Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Poff benim kasiklarima adet agrisi geldi belimde şiddetli sanciyo sabaha kirmizilar gelebilir...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:
evlenmeden önce normal ultrosonla bakmıştır canım şimdi git alttan baksın o zaman net belli olur

Haklısın cnm ben yurtdışındayım Türkiye'ye geliyim ilk işim kadın doğumcuya gitmek olacak burda derdimi anlatamıyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bazı ağrıların sebebi var bazılarındada sebebsiz olabiliyo benim çevremde ben gibi olan çok.Bende bişey var mı yok mu bilmiyorum araştırılması lazım dört gözle Türkiye'ye gitmeyi bekliyom az kaldı inşş

Haklısın cnm ben yurtdışındayım Türkiye'ye geliyim ilk işim kadın doğumcuya gitmek olacak burda derdimi anlatamıyorum

hıımm anladım canım inşallah yoktur tabikide ama baktırmak en iyisi çünkü bebişide engeller

İnşallah silinti yoktur sebepsiz olsun sonra olmasin

Bende adetten iki önce ve ilk gün ağrılı olur hasta gibi olurum iştahım olmaz halsiz olurum ruh gibi gezerim ortalarda.

hıımm anladım canım inşallah yoktur tabikide ama baktırmak en iyisi çünkü bebişide engeller

Evt cnm geçen ay eşimle ben gittik burda doktora genel olarak baktıralım ikimizde engel bi durum var mı diye doktor güldü bize daha çok erken acele etmeyin bir iki sene olmazsa araştırın diyo yumurtluyosan çalışmaya devam edin olur dedi.Benim içimin rahat etmesi için her bişeyime bakılması lazım

aynen canım benim ultrosonla bakmışlardı temiz yumurtalıkların falan dediler sonra baska bi doktora gittim kist varmış tembellik yapan

aynen canım benim ultrosonla bakmışlardı temiz yumurtalıkların falan dediler sonra baska bi doktora gittim kist varmış tembellik yapan

Her doktorda herşeyi bilmiyo cnm ,aslında üç tane farklı doktora gidecen çoğunluk ne diyosa o 😊

Ya bu saatte adet agrisina uyandim nasil agrim var henüz hic akintim yok. Goguslerim çok aciyo. Belim agriyo. Allahim adet olcaksam gelsin yaa boyle çok kotuu...

Ayyy cnm çok iyi anlıyorum seni geçer inş.Ben dayanamadım ağrı kesici aldım şükür rahatladım.Sende bebek ihtimali var daha alamazsında ağrı kesici felan.😔

Yok icmedim sicak koydum hafifledi. Ya kafayi yicem garip rüyalar sonra agri yine mi çok kaptirdim anlamadim nerde hata sorun ne bilmiyorum. Yani bi çocuk yapıyorsun hmn oluyor bu sefer sorun ne bilmiyorum. Salona geçtim etrafa bos bakip agliyorum arizaya geçtim tamamenn

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yapicam bilmiyorum hsg mi rahmi mi cevirtsem daha beklesem mi ne kimse bilmiyor bebek istediğimizi. Kime danisiyim kime ne sorayim ne diyim hic bilmiyorum ya

Oyyy belim kopuyo. ..... Hala gelen giden yok yahu uyuyamıyoum daaa

iPad- bir çaresi bulunur çıkmazların, bir uyuyup uyanalım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…