Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Bu forumda en çok hamile olduğunu hissettiğim kişi sensin blackberry:))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya ben neden o moda sokamiyorum anlam veremedim çok test yaptim galiba :)) her ay hamile gibi hissederim hatta gebe gibi yurudugumu bilirim yasa bu ay hicc ole hissetmiyorum neden acebaa

Bu forumda en çok hamile olduğunu hissettiğim kişi sensin blackberry:))

İnşallah canim hayirlisi tabi. Rabbim herkese nasip etsin. Hamisde olsam sizden kopamam ben. Yazan ellerine düşünen kalbine saglik canim.

Senin bata az kaldi git yarin HCG yaptir

Hihi temel bizden gerisi Allah'tan dua edin bana mucuk :*

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
@ynen datlum hadi rastgele dualarimizdasin.

Merak ediyorum geçmişi napiim

O zmn yazacak firsatin olmaz kuzucuuummm oku oku bitermi dedikodu yahuuu :))))

Son düzenleyen: Moderatör:
Cnm çok moda girip çok hüsran yasamak istiyorum. Ya ben boyle belin agrirmiydi adete yakin diye düşünüyorum.

Vakti saati var diyelim canım olacaksa hiçbir engel yok.4 aydır kendimi dinlemekten olmayanları da var hissedebiliyorum.Sen 9. ay da böyle düşünebilirsin tatlım. idrar testi yaptın galiba 25 tane alınca ben de dayanamazdım evde idrar testi olunca dayanamıyorummm

Kiz yarisi bitti kutunun. 9 gün kala basladim ben yapmaya belki o yüzdendir olmadigini hissetmek. İnşallah gelmiştir annesinin kuzusu da beni de sevinçten delirtir )

Kozlar ben yetim kasiklarim adet olcakmisim gibi agrimaya başladı adamda is ister bi is edim de gelecekse kirmizilar erken gelir

düşükleri ve down sendrmunu engelliyor canım
evet canım yarın gideyim alayım başlıyayım

ben de yerinde olsam bitirirdimm çoğunu :))inşaallah gelmiştir kuzucuğunn.Benim kuzenim adeti 1 gün geçikti test yaptı çıkmadı 4 gün sonra kan testi verdi dönüşte idrar testi alıp yaptı o zaman gördü pozitifi canım

bitti sonunda birikti biraz camasırlar ya ev süpür sil yemek bulaşık bebek yapmaya çalışşşş KADINNN OLMAKKK !
Her gün aynı kısır döngü canım.ahh o çamaşır ütü yok mu ömrümü yedi ömrümüen çok eşimin kızımın çamaşırı çıkıyor 2 çocuğum var yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…