Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

kızlar siz ne güzel besleniyorsunuz öyle keçi boynu pekmezi kahveler falan.Ben hiç böyle yapmadım neyse artık bu ay olmazsa beslenme programımı gözden geçireyim

hıhı :) bende yapmamıştım ama bu ay incir falan yemeye çalışıyorum folikasitimi düzenli içmeye çalışıyorum he bide gcen eşime 3 kaşık bal yedirdimmm

aynıdır canım tabi ki ikisi de keçiboynuzundan yapılıyor sonuçta.

ınsallah ya bu ay ınsallah olur allahımm ısteyen herkese nasıp etsın ınsallah

kızlar siz ne güzel besleniyorsunuz öyle keçi boynu pekmezi kahveler falan.Ben hiç böyle yapmadım neyse artık bu ay olmazsa beslenme programımı gözden geçireyim
AA cnm hergun cevizle incir yedim ben. Filik asidi ihmal etmedik. Keçi boynuzu pekmezi çörekotu kuru elimizden geldiğince dikkat ediyoruz da Veletler nazli..
bekliyorum blackcim gece uzunnnnn

Geldim yavrumm nazil gidiyo

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben hala adet olmadım kızlar su 5 haziran gelsin artık :) ben de kiz istiom :) esime diyorumki kiz olursa bi cocuk yeter olmadi bulana kadar çalışacaz, 3 te de olmazsa üzerine kuma gdtiririm

ŞAKASI BİLE KÖTÜÜÜÜ yolarım o kumayı oğlan anaya daha bağlı olur hayatım unutma bak

iyi gibi ama eşim gececi 6 da ile gidiyo sabah geliyo o yuzden sıkılıyorum ve çok fazla bu günleri değerlendiremiyorum canım sende heyacan dorukda tabi az kaldı inşallah olmazsın yaaa

hıhı :) bende yapmamıştım ama bu ay incir falan yemeye çalışıyorum folikasitimi düzenli içmeye çalışıyorum he bide gcen eşime 3 kaşık bal yedirdimmm

Kiz Allah seni ya 3 klasik iyi yemiş valla ama aklinda olsun hakiki petek bali petegiyle daha iyiymis içinde polen barindirdigi için spermlere çok faydasi var.

ooo siz baya sıkı beslenmişinizhadi bakalım yarasın bu ay inşaallah

sen de iyi beslenmişsin artık tosun paşa mı gelir cimcime mi gelir bilmem

valla canım yemezsen yokkkk dedimmm yapmam dedimm napsın zavallı bidahakine petekli alırız kuşum ya inşallah gerek kalmaz bu ay hepimiz hamiş oluruzda

iyi gibi ama eşim gececi 6 da ile gidiyo sabah geliyo o yuzden sıkılıyorum ve çok fazla bu günleri değerlendiremiyorum canım sende heyacan dorukda tabi az kaldı inşallah olmazsın yaaa

İnşallah cnm ya belin çok agruyo arada klasik agriyo başka bisey yok. Bekliyoz bakalim inşallah bebisim gelmiştir anaciginin büyük rahmine :sly::sly::sly::sly::sly::sly:

inşallah zaten artık gelsinlerrr ya popolarına şaplakları yiyecekler çokbeklettilerrr

inşallah zaten artık gelsinlerrr ya popolarına şaplakları yiyecekler çokbeklettilerrr

İvit gelsinler ya

Bende bi usengeclik var iki gündür kolumu kaldırmak istemiyorum yasa Pof hic sevmem uyuşuk insani bu sefer BN uyustum iyimi

İvit gelsinler ya

Bende bi usengeclik var iki gündür kolumu kaldırmak istemiyorum yasa Pof hic sevmem uyuşuk insani bu sefer BN uyustum iyimi

ara ara banada oluyo ya havalardanda olabilir belki hamişsindir ondanda olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…