Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

YALNIZ CANIM KAHVE düşük yaptırıyo fazla içmemek gerek söktürücü özelliği var çünkü ama bi fincandan bişi olmazzzz ah benimde kocişim burda olsada içsek çok severiimm

Kuzum bende eşime yaptım spermleri harketlendiriyor yada hızını artırıyor öyle bişey :) ben bıraktım içmiyorum 2 haftadır bende çok severim

Eşin nerde canım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hamis olduğumu sanmiyorum agrasife bagladim çünkü. Gelir kirmizilar yakinda.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım belli olmaz ben geçen ay aşırı agresiftim 2-3 gün tam o günlerde de hamile olduğumu öğrendim. Hayırlısı inşallah

aaaa öğrendiğim iyi oldu kuzm sabah yapayım hemen ona bi fincan :) kocişim işte canım ya gececi sabah gelecek malesef

kizlar siz cok yasayin yaaa!! cok alemsiniz :) sizi seviyorum

Vallahi bu kadar açık konuşabileceğim hiç aklıma gelmezdi ne güzel bir topik olduk biz hepimizde hamile kalalım inşallah adamları boşa yatırmayalım dimi ama

aaaa öğrendiğim iyi oldu kuzm sabah yapayım hemen ona bi fincan :) kocişim işte canım ya gececi sabah gelecek malesef

Canım ilişkiden 1-2 saat önce sert kahve içirin diyorlar :) iş güç olsun da napalım kuzum sende dinlen güzelce

Vallaha mı beş dakikada beşiktaş o zaman. Ay allahım ya vallahi gülsem mi ağlasam mı

hadi bakalim bi sipa bulsun yumurta izini de tutunsun mercimek bize de umut olsun insallahhh

kizlar siz cok yasayin yaaa!! cok alemsiniz :) sizi seviyorum

Kiz arizadayiz ama tipik valla aramizda yabancı yok

yyaaa kötü düşünme güzelimmm yaaaaa
Tmm bitanem inşallah bebisimdir cnm
Canım belli olmaz ben geçen ay aşırı agresiftim 2-3 gün tam o günlerde de hamile olduğumu öğrendim. Hayırlısı inşallah

Oysa cnm ya inşallah öyledir valla çok umutlanip hüsran yasamak istemiyorum aslında degisigim bu ay ama kismet.

Canim kiz koza takiliyoz biz...

Bizi bu kapali havalar mi usengec halsiz yapti yoksa hamilemiyiz kizlarr ben uyuyorum hep derse gidip geliyorum uyuyorum yemek bile yapasim yok hamile değilsem çok uzulucem moda girdim çünkü:)

Çok Giciksiniz ne çok kaynatmissiniz anam sabah beri okuyorum

Ya bende uyku yok ama usengeclik var vallaha yemek yapmadim adama burgerking sipariş verdim bi de benden diye kandirdim.ayak ustu. Bu kdr yani

hadi bakalim bi sipa bulsun yumurta izini de tutunsun mercimek bize de umut olsun insallahhh

Ay inşallah kuzum ya ama böyle karamsar konuşma sen guzel haberi verirsin önce belli mi olur :)

haklısın canım kullanmaya başlamalıyım.

öyle deme rüyan gerçek olacak ama umutsuzluk yoktu haniiii

Cnm çok moda girip çok hüsran yasamak istiyorum. Ya ben boyle belin agrirmiydi adete yakin diye düşünüyorum.

Kızlar iyi geceler ben kaçar hepinizi seviyorum

Bu forumda en çok hamile olduğunu hissettiğim kişi sensin blackberry:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…