan yani dokunamayacak kadar acıyan göğüslerimde çok hafif bi acıma var belim arada ince ince ağrıyo birde ben bu ay ilk defa klomen kullandım ya sonucunu merak ediyorum bi etkisi varmı acaba diye o yüzden sordum kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…