Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kızlar Günaydın sağ kaşığı çok ağrıyor uzanıp hafif elimi gezdirin çok hafif şişlik var yumurta olabilirmi sizce fikriniz varmi

İnşallah canım bu ay güzel haberlerini alırız ben bu ayda bekleyim diorum doktor bekle dedi tekrar aynı olur die korkuorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
bana da bekle demişti canım ama zaten benim 1 ay geçti yeni adetimi oldum...korkuya gelince bende korkuyorum ama rabbimim vardır bir bildiği inşallah bize tekrar yaşatmaz o acıyı

Offf hic bi belirtim yokk 12 sine az kaldi bu güne kadar belirti olmaliydi değil mi

Sabah kalkiyorum ne bir mide bulantisi ne bir klasik agrisi

arkadaşlar merhaba, bende iki aydır deniyorum henüz tutturamadım ilk gebeliğimi kalp atışları duyulamadı diye kaybetmiştim. SAT ım 23 mayıs adet döngüm 25 günlük periyotlarda yumurtlama hesaplayıcı 3 haziran yani bugünü gösteriyor 31 mayıs 2 haziran ilişki oldu dün ve bugün mukus salgım çok fazla ve upuzun uzuyor ovulasyon testi bu sabah yaptım ikiside kopkoyu bugün eşim olmadığı için ilişki olmayacak ve muhtemelen de bugün yumurtlamam var önceki günlerdeki ilişkideki spermlerle acaba gebe olma ihtimalim sizce kaç sperm 3 gün yaşıyorsa ve kalitesinde sorun yoksa % 99 hamile kalabilir miyim çünkü bu ay hayırlısı tabiki önce ama çok çok istiyorum

Boyle daha cok etkılemıyormusunuz psıkolojınızı :S

2 hazırandada ılıskı oldugu ıcın ve spermler 3 gunyasadıgı ıcın yumurtlama donemını yakalamıs bulunuyorsunuz aslında sızınde dedıgınız gıbı spermler kalıtelı ve hızında sorun yok ise tutma ıhtımalı yuksek ,ıns hayırlısıyla tutacaktır

sunuda unutmayalım ama normalde sperm kalıtesı hızı vesaıre hıc bır sorunu olmayan ınsan o sıralar yorgundur ılac atmıstır agır kaldırmıstır vs bunlarda etkılıyor arkadaslar kocalarımızı kollayalım ıyı bakalımm=)))

ayyy inşallah hayırlı olsun şimdi 18 haziran adet günüm bakalım 2 hafta var çok heyecanlıyım çok :)

sayfada sol üst köşede hesaplama ve takvim var hesaplama olan yere son adet tarihini kaç günde bir adet olduğunu yazıyorsun sana otomatik hesaplıyor hemde bir kaç aylık olarak

adetin ilk günü yaz dedi yazdım döngü süresi kaç günde bir adet olduğun demi onuda yazdım luteal faz dönemi süresi ne oraya ne yazacam yadım edin lütfen hiç bilgim yık bu konularda

Günaydın kızlar 2 gün gecikme ile geldi benim kırmızılar bugün sağlık olsun bakalım yeni bat yeni umutlar :) yeni bat 30 haziran. Bu ay da yumyum gunlerimde eşim muhtemelen yurtdışında olucak çok beklentim yok yani. Umarım sizden güzel haberler alırız merakla bekliyorum:)

Ben de kırmızı kartı yedim bugün canlar...
Temmuz topigine terfi ettim :)
Hayırlısı boyleymis ...

sat 3 hazirandı.akşam kırmızı kart gördümm

Ben de kırmızı kartı yedim bugün canlar...
Temmuz topigine terfi ettim :)
Hayırlısı boyleymis ...

bu gün ne oldu böyle ya hep kötü haber dün de söyledim bu listeye nazar değdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…