Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

sen daha iyisini yapmisn tatlim toplu test alip benim aklima gelmemisti o sekilde almak zaten uc aydirda ayni eczanelerdn test aliyorum iyice rezil oldum beni gorunce test manyagi geldi diyolardir kesin neyse ci...m gelsinde ben bir test yapimm

ya ben geriden okuyorum cok güldüm buna yaa :) test manyagi oduk valla

bizde bebiş yok ama eşim sağolsunn hergün tshrt değişiştirir ben garibim zaten hergün evde

Hahahah aynen canim, ben de normalde hic konusamam, burdaki bu samimi ortami seviyorum. Hadi bakalim insallah

Kozlar ben yetim kasiklarim adet olcakmisim gibi agrimaya başladı adamda is ister bi is edim de gelecekse kirmizilar erken gelir

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
sen yat bari canım:)))))

bizde bebiş yok ama eşim sağolsunn hergün tshrt değişiştirir ben garibim zaten hergün evde

seninki sadece tshrt değişiyormuş şükret haline:)))benimki akşam eve gelince üstünde ne varsa atıyor kirliye sonra duş alır sabah kalkınca gece giydiği içten dışa pijama her şeyi atar kirliye sonra yine duş küvet mahfoluyor ben de küveti yıkamaktan mahfoluyorumAşırı titiz tamam güzel bişey ama işim gücüm çamaşır yıka ütüler

benimkide ya benden titiz seninki kadar değil tabikide ayy benimki bide çok yemek seçiyo o dahada zor

Arkadaslar bu topik cok guzel haziran bitmeden baska topiklere gitmeyinnn

Adet ağrısı çeken var mı benim gibi yaa kıvrandırıyo yine .Evlenince geçer dediler geçmedi doğumda geçer diyolar onuda görürüm inş

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım doktora gittin mi kist falan olmasın

Evlenmeden önce gitmiştim bişey yok demişti doktor normal demişti

Bu ayda soğan kürü uyguluycam kist mist ne varsa temizlesin hamile kalmak için bide onu deniyim bakalım

Son düzenleme:
hep et türü olacak yada kurubaklagiller sebze tavuk falan yemez adamı ayar eder
ahh çocuk gibi aynı Allah sana dayanma gücü ona da sebze tavuk yeme gücü versin aminnn.
Ben pek ağrı çekmem ama adet olacağım zaman çok halsiz olurum başım feci ağrır.Yakın arkadaşım aynı senin gibi ağrı çekiyordu evlendi geçmedi hatta 4 çocuğu oldu hala devam ediyor gözünü korkutmayayım ama.inşaallah seninki geçer

Cnm ben çok çekerim ilk gün disari cikamam tansiyonun düşer agrir. Valla benimde klasik ve karin agrim başladı. Ayagima sicak su torbasi koydum. Sende dene. Bu arada benim agrimasinin sebebi rahim tersligi. Benim rahmim beline yakin. Dr cevirt dedi ama yine dönüyormuş. Doğumda 6 ay çok rahattim hic agri sizi yoktu. 6. Aydan sonra tekrar basa döndük.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…